Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Öncelikle herkeze kolay gelsin iyi forumlar.Ben bu accountun sahibi yani keremin eski ortağıyım.
Kerem ile Evaluate Pvp den tanışıyorum Kerem'in staffıydım zamanında. Fakat serverde yaşadığı bazı sorunlardan dolayı ayrılma kararı aldı.Daha sonra yeni 0 dan server açacağnı söyledi.Bende ona ortak olarak katılmak ıstedim ve server giderinin 600 TL olduğunu kişi başı 200 lira düştüğünü söyledi.Ben Universite öğrencisiyim öğrencilikte para bulmak biraz zordur bi şekilde parayı bulup Kereme gonderdim ve server açıldığında menülerde bile Evaluate.gen.tr yazmaktaydı . Bu scplerı değiştirmesi gerektiğini söyledim(Hatta su an bıle starda Nelph in deedleri bulunmakta, Statıclerı soylemeye bıle gerek yok).Mustafa haklı olarak kendı packini savundu ve yapması gerekenı yapıp serverı kapattı.Giden benim emeğime ve zor buldugum paraya oldu.Bu durum Kerem in umrunda bile olmadı.Gunlerdir mesaj atmama telefon etmeme rağmen serverle 1 kere bile birşeyi duzeltmeye çalışmadı.Mustafanın saldırılarına karşı scp değiştirmek yerıne Ana makinaya norton antivirüs kurdurtarak kurtulmaya çalıştı=) . Ben son ana kadar umidimi kesmedim ve sadece bekledım fakat ne oldugu belli olmayan kişiler bile serverde benden habersiz admin yapıldı yine sesim çıkmadı.Serverin açıldığı ilk gün 20 kişi varken millete Vİp Uyelık ,Hp kupe sattı.Yanı sunu anladım Kerem için para hayatta çok önemli bişey ve para dışında hiçbir şeye önem vermemekte . Şu andan itibaren kiminle çalışıp kımınle calısılmayacagına karar verdim belki biraz geç oldu ama öğrenmiş oldum.Keremin forumlarda Mustafa hakkında soyledıklerı tamamıyla yalandır.Olaylara birebir ben şait oldum.Mustafa serverden Marketi kaldırdı edit kişileri temizledi yanı bir Serveri olması gerektiği gibi yapmaya çalıştı.Tek başına elinden geleni yaptı.Zamanında bende kavga ettim Mustafa ile ama ne kadar yaşı küçük diye dalga geçilsede Keremin ergen suclamalarına maruz kalsada Mustafa Keremden ve çoğu insandan Daha OLGUN daha MANTIKLI biri olduğunu verdiği cevaplardan ve yaptıklarından kanıtlamıstır. Elveda Red Bull (Kerem)
Verdiğim 200 lira yı da ne yapacagın sana kalmış.Öğrencinin ahı alınmaz =)
geçmiş olsun diyelim o zaman. iş işten geçtikten sonra gerçekleri görmen kötü olmuş ama genede görmüşsün en azından ;-)
Öyle oldu malesef bundan sonra daha temkinli davranmayı öğrenirim artık
Bir sunucunun 600 lira gideri nasıl olur ya. Dedicated olduğunu hiç sanmıyorum bile büyük ihtimalle VPS'dir, hadi dedicated olsa bile o kadar gideri olamaz bir sunucunun.
Walla ben bu işlerden anlamıyorum oda bunu gördü sanırım ben sadece maddı olarak ortak olup 0 dan kendımıze aıt bı sunucu acalım dedım .Napalm artık yedik bi kere kazığı
Ben moneta diye bi sunucu açmıştım 2 yıllık gideri 250 liraydı AHAHA
Neyse ya herkez ektiğini biçermiş kimseye kötü düşünmedim herkez hak ettiğini alır elbet ama yarın ama 50 sene sonra
Kim Ne Demiş Ne Etmiş Bilmem Ben Bunu Bılır Bunu Soylerım Köpeklerin Kardeşligi Önüne Kemik Atana Kadar Sürermiş Sonra Birbirini Yerlermiş

Siz Yıllardır Sırt Sırtda Verip Bir Yerlere Gelmış İnsanlarsınız Madem Bu İşi Bıtırmek Istıyorsunuz Yollarınızı Ayırdınız Nıye Kirli Yüzünüzü Buralara

Taşıyorsunuz Entresan Bu Sımdı Keremınmı Hatası Mustafanın Mı ? Veya Kerem Senın Scrpt Lerinimi Caldı ?

Acıkcası Söyle Diyim Mustafa Ben Kerem İle Skypede İken Skype geldıgınde Keremden Makına Parasını Sordugunda Kerem Sna Diyordu ne kazandın

400 yatırsaydın benı mı beklıyordun ? bu konusmalara ben şahit oldum Veya King Of Action Ailesıne Sen İtem Satan İnsansın ve haddinden fazla da

kazandın bu Sımdı parasal bi tartışmamı yoksa Karakter Meselesimi.

World Benım Dıyorsun Son Zamanlarda Expendables Sunucusunu Actıgımızda World'u Herkes Gordu Ve Bunu Tabi Paylaşır Herkes ben Bu World İle

Sunucu Actımmı Actım ? Sen Var Olan Bi Sunucudan Alıp Ekledın Mı ? Ekledın Simdi gelmiş burda diyorsun ki world benım kullanma gıt yapsana ?

Sen Emek verip adam gıbı sunucuyu yonetmesını bılseydın Ultıma Onlıne Oynıyan Cogu Kişi Sana Slm verirdi Tabi Suanda Küfürden Baska bısey

dıyen yok Madem bi yanlış yaptınız kendı aranızda 2 nızde yetişkin insanlarsınız kendı aranızda halledın bu kadar Kirletmeyin Kendınızı Yazık !
@RespectFull
Usta sen neyin kafasını yaşıyosun anlamadım keşke yazdıklarını göndermeden önce bi okusaydın yazdıklarını anlamak çok güç.Şu anda burada ne Kerem var ne Mustafa ben kendi yaptığım hatayı paylaştım insanlarda neyin ne olduğunu görsünler diye.Ben ilk defa Keremle iş yapmaya kalktım bu geldi başıma daha öncesini bilmem. Sanırım senın bi kuyruk acın var;onun yeri burası değil ama problemin kimle ise gidip onunla konuşacaksın.Öyle ne yazdığın belli olmadan kendi kendine muhabbet etmekle bişey kanıtlayamazsın...
Xlore : Bir sunucunun 600 lira gideri nasıl olur ya. Dedicated olduğunu hiç sanmıyorum bile büyük ihtimalle VPS'dir, hadi dedicated olsa bile o kadar gideri olamaz bir sunucunun.

daha öncede oynamıştım evada 600 tl lik gelir varsa nasıl lag oluyor o sunucuda bazı günler aşırı lag oluyordu
Öncelikle merhaba , yazım hatam olabilir telefondan giriyorum affola,
Gerçekleri az çok yavaş yavaş anladiğınizı umuyorum. Konu hakkında konuşmak istemiyorum ancak mesajlarıyla iğnelici mesaj atanlara yazicam.
Demişki lagta falan oynuyorduk felan , Evaluate 15. Ayına giricek ve biz 11aydır dedicated kullanıyoruz. Sende lag varsa senin bağlantındadır. 3 farklı fırmayla calıstim ve en sonunda Antalya Teknet datacenterında makinam barınmaktadır. Bağlantı hızım çok iyi durumda. Bir genel sorun olduğunda 7-24 datacentera gidip işlem yapabilme şansım var. Makina fiyatım ise 149 tl aylık 600lırayi mılletten toplayıp aysimadan 60tlye makına kiralayıp 200tlye geri kalan tum web domain islemini yapıp kalan mıktarıda kendisi almıstır. Bır diğer cevabım ise king of actionslara esya satan ben değil kerem yapmaktaydı , benim yaptığımı nasıl dusunursunuz anlamadım boyle bisey olsa o guilddeki tum oyuncuların karakterlerine remove atmazdım neyse fazla soze gerek konu kapansin gıtsin bu konu hakkında konuşmak istemiyorum.

Saygılarımla

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.