Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Sağolun dostlar
Tekrar Geriye Dönmeniz Adına Sevindim Umarım Yeni Serüveninizde Daha Başaralı olursunuz ;)

Bu Profil Bana ait Değildir;, EvilSoul
Pvp Turnuvası 1vs1 [17.11.2011] ayrıntılı bilgi https://www.korsanpvp.com/forum
Başarılar dilerim.
18 Kasım Cuma akşamı saat 22:00'da 2vs2 lootlu pvp turnuvası gerçekleştirilecektir.

Turnuva kuralları;
- Turnuvada loot serbesttir ve lootlanan itemler bankaya atılamaz,
- İki takım oyuncusu ölmeden loot yapmak yasaktır ancak oyuncu kendi takım arkadaşını lootlayabilir,
- Ceset kesmek yasaktır,
- Zehirli silah kullanımı yasaktır,
- Alan büyülerini kullanmak yasaktır,
- Teleport (Rel Por) serbesttir,
- Eşinizi resleyebilirsiniz,
- Order/Chaos shield kullanılamaz,
- Silah kısıtlaması bulunmamaktadır,
- Banker ve stat vendoru ya da oyuncuların birbirinden item alma gibi ihtiyaç talepleriniz geri çevrilir,
- Potion, bandaj, arrow, tp, oil cloth tarafımızdan verilir ve her el yenilenir,
- Rakip oyuncuyla herhangi bir diyaloğa girilmesi elenme sebebidir,
- Oyundan düşen ya da bilgisayar başında olmayan oyuncular elenirler,
- Alımlar rastgele yapılmaktadır, aynı aile ya da aynı guild oyuncular birbirleriyle mücadelelerini yapmak zorundadırlar,
- Birden fazla karakter ile turnuvaya katılmak yasaktır.
- Katılım süresi 10 dakikadır ve katılım için eşiniz ile birlikte Pazar Alanı banka yanında olmalısınız. Alımlar banka üstünden yapılacak.

Ödüller I. takım için Kii-Rin ve tüm loot, II. takım için Friesian olarak belirlenmiştir.

Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dileriz.
@scaup

sağol :)
bu aveyi staff almak için size para felan mı ödüyor :)
Neophyte
26.6001
Para ile kadromuza alım yapmıyoruz :) Awe hakkında söylenti çok olabilir ancak kendisini birebir tanıyoruz ve güveniyoruz ki bu sunucudan sunucuya da değişen bir şey bana göre. Yönetici olmak, saygı duyulan biri olmak kolay değil. Şuana kadar kadromdaki hiç bir kişinin hatasıyla karşılaşmadım. Karşılaşmayacağıma da inanıyorum; hiç biri bunu bana yapmaz :)
@amaolmadisimdi
Yok para vererek değil bazı arkadaşlarımı yüz yüze tanıyorum bir coğunu bir çoğunuda platforumdan tanıştığım kişiler, güvenmeseler almazlar.

Bu konu Awe tarafından düzenlendi(2011-11-24 14:50, 12 yıl önce)
Banned
-3
Awe : @amaolmadisimdi
Yok para vererek değil bazı arkadaşlarımı yüz yüze tanıyorum bir coğunu bir çoğunuda platforumdan tanıştığım kişiler, güvenmeseler almazlar.

Sana güvenecek adamın aklından şüpe ederim.
Neophyte
26.6001
Benden şüphe mi ediyorsunuz o zaman :P Tam bir önyargı -) Awe'nin saygı duyduğu birileri de olabiliyor ki şuana kadar en ufak bir yanlışına denk gelmedim.
Yorumlarınız için teşekkür ederiz.
başarılar
jadoreuo : başarılar

Sağol :)
Neophyte
26.6001
Yeniden merhaba,
Sunucumuz I.ayını doldurmak üzereyken ay sonu raporu bilgilerinize sunarım.

Peki biz neler yaptık?

- Öneriler doğrultusunda ortak bir karar ile web sitemizi değiştirdik
Web Sitemiz
Forum
Kayıt İşlemleri
Bağlantı Programı
İstatistik
Kadromuz ve Hakkımızda
Sunucudan Ekran Görüntüleri (Başlamadan önce bakmanız önerilir)
Sıkça Sorulan Sorular

- Görevler oyuncularımıza az geldi ve 3 olan görev sayısını 6 ya çıkarttık
- Görev (II. Derece)
Pazar Alanında bulunan Genel Vendor'dan alabileceğiniz yeni görevler eklenmiştir. Görevleri tamamlamanız için gereken eşyalar Andariel, Troll King, Cerberus, Dark Skeleton ve Fireman'den çıkmaktadır. Bu yaratıklar artık paralyze field büyüsünden etkilenir ve vuruş güçleri biraz azalmış şekilde spawn olmaktadır. Kestiğinizde çantasından bag içerisinde ihtiyacınız olan eşyalardan çıkacaktır. İstenen eşyaları tamamladığınızda görev menüsündeki teslim et buttonunu kullanıp görevin karşılığını alırsınız. Yeni eklenen random mount kutuları hakkında uyarı; bu kutuyu açtığınız zaman rastgele bir bineğe sahip olursunuz yani çıkan bineğin Kii-rin de Ore Llama da olabilme ihtimalinin bulunduğunu unutmayınız. Görevler hakkında bilgilendirmelere menüsünden de ulaşabilirsiniz.

- Zorlu turnuvalarda eski oyuncuları görmekten mutluluk duyduk ve hakedenleri ödüllendirdik
- Kral Tacı ve Krallık
Haftalık olarak düzenli olarak büyük pvp turnuvaları organize ettik. Ödül olarak oyuncularımızı taçlandırdık. Bu taç aynı zamanda krallık sembolümüz oldu. Bir hafta kral olan oyuncu, oyun içi duyuru geçme hakkına sahip oldu(Kısıtlı, 30dakika ara ile). Aynı zamanda kral olan oyuncunun ismi, otomatik olarak sistem tarafından web sitemizin istatistik kısmında yerini aldı.

Örnek görüntü (19.11.2011);

- Power silahların değerlendirilmesini düşündük
- Upgrade
Silahlarınızı bir üst değere geçirmenizi sağlayan sistemdir. Bunun için upgrade scroll, 500 silver piece ve power silaha ihtiyacınız vardır. Ancak upgrade scrollar random çıkmaktadır. Yani her scroll, her silahı upgrade edememektedir. Bunun için belirsiz scrollu önce belirli hale getirmelisiniz. Scroll cutlass içinse sadece cutlass için kullanılabilir. Daha sonra istenen eşyaların hepsi yanınızda olduktan sonra weapon upgrade taşından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Silahınızın 1/3 oranında; %33 geçme ihtimali vardır. Silah upgrade sırasında yanabilir ya da başarıyla bir üst seviyeye atlayabilir.

Anlatım aşamaları;
1) Upgrade scroll

2) Upgrade scrollun belirlenmesi

3) İhtiyacınız olan eşyalar

4) Upgrade taşı

5) Seçim

6) Soru ekranı

7) Son aşama

- Level sistemi mevcut ama herhangi bir işlevi yoktu, onlarıda ödüllendirdik
- Level
Artık oyuncularımız level atladığında level seviyelerine göre hediyelere sahip olabilecekler.

- Guildler arası rekabeti canlandırdık, değişik uygulamalar yaptık
- Simge (Güncel 06.12.11)
Belirli süre aralıklarıyla el değiştiren guild simgesi mevcuttur. Bu simgeyi sadece 2 haftalık guild toplist I.si taşır. Eğer taşıyıcı guild dönem sonunda liderlikten düşerse, simge el değiştirir. İstatistik sayfamızdan guild puanlarını görüntüleyebilirsiniz.

- Kesintisiz hizmet sözümüzde durduk
Yüksek uptime garantisi(05.12.2011)

- Gönül rahatlığı sağladık
İlk günden beri en ufak oyuncu kayırma söylentisine şahit olmamamız bizim için gurur verici oldu.

- Uzun dönem oyunculuk tecrübesinin verdiği geçiş döneminin faydalarını gördük
Sunucumuzda bir tane bug fixlemedim. Çünkü karşılaşmadık. Oyuncuların sorunlarını çok iyi anlayıp en uygun şekilde çözümler ürettik. Bu bizim için bambaşka bir tat oldu.

- Sunucumuz üzerinde karar vermeden önce sizleri yönlendirmeye çalıştık
Sunucudan Ekran Görüntüleri
Sıkça Sorulan Sorular

Ekip adına teşekkür ederim

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2011-12-06 14:22, 12 yıl önce)
Başarilar Kardeşim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.