Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

2 gündür Avalon Uo Shard ' ta yapılan testlerle birlikte connectörümüz ve sistem taban güvenliği tamamlanmıştır.

Connectör Adı : Lin2Guard Full Güvenlik Sistemi ve Connectör
Versiyon : 3.8
Son Güncelleme : 16.05.2012
Yapımcı : Swing www.truosa.com
Telif Hakkı ve Satış İşlemleri : www.linqo.net

Paket İçeriği

Mysql Guard
Sphere Guard
Account Guard
Lin2Guard Connectör

Ek Özellikler

Mysql koruma kalkanı sayesinde saldırılara karşı yüksek güvenlik.
Sphere guard sayesinde DDOS vb... saldırılara karşı yüksek güvenlik.
Sphere + Mysql + Account sistemi arasında şifreleme yöntemi ile yüksek account güvenliği.
Bu koruma sistemleri hakkında detaylı bilgi ve örnek kurulum sadece Lin2Guard satın alan müşterilerimiz için geçerlidir.

Connectör Özellikler

- Mysql vb.. yollardan ziyade farklı connectör ve sphere bağlantısı sayesinde sürekli denetim sağlanır , hostu ve sphere sunucuyu yoracak işlemler olmaz.
- Connectör normal yollar harici hiç bir yöntemle kapatılamaz , kapatıldığında veya direk clientden giriş yapılmaya çalışıldığında sunucu otomatik oyuncuyu disconnect eder.
- Connectör kendi Cpu Kullanımını %0 'a düşürür.
- Connectör kendi içerisindeki ram kullanımını %0 'a düşürür.
- Connectör , Client , Mul Dosyaları , Connectör Haberler vb... tüm alt yapı kullanıcı tarafından güncellenebilir.
- Yenilenmiş görünümler ve Connectör Tema Seçenekleri Kullanıcı Tarafından Oluşturulabilir , bu sayede siteniz veya sunucu gumplarıyla uyumlu connectör arayüzü oluşturulur.
- İstediğiniz programların çalışması veya çalışmamasını sağlayabilirsiniz.
- Aynı anda çift client özelliğini isterseniz aktif edebilir isterseniz de-aktif edebilirsiniz ve hatta kişinin aynı anda sadece kendi sunucunuzda veya x sunuculardada oynamasına engel olabilirsiniz.
- C# Dilinde Yazılmıştır ve Derleme Ortamı Visual Studio'dur .net framework kitaplıklarını kullanır .
- Connectöre ek özellik olarak kullanılan dll ve diğer eklentiler exe ye gömülme yöntemi uygulanarak kullanıcının .net framework kurma zorunluluğu ortadan kaldırılmıştır bu sayede .net framework kuran , kurmayan veya arızalı olanın hiç bir şekilde etkilenmeden sunucunuza bağlanabilir olması sağlanmıştır.
- EasyUO 'dan CE 'ye , Speedten , UOFCK'ye tüm illegal yazılımlar kapatılmıştır ve en önemli özellik bu dosyaların isimlerinin veya hexlerinin değiştirilmesiyle engellenemez olması sorunu yoktur . Client her daim connectör himayesinde olup Client içine ek sistem saatinden hareket hızı kontrolü yaptırılmaktadır.
- Tüm bu özellikler ile Lin2Guard Sorunsuz ve En Hızlı Connectör olarak karşınıza çıkmaktadır.

Ekran Görüntüleri

Test Edebileceğiniz Oyun Sunucusu

Avalon Uo Shard

Kampanyalar

*HTD - Bilişim 'den Sunucusu Olan Tüm Server Sahiplerine %10 İndirim Uygulanacaktır.
*Linqo.Net'te Sunucusu Olan veya Linqo.Net 'ten Sunucu Alan Tüm Server Sahipleri Connectöre Ücretsiz Sahip Olurlar.

Satış Kanalı

E-Posta : [email protected]
Msn : [email protected]
Sitemiz Üzerinden Online Destek : www.linqo.net
DataCenter : 0 242 514 3003

Dipnot : Client İçeriği sorumluluğu ve tasarımı tamamen o sunucunun sahiplerine aittir.
Dipnot2 : Connectör'ü satın alan müşterilerimize kesinlikle 7-24 destek verilmekte olup çıkabilecek yeni illegal yazılımlara karşı korumalarda , ek güncelleme vb... ücretler alınmamaktadır !

Bu konu Swing tarafından düzenlendi(2012-05-16 04:06, 11 yıl önce)
Ücret belirtmeyi unutmuşsunuz. Ayrıca insanlara ödeme şekli olarak aylık, yıllık veya ömürboyu şeklinde mi yaptığınızı belirtmemişsiniz.
Orada satın alma ile ilgili gerekli msn ve web sitesi belirtilmiştir. Linqo net ten aylık ödemeli sunucularda zaten ücret alınmamaktadır , diğer hosting firmalarında çalışmakta olan veya çalışmak isteyip sadece connectörü almak isteyenlere fiyat msn üzerinden verilmektedir. Bunun sebebi gerek connectörü daha detaylı anlatmak ve ek modül isteği var ise onların fiyatıyla dahil olmak üzere net fiyat vermek içindir. İlginiz için teşekkür ederim.

6 Adet Yeni Tema Eklendi ve Kullanıcıların Dizayn Edebilceği Temaların Entegre Edilebilmesi Sağlandı

Bu konu Swing tarafından düzenlendi(2012-05-16 02:53, 11 yıl önce)
Başarılar; umarım istediğiniz yere gelirsiniz.
Swing :
Connectör Özellikler

- Mysql vb.. yollardan farklı connectör ve sphere bağlantısı sayesinde sürekli denetim sağlanır , hostu ve sphere sunucuyu yoracak işlemler olmaz.
- Connectör normal yollar harici hiç bir yöntemle kapatılamaz , kapatıldığında veya direk clientden giriş yapılmaya çalışıldığında sunucu otomatik oyuncuyu disconnect eder.
- Connectör kendi Cpu Kullanımını %0 'a düşürür.
- Connectör kendi içerisindeki ram kullanımını %0 'a düşürür.
- Connectör , Client , Mul Dosyaları , Connectör Haberler vb... tüm alt yapı kullanıcı tarafından güncellenebilir.
- Yenilenmiş görünümler ve Connectör Tema Seçenekleri Kullanıcı Tarafından Oluşturulabilir , bu sayede siteniz veya sunucu gumplarıyla uyumlu connectör arayüzü oluşturulur.
- İstediğiniz programların çalışması veya çalışmamasını sağlayabilirsiniz.
- Aynı anda çift client özelliğini isterseniz aktif edebilir isterseniz de-aktif edebilirsiniz ve hatta kişinin aynı anda sadece kendi sunucunuzda veya x sunuculardada oynamasına engel olabilirsiniz.
- C# Dilinde Yazılmıştır ve Derleme Ortamı Visual Studio'dur .net framework kitaplıklarını kullanır .
- Connectöre ek özellik olarak kullanılan dll ve diğer eklentiler exe ye gömülme yöntemi uygulanarak kullanıcının .net framework kurma zorunluluğu ortadan kaldırılmıştır bu sayede .net framework kuran , kurmayan veya arızalı olanın hiç bir şekilde etkilenmeden sunucunuza bağlanabilir olması sağlanmıştır.
- EasyUO 'dan CE 'ye , Speedten , UOFCK'ye tüm illegal yazılımlar kapatılmıştır ve en önemli özellik bu dosyaların isimlerinin veya hexlerinin değiştirilmesiyle engellenemez olması sorunu yoktur . Client her daim connectör himayesinde olup Client içine ek sistem saatinden hareket hızı kontrolü yaptırılmaktadır.
- Tüm bu özellikler ile Lin2Guard Sorunsuz ve En Hızlı Connectör olarak karşınıza çıkmaktadır.

1) mysql vb işlemler sunucuyu her zaman yorar, belli bir player sayısına ulaşınca.
2) dogrulama için kod yollamadıgından sunucu girişi zaten yapılamıyor. https://g1205.hizliresim.com/x/j/5ypfg.png bu xpde alındı. win7 de ise ne şekil oyuna normal girince yinede dc atıyor.
3) ve 4) https://g1205.hizliresim.com/x/j/5ypgc.png
5) .. 9) ...
10) görev yöneticisi dahil belirli programları açılınca kapatan bir sistem.
11) tüm bu özellikler ile çok sorunlu olarak karşına/karşılarına ileride çıkacakdır.

extralar

12) gizli dosya "swing_con_l2g.exe" connectör'den açmaya kalkınca wud... gibi bi isimle çalışıyor. ve Dsp19071983 olarak normal clientin değiştirince gizli yapılmış exe'yi kullanmayada gerek kalmıyo.

sunucuya normal yollardan dahi giremediğim için sanırım mysql ile ilişkili kodu göndermedi. fazlada bişeyine bakmadım. görev yöneticisini kapatması zaten yeterli fazla bakmamak için. ;)
BÜTÜN SORULARINA TEK CEVAP : Güncel connectöre bakmadan yorum yapmmışssın değerli arkadaşım güncel connectörü indir TaskManagerde gözüken exe 2 gün öncesinin exesi ;) Yeni connectörü avalondan indirip girersen sorunun düzelir :)

TABİ UNUTMADAN ESKİSNİ KALDIRMAN LAZIM ŞU AN SUNUCUDA OYNAYAN DİĞER OYUNCULAR GİBİ GENE YAPAMAZSSAN EĞİTİM VİDEOSU ATABİLİRİM
az önce indirdiğimden bahsediyorum neyse kolay gelsin :)
Dostum eskisini silmen lazım sroun düzelir Connectör Sistemi Windows 2000 de dahi denendi , Clientten zaten düz giriş yapamazssın , connectörle girmen gerekiyor ve aynı zamanda hexlerle oynarsan client connectör ilişkini yitirir yani hack connectörsüz giriş imkansızdır . Ciddi söylüyorum sana her sistemde yüklenme ve sorunsuz çalışma videosunu buraya koyabilirim . Ve Unutmadan son versiyon W ile başlayan x yi çalıştırmaz şu SS lerden gödüğüm tek şey ya fake yada gerçekten yükleyemedin veya eskisini silmedin.Ki zaten bu kadar çabuk XP Den Win 7 'e geçen ark seni görüyorum ilk defa SS lere bakıldığında . (iki pc veya 2 işletim sistemin yoksa ) İyi Oyunlar.

1) mysql vb işlemler sunucuyu her zaman yorar, belli bir player sayısına ulaşınca.
Cevap : Zaten mysql'den değil dikkatli okursan sevinirim.
2) dogrulama için kod yollamadıgından sunucu girişi zaten yapılamıyor. https://g1205.hizliresim.com/x/j/5ypfg.png bu xpde alındı. win7 de ise ne şekil oyuna normal girince yinede dc atıyor.
Cevap : Doğrulama kodu filan nerden buldun bu terimi anlamadım :) Hemen yukarıda genel cevabımı incele.
3) ve 4) https://g1205.hizliresim.com/x/j/5ypgc.png
Cevap : Eski connectörün çalıştırdığı exe hiç bi işe yaramaz oyunda 2 dakika içinde disconnect olursun.
5) .. 9) ...
10) görev yöneticisi dahil belirli programları açılınca kapatan bir sistem.
Cevap : İllegal yazılımları kapatır sadece kapattığı başka bir program varsa belirt bunlar test edildi çünkü.
11) tüm bu özellikler ile çok sorunlu olarak karşına/karşılarına ileride çıkacakdır.
Cevap : Şu an görünürde sizin hatanızdan başka sorun gözükmüyor.

extralar

12) gizli dosya "swing_con_l2g.exe" connectör'den açmaya kalkınca wud... gibi bi isimle çalışıyor. ve Dsp19071983 olarak normal clientin değiştirince gizli yapılmış exe'yi kullanmayada gerek kalmıyo.

Dspyi atan sunucu sahibi kortezdir clienti güncellemeye zamanı yoktu başındaki Dsp kaldığı için ve kortez hex kodlarını şifrelemediği için bulman normal AMA CONNECTÖRSÜZ GİRİŞ YAPTIĞINDA 2 DAKİKA SONRA OYUNDAN ATILIRSIN o yüzden DSP nin ve şifrelemenin bir önemi yok :) gerçi sen girip denemediğin için yazmışta olabilrsin.

Kısaca umarım dediklerimi düzgünce yapıp güzel bir şekilde deneme yaparsan , hatasız bir connectör olduğunu anlayacaksın. TEKRAR BELİRTİYORUM KURAMAZ İSEN istediğin işletim sisteminde CONNECTÖR NASIL KURULUR DİYE bir Video Demo yapabilirim :) Umarım bidahaki yazında bana bi kusura bakma Swing denedim herşey normalmiş diye yazarsın ;) Saygılar.

Bu konu Swing tarafından düzenlendi(2012-05-16 03:31, 11 yıl önce)
Arkadaşım yanlış anlamayasın da, yapmışsın eyvallahta hangi güvenlik önleminden bahsediyorsun. Bu noktada kafamda soru işareti çıktı. Ki ben senin connectorunu misal alıcak olsam, nasıl ikna edeceksin beni arkadaşlara açıklarsan belki yardımı dokunur.
Connectoru editle gir oyuna, ne istiyorsan aç şuanda çünkü :P

Örneğin avalon için örnek vereyim ;

https://176.53.17.235/connector.php?islem=kontrol&sifre="pass"&account="acc"

Ayrıca şuan bir şey daha gördüm. Yapmış olduğun connector.php expoitlere okadar musait ki, database çok rahat bir şekilde ulaşabilirsin. Sql injection exploitlerin en dadiği çalışır durumda yani. Demek istediğim şuki mysql query ile şuanda staffların acc ismini bilmem yeterli, direk şifrelerinide çekerim o connector.php ile.

"Sphere + Mysql + Account sistemi arasında şifreleme yöntemi ile yüksek account güvenliği." Kolay gelsin.

Şifrenizi ve acc ismini yazın linki yapıştırın web tarayıcınıza. Connectorsuz girin oyuna.

Bir şey daha belirteyim, bu yazdığım linki görebilmek için connectorun içeriğinide görmek gerekmiyor ki ona uğraşmadım bile. Web navigate kullandığını tahmin ederek ki mysql için dll yok sonuçta dosyalarda direk olarak en son gerçekleştirilen web requeste baktım vede direk zaten gösteriyor bilgisayar logları.

Birde arkadaşın düşünmediği bir olay var sanırım. Uo.cfgden kullanıcı ismini alıyorsun sürekli olarak bunu anlıyorumda. Adam clienti kapatmadan log out çekip başka bir cliente girince sürekli overdump yapcaksın mysqli, bumu kasmaz. Oyuna giren kişilere mysql server üzerinden bir süre sonra otomatik ban attırırsın ki banı kaldırırsan, İp spoffing yada ddos'u elinle izin vermiş olursun.

Baya bir eksiklik var gibi duruyor. Ama cidden türkiye'nin en iyi connectoru yani tebrik ederim :P

Başarılar.

Bu konu ^Avatar^ tarafından düzenlendi(2012-05-16 08:17, 11 yıl önce)
Sanırım bu demektir ki connectorün içinde database bilgileri mevcut ve decoding den anlayan database bilgilerine rahat ulaşır..
Axons : Sanırım bu demektir ki connectorün içinde database bilgileri mevcut ve decoding den anlayan database bilgilerine rahat ulaşır..

Boyle bir durum yok ,

1 ) Muhtemelen Uovanguardin kodlarini ( satin lip veya sadece alip ) uzerine gelistirilmis bir connector
2) Uovanguardi gecen her turlu program ( ben sadece easyi denedim ), programinizida geciyor.
Kaniti ;

Namespace UOVanguard_r1

Public Class DataAvailableEventArgs

Public ReadOnly Data As Byte()

^Avatar^ : Arkadaşım yanlış anlamayasın da, yapmışsın eyvallahta hangi güvenlik önleminden bahsediyorsun. Bu noktada kafamda soru işareti çıktı. Ki ben senin connectorunu misal alıcak olsam, nasıl ikna edeceksin beni arkadaşlara açıklarsan belki yardımı dokunur.
Connectoru editle gir oyuna, ne istiyorsan aç şuanda çünkü :P

Örneğin avalon için örnek vereyim ;

https://176.53.17.235/connector.php?islem=kontrol&sifre="pass"&account="acc"

3) Avatarin belirtmis oldugu yontem % 100 dogrudur. Kaniti ;

string s3 = sunucuIP + "/connector.php?islem=sifreci\uFFFD";
WebRequest.DefaultWebProxy = null;
WebClient webClient1 = new WebClient();
string s4 = webClient1.DownloadString(s3);
s4.Replace(Environment.NewLine, "\uFFFD");
s4 = s4.Insert(s4.Length, "b\uFFFD");
s4 = s4.Insert(s4.Length, "y\uFFFD");
s4 = s4.Insert(0, s1);
s4 = HashString(s4);
webBrowser2.Navigate(sunucuIP + "/connector.php?islem=kontrol&sifre=\uFFFD" + s4 + "&account=\uFFFD" + s1);
string s5 = sunucuIP + "/connector.php?islem=kontrol&sifre=\uFFFD" + s4 + "&account=\uFFFD" + s1;
WebRequest.DefaultWebProxy = null;
WebClient webClient2 = new WebClient();

Not : Kodlar benim degil tamamen sizin..

Bu konu Gknz tarafından düzenlendi(2012-05-16 15:20, 11 yıl önce)
Silindi
Members
0
maşallah içini dışına getirdiniz, ghnzda tamamlamış :D tcpipten kaynak kodları nasıl aldı acaba merak ettim
Connectörden eser kalmadı sanırım adam konuyu açtığına pişman oldu =))
Şifre hashlendiği için kafana göre connectörsüz giremezssin zaten sürekli kontrol altındadır dediğim gibi illegal yolarla giriş tamamen engellidir 2 dakika sabır edip oyunda kalsan görüceksin :) Ki oradaki sifre account şifresi değildir . Yani allah razı olsun bok atmak için herşeyi yapıyorsunuz ama diğer connectörlerin hali ortada :) şu an en güvenli ve kesinlikle hack açılamayan connectördür Lin2Guard . Gürselin kodları kullanılmış üzerine eklemeler yapılmıştır . Kısaca zamanında 34 sunucya satılan bir connectör tabanını aşağılamak için her şeyi yapıyorsunuz ama gel gelelim nedendir bilinmez , dahada geliştirilmişken bu kadar tepkiler alıyor ama ben biliyorum madem öyle şu pisadaki diğer connectörlerin açıklarını sizingi ordan burdan çakma laflarla foruma yazmıycam bizzat connectörleriniz nasıl kırıldığı ile alakalı videolar hazırlayıp herkese gösterecem çünkü size ancak bu yakışır , kıramadığınız sizden daha iyi olan bir connectöre o kadar bok attınız bir şey demedim ama madem olay digital savaş , savaş şimdi başlıyor.

hiç bir şeyi denemeden buraya saçma ss ler koyup konuyu kirletmeyin bu connectörü yükleyip adam gibi oyun oynayan adama hiç bir şey olmaz , ama illegal program açmaya kalkarsa doğal olarak connectör bunu engeller . Link veriyosun şey yapıyosun ama daha ne için kullanıldığını neye yaradığını bilmiyosun , birisi açmış DSP göndermiş gir madem clientle at 10 dakikalık video adam akıllı. Lin2Guard tabanı Türkiye'nin en iyi connectör tabanın geliştirilmiş halidir . connectörde hiç bir şey yapamadığınız için bunları yazıyorsunuz ama savaş başladı beyler tek elde tutmaya çalıştığınız rantınız nasıl düşecek iyi izleyin. Sonra yalvarmayın yeterli ve Yetkililerden isteğin konuyu kitleyin ve şuraya almayın keşke eski nickimi aktarabilsem ama malsef , aktarabilseydim abi kusura bakma biz ettik sen etme derdiniz . Neyse ben sphererı bırakalı çok oldu sizlere böyle bir hizmet sağlamaya çalıştık ama rantınızı sağlamak istiyorsunuz bakalım bundan sonra rant nasıl sağlanır tek tek US forumlarında göreceksiniz. Hepinize saygılar .

**yazınız yeniden düzenlenmiştir.lütfen tahrik edici ifadelerden kaçınınız /Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2012-05-16 16:11, 11 yıl önce)
Arkadaş kendi connectörünü kıramadığımızı ve kıramadığınızı söylüyor neden mi, video çekmemişiz diye şimdi saldırıya geçıyor muş connector işi yapanların connectörünü kıracak mış arkadaşlar bağlantı programı 1 saniyede kırılıyor böyle şeylere aldanmayın derim.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.