Valla kardeşim, kimsenin topicini kirletmek gibi bir niyetim yok bu zamanda adam akıllı server kalmamış. Bir çok pvp serverına girdim online yok, nero pvpyede başladım edit olması veya olmaması gram umurumda değil, çünkü orası pvp serverı stress atmak az takılmak için giriyoruz ama adamlar cidden ultimayı katletmiş, öyle bir oyun yok pvp serverındasın 1vs1 yapamıyorsun adamlarla anında binekten inip allkill çekiyor, o kadar boş oyuncularki bi pot bile içmiyorlar binekten inip all kill çektikleri için kaç kişiyi bineğe rağmen kestimde olmuyor cidden oynanmaz orada sadece arkadaşları bilgilendiriyorum boşuna indirip üye olmasınlar diye. Ha zaten bunu bilipte bu tarz oyun isteyen varsa tavsiye ederim gidin nero pvpde oynayın ama bana göre değil benim oyun anlayışıma çok ters sadece oynamayı bilmeyenlerin egosu tatmin ediliyor orada
10 tl connector satıyorsam sen neden benden 70 tl connector aldın?
30.03.2013 Kale Savaşı olucaktır.

Kurallar’ı Okuyunuz

30.03.2013 Cumartesi Akşam’ı 21:30 Savaş olcaktır.
Alanda .res yazdığınızda gidemezsiniz kale savaşı bitene kadar bekliceksiniz.
Alana 6 üye ile girebilirsiniz 7 üyeyi gecen guildler elenir..
Limit alana ancak 6 kişi ile girebilirsiniz.
İlerleyen zamanda Player katılıma göre limitler yükselcektir.
Savaşı kazanmak için Alanda sizden başkası sağ kalmıcak eğer 1 kişi olsa dahi kesmek zorundasınız.
Potionlar sınırlıdır Gateden geçtiğinizde otomatik olarak potion deed vericektir.
An corp büyüsü kale savaşında kapalıdır.
Ceset kesmek,lotlamak,vs gibi şeyler serbestir.Savaş bitene kadar hic bir işlem yapamazsınız.
Kale savaşında gereksiz pagelere hic bir şekilde bakılmayacaktır.
Oyundan çıktınığınızda eğer kale alanındaysanız 5 dakika içinde girmezseniz oyundan otomatik olarak atılıcaksınız ve hic bir şekilde alana cekilmeyeceksiniz.

Ödüllerimiz
Kale Robe’si 6 günlük Süreli 1ci büyülerden etkilenmez.Newbieedir
1 adet Axta Steed
5 adet Random Deed
5 milyon Check
1 adet 1 haftalık Vip deed
1 adet 3000 puanlik Kredi deed’i
Moonglowdaki Kale alanı Özelliği ise o kale içinde +5 puan almaktasınız ve orada ölüm yoktur sadece guild üyeleri girebilmektedir.
3 adet Golem

Not : Ödülleri sadece kale alanında kazanan guild alıcaktır.Guilde olup kale savaşında olmayanlar ödülleri alamayacaktır.

Kazanan kişilere verilcektir..
server kapanacak diye bir söylenti varmış böyle bir şey yok:

https://neropvp.net/forum/index.php?topic=414.msg1586#new

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.