https://www.youtube.com/watch?v=0Gn8KDs3Fxo&feature=youtu.be

Beyler bune arkadaş gönderdi şimdi. Şaka galiba bu.
altında llama var adamın kayserili heralde :D o değilde böyle birşey olcağını sanmıyorum
Novice
11.9
Arkadaş mı gönderdi :yes
fake
buraya giriyorum arkadaş gönderdi, nebula forumlarında görüyorum yine bu sayfayı arkadaşı gönderdi. her yerde bir arkadaş. orijinal olarak kim yolladı videoyu? forumda da bakıyorum aynı arkadaş i yerine sürekli ı yazdıkça deliriyorum zaten. fake.

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2014-02-15 11:17, 10 yıl önce)
@Xantier

daha alışamadınmı dostum bu ülkede meyve veren ağaç taşlanır. Görüntü fake in ağababası bu ve diğer forumlarda görüntüyü paylaşan arkadaşı olanlar da fake in alası. Bitmediler bi düşmediler Uo camiasının yakasından insanlar rahat oyun oynasın stres atsın.
Hayatımda ilk kez bir videoya inandım gibi gerçi yıl 2014...
burak ne issiz adamsin olm nelerle ugrasion

ps: usye saldirisinin birinci haftasini kutluyoruz
video'yu 14 şubatta hazırlaması daha acınası bence

iyice alay malzemesi olmuş

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2014-02-15 13:25, 10 yıl önce)
kibrista is olanaklari bu kadar mi kotu burak :( keske biraz daha calissaydin turkiyede bi uniye girseydin uzuldum bak simdi

ps: tns 6 gercek oyuncuyu gormus dun uzun vadede kalmiyacak olsalar da anlik guzel bir rakam burak tebrikler
Bu burakkıbrısta mı ? Aldırtıyım la adres ver

** lütfen ifadelerinize dikkat edin, uyarı III

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-02-15 17:14, 10 yıl önce)
her başlıkta bu aynı 2-3 arkadaşın neden tns'ye giydirmeye çalıştığını daha dogrusu anlayabilmiş değilim, kuyruk acınızmı var? başka sunucuda olan olayları bile tns ye baglamak nasıl bir paranoyadır anlayamadım.
lokman : Bu burak denen lale kıbrısta mı ? Aldırtıyım la adres ver lale

Ultima'daki liseli ruhunun hala bitmemiş olması garip. Hani yeni nesil bu oyunu oynamıyordu ?
jimmy_ariance :
lokman : Bu burak denen lale kıbrısta mı ? Aldırtıyım la adres ver lale

Ultima'daki liseli ruhunun hala bitmemiş olması garip. Hani yeni nesil bu oyunu oynamıyordu ?

Liselilikle bir ilgisi yok gardeş bunun, burak denen lale kıbrısta okuyorsa oradaki siyasi durumları bilir.

Sen hiç yorma kafanı o lalenin istediğim an ağzını yüzünü deşerim
Ultima strike forumunda, siyasi bir olayla sunucuda çıkan bir skandalla, kıbrısın falan alakası çözemedim gerçi ama

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.