Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

@Ghlahn teşekkürler
Ben @Nelph ve @Stressed yerinde olsam.Elimdeki konuşma delilleri , loglar , resimli kanıtlar , bilgisayarını inceleterek uzmandan noter tastikli bir örnekle bu olayı savcılığa taşırdım.Çünkü ortada dönen bir para var ve dolandırıcılık ve emek hırsızlığı suçu işleniyor olabilir bir taraf tarafından.
Ha bu arada birde aklıma geldi '' paranız olmadığı için'' demişsin de 3 hafta önce sen değilmiydin server giderlerini ödemek için sunucudakı Counselorlardan bile para isteyip para verenlere yetki dağıtan para vermeyenleri ezmeye çalışan.

Benmiydim? Bunun bana bir delilini gösterirmisiniz?

Birazda bana cesaretin varsa sunucu içerisindeki gerçek ismini söylermisiniz çok merak ediyorum.

5 Temmuzdan bu yana "Evaluate"'yi tek başıma açtım 1.5 Ay sonra keremi aldım ve sonrasında Pyrosu.
Sırasıyla yok olma sebepleri Pyros'un 3 kuruşa aşırı item vermesinden dolayı sunucudan uzaklaştırıldı.
Bir gün Angmar bana teklif etti ve verilen miktarda anlaşma yaptık Okeylendi. Sunucunun herşeyi ile teslim ettim ara sıra girip Fixliyemediğiniz bugları girip fixleyip sistem ayarlayıp çıkıyordum.

5 Temmuz günü sunucu makinasını birine vermişiniz ve sunucuyu hacklettirdiniz. Account dosyasındaki şifreler md5 bile değildi. Elden ele herkese geçiyordu ve benim 1 yıldır emek verdiğim sunucu böyle saçma sebepten yok olamaz dedim. Geldiniz yardım istediniz 4 gün boyunca uyumadığımı biliyorum uyumadan Hack döneminden kurtardım dakika başı yeni bir ip banlayıp bi yandan destek msn adresinden oyuncuların şifreleriyle uğraşıyordum. Bi yandanda yeni bir sistem yazarak oyun içerisinde pin kodunu girdikten sonra bir dialog açtırtarak kayıt sistemini gerçekleştirdim. Account sistemine tüm şifreleri md5 olarak geçirttim ve 1.5 hafta sonra tüm md5'li şifreleri aktif ederek oyuncuların tamamen güvenli bir oyun oynaması için elimden geleni yaptım.

Ardından yine fark ettim makina içerisinde shell vardı oyuncu girip sunucu yönetiminden işlem yaprak market puanı cart curt item vererek video'lar çekip buraya paylaşıyorlardı. Yine yıkamadınız , ben bunları uğraşırken bana parayı gönderen kişi beni Eva'nın başında tekrar istiyordu. Hiç bir sorun yokken bir gün keremin adamlarından Zencipowerr isimli oyuncuya 100 tl karşılığında onlarca item verdiğini defalarca gördük. En sonunda 3. ortak olarak giren Angmar ile görüşüp bu olayı sonlandırmamız lazım keremle konusalım bir yol izliyelim market sistemini o şekilde ilerletelim diye konusuyorduk. Keremi aradım açmadı mesaj attım , mesajıma aynen şu lafı yazdı. O adamdan 1 item bile silerseniz beni unutun.
İyi dedim kerem bu zamana kadar yaptığın herşey için teşekkür ederim dedim şunu unutma ben senin düşmanın değil arkadaşınım dedim.

Oda şu lafları söyledi , Zaten ben aranızdan ayrılıcam üniversite vs hayatıma bakıcam dedi aradan bir kaç gün geçtikten sonra Zencipowerr isimli şahıslar keremi arıyarak mustafa bizi banladı sen aç server biz oynarız herşeyi biz öderiz cart curt diyerek keremin aklına girerek "Evaluate" packiyle aynı statickleri kullanarka sunucu açtı.

Keremle aramızda hiç bir zaman güven sorunu olmadı olmazda. Ne ben keremi real hayatta gördüm nede o beni. Kimsenin yapamıcaklarını yaptık ancak anlaşamadık ve ayrıldık.

Ardından Facebook sayfasına baktımki İra Pvp yada şahsım adına keremin yaptığı bokları benim üzerime atması oldu.
Bunlar nedir dersek ;

Armorlu vip robe
Özel komutlar ( Spearcek , kalkancek , binekin , binekbin) gibi acccounta özel komutlar
Özel str dexli binekler vs

Kısacası para için her şeyi yapan birisi ve hakta ben ayrıldıktan sonra yapmaya çalıştığı bir sistem ise şudur.

Tl Dungeon sistemi
Nedir bu TL Dungeon sistemi ;
Bu dungeona giriş haftalık 100 tl olucak ve NPCleri kestikten sonra içinden Bagler çıkıcak bu baglerin içinden TL bakiyeleri çıkıcak. Kısacada yine adam 1 haftada 100'Tlye 500 TL kazanma yolu .

Bundan 2 hafta öncesine kadar keremler sunucusu açmışlardı ancak unuttukları şey var. Benim packimi kullanıyorlar ve içindeki açıkları sadece ben bilirim.

Kerem ayrılmasından sonra diğer ortağım olan Angmar'ı arayıp Evaluate'nin remote sifresini vs istemiş ve halende mesaj atarak istemekte.
Madem böyle bir sunucu açıcaksın şahsıma ait olan scp'leri kullanmazsın , Benim şahsıma ait staticklerimi kullanmazsın eyw der geçerim.
Ancak Safe alanından tut , Action zonesine , Etkinlik alanlarına , vs vs her şey aynı olarak açarsan burada bu yazıları yazmak benim en doğal hakkım olur.

Neyse 2 hafta önce keremlerin makinasına girip herşeyi silip Facebook sayfasını verdiğin taktirde Son save yedeğini alırsın demiştim. Ancak küfürler edip çocuk gibi laf dalaşı yapmaya devam etti.
Ardından Utku Soydaner isimli kişiyi kullanıp söz verdiği sayfayı vermedi. Çünkü sayfa connectörü yapan G-defedenderde olduğunu söyledi ve neden verdin sorusuna ise aynen şu cevabı vermiştir.

Diyorsunuzki Nelph sunucunun üstüne kondu , ben olmasam o hack'ten sonra zaten Evaluate olmazdıki bu sunucuda o parayı veren kişi keremi değil halen beni istiyor ve onunla beraber şuanda sunucuyu devam ettiriyoruz.

Bence yazımdan sonra bir daha yorum yapmayın msn loglarından tutun tüm screenleri atarım işteyse insanlar ne olduğunuzu öğrenirler.
Saygılarımla
Nelph :
Ha bu arada birde aklıma geldi '' paranız olmadığı için'' demişsin de 3 hafta önce sen değilmiydin server giderlerini ödemek için sunucudakı Counselorlardan bile para isteyip para verenlere yetki dağıtan para vermeyenleri ezmeye çalışan.

Birazda bana cesaretin varsa sunucu içerisindeki gerçek ismini söylermisiniz çok merak ediyorum.

5 Temmuzdan bu yana "Evaluate"'yi tek başıma açtım 1.5 Ay sonra keremi aldım ve sonrasında Pyrosu.
Sırasıyla yok olma sebepleri Pyros'un 3 kuruşa aşırı item vermesinden dolayı sunucudan uzaklaştırıldı.
Bir gün Angmar bana teklif etti ve verilen miktarda anlaşma yaptık Okeylendi. Sunucunun herşeyi ile teslim ettim ara sıra girip Fixliyemediğiniz bugları girip fixleyip sistem ayarlayıp çıkıyordum.

5 Temmuz günü sunucu makinasını birine vermişiniz ve sunucuyu hacklettirdiniz. Account dosyasındaki şifreler md5 bile değildi. Elden ele herkese geçiyordu ve benim 1 yıldır emek verdiğim sunucu böyle saçma sebepten yok olamaz dedim. Geldiniz yardım istediniz 4 gün boyunca uyumadığımı biliyorum uyumadan Hack döneminden kurtardım dakika başı yeni bir ip banlayıp bi yandan destek msn adresinden oyuncuların şifreleriyle uğraşıyordum. Bi yandanda yeni bir sistem yazarak oyun içerisinde pin kodunu girdikten sonra bir dialog açtırtarak kayıt sistemini gerçekleştirdim. Account sistemine tüm şifreleri md5 olarak geçirttim ve 1.5 hafta sonra tüm md5'li şifreleri aktif ederek oyuncuların tamamen güvenli bir oyun oynaması için elimden geleni yaptım.

Ardından yine fark ettim makina içerisinde shell vardı oyuncu girip sunucu yönetiminden işlem yaprak market puanı cart curt item vererek video'lar çekip buraya paylaşıyorlardı. Yine yıkamadınız , ben bunları uğraşırken bana parayı gönderen kişi beni Eva'nın başında tekrar istiyordu. Hiç bir sorun yokken bir gün keremin adamlarından Zencipowerr isimli oyuncuya 100 tl karşılığında onlarca item verdiğini defalarca gördük. En sonunda 3. ortak olarak giren Angmar ile görüşüp bu olayı sonlandırmamız lazım keremle konusalım bir yol izliyelim market sistemini o şekilde ilerletelim diye konusuyorduk. Keremi aradım açmadı mesaj attım , mesajıma aynen şu lafı yazdı. O adamdan 1 item bile silerseniz beni unutun.
İyi dedim kerem bu zamana kadar yaptığın herşey için teşekkür ederim dedim şunu unutma ben senin düşmanın değil arkadaşınım dedim.

Oda şu lafları söyledi , Zaten ben aranızdan ayrılıcam üniversite vs hayatıma bakıcam dedi aradan bir kaç gün geçtikten sonra Zencipowerr isimli şahıslar keremi arıyarak mustafa bizi banladı sen aç server biz oynarız herşeyi biz öderiz cart curt diyerek keremin aklına girerek "Evaluate" packiyle aynı statickleri kullanarka sunucu açtı.

Keremle aramızda hiç bir zaman güven sorunu olmadı olmazda. Ne ben keremi real hayatta gördüm nede o beni. Kimsenin yapamıcaklarını yaptık ancak anlaşamadık ve ayrıldık.

Ardından Facebook sayfasına baktımki İra Pvp yada şahsım adına keremin yaptığı bokları benim üzerime atması oldu.
Bunlar nedir dersek ;

Armorlu vip robe
Özel komutlar ( Spearcek , kalkancek , binekin , binekbin) gibi acccounta özel komutlar

Kısacası para için her şeyi yapan birisi ve hakta ben ayrıldıktan sonra yapmaya çalıştığı bir sistem ise şudur.

Tl Dungeon sistemi
Bu dungeona giriş haftalık 100 tl olucak ve NPCleri kestikten sonra içinden Bagler çıkıcak bu baglerin içinden TL bakiyeleri çıkıcak. Kısacada yine adam 1 haftada 100'Tlye 500 TL kazanma yolu .

Bundan 2 hafta öncesine kadar keremler sunucusu açmışlardı ancak unuttukları şey var. Benim packimi kullanıyorlar ve içindeki açıkları sadece ben bilirim.

Kerem ayrılmasından sonra diğer ortağım olan Angmar'ı arayıp Evaluate'nin remote sifresini vs istemiş ve halende mesaj atarak istemekte.
Madem böyle bir sunucu açıcaksın şahsıma ait olan scp'leri kullanmazsın , Benim şahsıma ait staticklerimi kullanmazsın eyw der geçerim.
Ancak Safe alanından tut , Action zonesine , Etkinlik alanlarına , vs vs her şey aynı olarak açarsan burada bu yazıları yazmak benim en doğal hakkım olur.

Neyse 2 hafta önce keremlerin makinasına girip herşeyi silip Facebook sayfasını verdiğin taktirde Son save yedeğini alırsın demiştim. Ancak küfürler edip çocuk gibi laf dalaşı yapmaya devam etti.
Ardından Utku Soydaner isimli kişiyi kullanıp söz verdiği sayfayı vermedi. Çünkü sayfa connectörü yapan G-defedenderde olduğunu söyledi ve neden verdin sorusuna ise aynen şu cevabı vermiştir.

Diyorsunuzki Nelph sunucunun üstüne kondu , ben olmasam o hack'ten sonra zaten Evaluate olmazdıki bu sunucuda o parayı veren kişi keremi değil halen beni istiyor ve onunla beraber şuanda sunucuyu devam ettiriyoruz.

Bence yazımdan sonra bir daha yorum yapmayın msn loglarından tutun tüm screenleri atarım işteyse insanlar ne olduğunuzu öğrenirler.
Saygılarımla

Ne kerem dediğniz kişiyi tanırım.Ne'de seni tanırım @nelph.

Fakat şunu anladım , Nelph mağdur ve arkasında durulmalı.Böyle bir platformda mağdur edilmemeli..
Novice
12.5
Nelp:

Erdal Bakkal: Sen bu dedeyi mi vursan İskender ?

NOT: Aynı scriptler aynı staticleri alarak server açmak gerçekten komik bir durum.
Expert
34.0001
dinsizin hakkından imansız gelir. adamın savunmaya bak, ucuza fazla item satıyordu diyor :)
Herkes ayni serverda toplansa zaten ultima ölmez 30 orda 20 orda 40 orda olmuyor böle
Bir insan kendi emeğini 1000 tl ye satıp sonradan redbull yani suan ben yazıyorum bu kullanıcı ile bana emeğin yok diyor :) mustafa yaptıgın o saldırılar + olarak bana edit basıyor ole demissin alper05 accsine neler verdiğini anna accsine 100 tl ye neler verdigini konusturma :) düşme bu kadar insanı karalamak icin :)) neyse eğer sen böyle yaparsan saldırılara devam edersen sunucunu bitiririm nasılmı senin gibi saldırılar yapmam evanın en ucuna kadar her dosya var bende 1 tl den satarım haberin olsn
Merhabalar,
Öncelikle kusura bakmayın @Zak isimli arkadaşımız icin bağışlayın kendisinin kim olduğunu bile bilmiyorum Ama bizleri övüyor teşekkür ederim o konuda ama bizleri bu konu altında değil kendi konumuzun altında överse memnun olucağım ve bu konu icin herkezden özürdiliyorum Üstte gecen yazıyı okudum Bendemi bot var dediler onu anlamadım.Bot var diyen arkadaşımız sunucumuza giriş yapmadıki bukadar emin konuşmakta neyse herkeze başarılar dilerim kolay gelsin.
Takdiri player veriyor zaten gereksiz yere uzatmayın .Menuler vs evalute yazan ira pvp nin akibeti ne olabilirki .Herşeye rahmen başarılar dileyelim.
ya o değilde şunu merak ediyorum arkadaş bu kadar acizmisiniz direk kopyala yapitşir yapmişsiniz..
https://www.ira.gen.tr/forum/index.php?topic=32.0
dialog görüntülerinde koskoca Nelph yaziyor eva yaziyor yahu yuh :)
Buraya aslında çok şey yazarımda yazmıcam yeter artık bundan sonrasını ben değil kendi rezilliğini kendin göstermeye başladın.
Tutturmuşunuz yok söyle para aldın cart curt. İyide bu parayı veren bana kerem mi? Hayır Burak yani Angmar. Şuanda Burak yani Angmar bu sunucuda Benimi istiyor yoksa keremi mi? Keremi istese bana banla demezdi.

2) Alper dediğin adam 2 gün oyuna girdi kıbrıstan Antalyaya geldi kuzenim. Aynı evde kaldık sunucuda ben yokken pagelere baktı. Her insan gibi bizlerde gece oyunda girip 1 saatlik zevkimiz olan Action attık bundan doğal birşeyi yok.

5 Temmuz 2011'den bu yana her hafta yedek alırım , Kerem bütün loglarını buraya koyarsam kimin ne b*k olduğunu görürler zaten.
Benim banladığım adamlar Evaluate'den uzaklaştırdığım adamlar şuanda keremin sunucusunda Yönetici olanlar gelip buraya benim hakkımda kesinlikle birşey yazmasın.

Yok 100'tlye söylede böylede güldürm keremcim. Haftalık banka hesabına gelen parayı ben biliyorum ayrıca sunucu makina ödemesi geldiği gün param yok , şöyle böyle demeyi biliyorsun.

Adam olsaydın şuanda karşımda değil yanımda olurdun.

Madem kaliteni ortaya döküceksin , Action zone bölgesindeki "Evaluate" yazısını silsene yada yeni Safe alan , yeni etkinlik alanları yapsana benim şahsıma ait olan şeyleri kullanıyorsun.

Forumlardaki sistem tanıtımlarınızı bile Forum sayfamızdan kopyala yapıştır yapmışın.
Evaluate sunucusunda : Darkness of Bugaboo böyle bir sistem gerçekleştiriyordum evet ama bunu localde yapmıştım ve packte bulunmuyor canım.

Yada en azından biraz kendiniz olup
https://www.ira.gen.tr/forum/index.php?PHPSESSID=0f48be7eb6dd5bfd0d590d7d37473cdf&topic=26.0
https://www.ira.gen.tr/forum/index.php?PHPSESSID=0f48be7eb6dd5bfd0d590d7d37473cdf&topic=28.0
https://www.ira.gen.tr/forum/index.php?PHPSESSID=0f48be7eb6dd5bfd0d590d7d37473cdf&topic=32.0

buradaki tanıtımlarınıza kendiniz bir resim çekerek koysanıza.

Biliyorum ama yine şöylüyorum. Beni tehtit ediyorsun birde utanmadan scriptlerini 1 TL'den satarım diye satsan ne olucak. Kıçı kırık oyun için onunlamı uğraşıcam şuanda sana bu yazıları yazmamam gerekirdi bile.

Son gülen iyi güler keremcim :asik2

Galiba Su İçme Vakti Geldi

İra Pvp Sonrası En İyi gidicek tek şey Buzlu Su :)
Nelph :

Bunlar nedir dersek ;

Armorlu vip robe

Tl Dungeon sistemi

Saygılarımla

oyuna tl girdiği zaman babasını tanımaz insan çoğu sunucu dağılma sebebi sende haksızlık yapmıyorsun dğeil mustafa tabi yaparsın adam der 100 tl atayım 4 corn vereceğine 5 tane verirsin bunu inkar etme zaten
yav akıl var mantık var zaten mevcut ve dolu olan bi serverin aynısını açıp ne bekliyorlardı ki? adamlar oradaki itemlerini playerları bırakıp yeni açılana mı koşacaklardı?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.