Başarılar dilerim umarım hak ettiğiniz yere gelirsiniz...
Başarılar dilerim .
Başarı dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Gerçekten sağolun..
çok ugrasıldı bu server için , uzun bir süre emek harcandı çağrı ve ekibine başarılar..
en az 1 tane bağlayıcı sistem eklemenizi öneririm, sadelik iyidir ama bu kadar sadelik iyi değildir, herkes sadece shard arıyorum seviyorum der ama sade shard yapınca sistem yok derler, benden size bir öneri ^^'
Banned
-3
başarılar
Buxiun : en az 1 tane bağlayıcı sistem eklemenizi öneririm, sadelik iyidir ama bu kadar sadelik iyi değildir, herkes sadece shard arıyorum seviyorum der ama sade shard yapınca sistem yok derler, benden size bir öneri ^^'

Bu konuda bende aynı düşüncedeyim "sadeliği bozmadan neler yapabiliriz?" konusunda çalışmalarımız var onları yapıyoruz şu anda yani çalışmalarımız sürüyor aynı şekilde... İlerde değişiklikler olacak ama Lancelot uo yapısından ödün vermeden yapmak için uğraşıyoruz açıkcası... Çok haklısınız Buxiun

ShR
Teşekkür ederim başarı dileklerin için..
sürprizler olabilir berkaycım :))
Banned
-3
Kendi sunucum olmasına rağmen sizin sunucuda oynamak için can atan birisiyim neden bu kadar ilgimi çekiyor bende bilmiyorum.Neden oynamıyo diyosan malesef bilgisayarım komple yandı. :)
Scripterım Noxier ve ShR
Bu güne kadar hazırladığı sistem ve el çabukluğuyla bizlerin azını açık bırakan bu adam(Noxier) hala yeni sistemleri hazırlamak için uğraşması bizi biraz daha heycanlandırıyor. Sizin kadar bizde bu servera girdiğimiz zaman heycan doluyoruz. Server sahibi olmamız bizim için büyük bir artı olduğunun daha farkına bile varamadık her oyuna girdiğimde keşke player olsaydım diye kaç kere duyuru geçtim :) Proje ortağım Horby ile her oturduğumuzda tartışıyoruz ve çözüm üretiyoruz ikimizde uo kariyerimizde hiç bir beklenti içerisinde olmadık ve hep ultima online zevkini nasıl yaratırız diye düşündük. Sonucu budur gelişmede olan bir server ve daha 3. günde 30 player'a ulaşmış bi server olmasıda bizim heycanımıza heycan kattı ve şöyle devam edeyim.

Çünkü biz ;
Nebula'daki Kaliteyi,
Pagan daki order/chaos actionlarını,
Bir kaç serverda nadir gördüğümüz craft değerini,
Ve çok az serverda rastlanan Ultima online heycanını yaşatmak istiyoruz.

Amacımız kırmak değil, amacımız ego tatmini değil amacımız sadece Ultima online'yi biraz daha eski fonksiyonuna geri çevirmek... Bizim forumlarda böyle yazılara hasret olduğumuzu söyleyebilirim çok eleştiride aldık saygı duyduk fakat biliyoruz ki meyve veren ağaç taşlanıyor arkadaşlar. Biz insnalara hizmet veriyoruz çıkar gözetmeksizin... Bu ilgiyi sağladığımız içinde şükür etmeyide biliyoruz. Çok serverda yetkili kadrolarında yer alan birisiyim ama Noxier'le çalışmak çok büyük onur gurur kaynağı benim için... Oyuncularıma ve destekleyenlerime sessiz seyircilere ve eleştiri yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum... İyi forumlar.. İyi oyunlar...

Bu konu lacrimas tarafından düzenlendi(2011-08-12 20:47, 12 yıl önce)
exile deki scriptlerin aynısı yıl 2011 hala nebula pack 55r 55i scriptleri ggbb
hoxoh : exile deki scriptlerin aynısı yıl 2011 hala nebula pack 55r 55i scriptleri ggbb

Çünkü biz çalıntı değil, bize scriptleri sahibi yapıyor yani "Noxier"e... söylemek istediğin şey bu güne kadar nebula pack ile server açan kişilerin acizliğini gördük bu güne kadar ben hiç bir zaman çalıntı scp kullanmadım Noxier'in scpleri bu kadar ünlü olduysa 2011 yılında bile kullanılabiliyorsa demekki Noxier iyi bir scripterdır. Birde tavsiyemdir oynamasanız bile girin bir bakın serverımıza rica ediyorum buraya yorum yaparken siteden yada buradaki topicten okuduğunuz yazılarla serverın kaderini kafanızda belirlemeyin... Ben gurur duyarım Exile olabilmek benim hayalim yada bir nebula olabilmek(çok zor ama) bununlada övünürüm olduğu zaman. Utanmam...

Evet Yıl 2011, Yeni renkler le oyunun tadı kalmadı,
Evet Yıl 2011, Yeni saçma sapan sistemlerle oyundan birşey anlaşılmadı,
Evet Yıl 2011, Silahların hepsi birbirinden farklı dmgler vurmakta terazi hep bir tarafı ağır basmakta.
Evet Yıl 2011, Bir ton özel robe bir ton özel binek fire steed ice steed gibi
Evet Yıl 2011, Bir ton player küfür cezası alıyor sebebi ne acaba?

Yıl 2011 ben hala eski uo yu oynuyorum evet çünkü ben Ultima onlineyi seviyorum yukarıdada bahsettim para kazanayım derdim yok ben zevk almak istiyorum yaptığım işten oynadığım oyundan... Yıl 2011 oldu şu anda pvp serverları var sizin istediğiniz tarzda girin bakın beğeneceksinizdir 2011 yılı açılan serverların hepsi çok renkli...

Kusura bakmayın benim açtığım Server Sadece biraz "zevkli"...

Alohomora sana ayrıca teşekkür ederim başarı dileklerin için...

Bu konu lacrimas tarafından düzenlendi(2011-08-12 22:22, 12 yıl önce)
Öncelikle lacrimas'a Cok Teşşekür Ederim Bizlere Böylesine Güzel Bir Server Açtıgı İçin Ve Tüm Staff Kadrosunada. Ben Lancelot Acıldıgından Beri Oynuyorum Player Olarak Ve Gün Gectikce Dehşet Güzellikde Ve Abartılmadan Harika İşler Başarıyor Stafflar. Ayrıca Ben Bugune Kadar Girdigim hiçbir Serverde Bir Player Olarak Bukadar İlgi Görmedim Stafflar Harika İşler Yapıyor Dedigim Gibi Harıl Harıl Bir Calısma Var Serverde Ve Gün Gectikce Harika Olaylara Tanık Oluyorum Kendi Adıma Konuşmak Gerekirse Lancelot Uo'nun Farklı Yeri Oldu Bende Sadece Sunucu Degil Siteye Girdiginiz Zaman Ultima Online'nin Orjinal Sesi Bile Degişik Ve Cidden Oyuna Girmek İçin Can Attırıyor Neyse Kısa Kesicem Güzel Olan Hersey Taşlanıyor Bu Devırde Fakat Emek Gözükmüyor Nedense Herkes'den Tek Ricam Bakmadan Görmeden Konuşmayalım Lütfen Ve Buradan Herkes'e Seslenıyorum Girin Ve Sadece Oyuna Bırakın Kendınızı Goruceksınız Ultımaya Ilk Basladıgınız Gunler Aklınıza Gelıcek Ve Heyecanlanıcaksınız suan acık olan dıer serverlerdede oynadım fakat bırtek Bu Serverde O Tadı Aldım Lancelotuo Staff Kadrosuna Teşşekürlerimi Bir Borç Bilir Dahada Başarılarını Hep Birlikte Görmek İsterim.

Cyradis.
hoxoh : exile deki scriptlerin aynısı yıl 2011 hala nebula pack 55r 55i scriptleri ggbb

exile'ın da scripterı bendim son 2 yıldır nebulanın scripterlarından biri de bendim fakat ne nebuladan ne exiledan birtakım temel dengeler harici aynısı diyeceğimiz birşeyler yok. herşey tekrar düzenlendi ve takım olarak değerlendirilip eklendi. ne kadar exile ya da nebula oynadınız bilmiyorum ama sözlerinize katılmıyorum.
noxier yaptığı birşeyi başka bir yere tekrardan yapacak birisi değildir nokta.

başarılar lacrimas

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.