Ilginc
yetkili arkdasa gerekli acıklamayı yapıp izah etmeye calıstım.bu konunun uzatılmasınıda pek istemem..
Oğuzhanın genellikle internet cafelerde takıldığını biliyorum. Internet Cafedeki arkadaşları için 1-2 server de hazırlamıştı. Oğuzhanın fakelerle uğraşcanı sanmam Cafeden arkadaşları konuyu UPlamak için falan kullanmışlardır tahminimce. Bu kadar büyütmeye gerek yok.
Konuyla uzaktan yakımdan ilgim yok. Ayrıca Lythari ve Quvist ben değilim gerçekten. Benım kullandığım tek bir hesap adı vardır o da afronola. Ha kafe dediğimiz yerde "ps" arada sırada ben geçtiğimde bakıyorum oraya o kadar.

Bu aynı ip yakaladık, yine fake yine fake olayını artık aşmalıyız çünkü herkes artık modeme bir pandik atıp ip adresini değiştirebiliyor. Böyle birşey yapacak olsam bunu göz önüne alırdım.

lanet olsun ya başka birşey değil.
afronola : Konuyla uzaktan yakımdan ilgim yok. Ayrıca Lythari ve Quvist ben değilim gerçekten. Benım kullandığım tek bir hesap adı vardır o da afronola. Ha kafe dediğimiz yerde "ps" arada sırada ben geçtiğimde bakıyorum oraya o kadar.

Bu aynı ip yakaladık, yine fake yine fake olayını artık aşmalıyız çünkü herkes artık modeme bir pandik atıp ip adresini değiştirebiliyor. Böyle birşey yapacak olsam bunu göz önüne alırdım.

Bakınız, siz tanımadığını iddia ettiğiniz bu iki üye ile aynı ip den topic acmıs aynı ip den msj atmışsınız. Üç kişinin ip si tutuyor.
2011-03-18 00:16
Topic acılış tarihi bu. Arada sırada geçip baktığın yere gecenin bi yarısı girip böyle bir topic hazırlayıp actın yani? Yaptığın bu tanıtımı tek kalemde cafe'den cıkarttın? Buna inandık. Bence bu mevzuyu daha fazla uzatmayalım. Gerekli izahı yaptım. Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

2011-03-18 18:37 = Quvist Adlı üyenin attığı post.

2011-03-19 10:53 = Lythari Adlı üyenin attığı post.

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2011-03-21 20:52, 13 yıl önce)
Kanglaoo :
afronola : Konuyla uzaktan yakımdan ilgim yok. Ayrıca Lythari ve Quvist ben değilim gerçekten. Benım kullandığım tek bir hesap adı vardır o da afronola. Ha kafe dediğimiz yerde "ps" arada sırada ben geçtiğimde bakıyorum oraya o kadar.

Bakınız, siz tanımadığını iddia ettiğiniz bu iki üye ile aynı ip den topic acmıs aynı ip den msj atmışsınız. Üç kişinin ip si tutuyor.
2011-03-18 00:16
Topic acılış tarihi bu. Arada sırada geçip baktığın yere gecenin bi yarısı girip böyle bir topic hazırlayıp actın yani? Yaptığın bu tanıtımı tek kalemde cafe'den cıkarttın? Buna inandık. Bence bu mevzuyu daha fazla uzatmayalım. Gerekli izahı yaptım. Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

2011-03-18 18:37 = Quvist Adlı üyenin attığı post.
2011-03-19 10:53 = Lythari Adlı üyenin attığı post.

İnternet cafede bile olsa, son ip'i değişik olur örneğin 200.0.0.1 diyelim diğer arkadaşın 200.0.0.2 diye geçer.
Qnd i geçtim zaten ona diyecek lafım yok da Kangloo' ya akıl sır erdiremiyorum.

Ben bu adamları tanımıyorum demedim. Lythari ve Quvist benim arkadaşlarım. Benım sunucum hakkında iyi şeyler paylaşıyorlar. Aynı mahalleden olduğum insanlar girip servera bakıp yorum yapmaları kötü birşey değil. INTERNET KAFE değil Playstation oyun salonu işletiyoruz. Ben gelip reklam metnını hazırladım ve bizimkilerin onayını da aldıktan sonra bilgisayardan yayınladım. Gecenin bir yarısı bir internet kafeye gitmişliğim yok yani. Anlamamak için diretiyorsunuz bunu anlamıyorum.
Söylediğim gibi, ortada bi çelişme söz konusu. Mevzunun daha fazla uzamasını istemiyorum bu nedenle topic'e uygulamada yapmaktan ziyade konuyu kapatmayı tercih ediyorum. Tekrar başarılar diliyorum.
@Qnd
"200.0.0.1 diyelim diğer arkadaşın 200.0.0.2"

böyle birşey olması mümkün değil.Hepsi ayni modemden giriyor internettekilerin hepsinin ipsi ayni olur , noktasina kadar.
Afronolana böyle birşey yapmış olamaz.Hadi yaptı diyelim modeme res atamayacak kadar aciz değildir.

Nous'a başarılar dilerim.
Qnd : İnternet cafede bile olsa, son ip'i değişik olur örneğin 200.0.0.1 diyelim diğer arkadaşın 200.0.0.2 diye geçer.

Alıntı yapıldığına göre önemsemem gereken birşey yazmışsın ona itafen yazma gereği duydum. Senın bahsettiğin ipler local iplerdir. Sen şuan moderator panelinden benım çıkış iplerimi görmen imkansızdır. Senin dediğin gibi 0.2, 0.3 gibi birşey söz konusu değil. Internet kafe de işlettim, biliyorum.

Kanglaoo : Söylediğim gibi, ortada bi çelişme söz konusu.

Benim açımdan herhangi bir problem sözkonusu değil. Lütfen bir bebek peydahlayıp bırakıp gitmeyi bırakıp da bu çelişkiyi açıklarsan -ki gerçekten anlamıyorum; ben cevap verme ihtiyacı duyuyorum çünkü şuan bu konuyu inceleyenler benım ve sunucum hakkında tereddüte düşmüş durumdalar.

Rhinehart : Nous'a başarılar dilerim.

Teşekkür ederim.

Güncelleme: 21 Mart 2011 tarihinden itibaren guild kurulum işlemleri ücretsizdir. Guild kurulumu için sizi destekleyecek 10 kişi olmalı. not: 21 Mayıs 2011 tarihinde ücretsiz guild kurulumu bitecektir.

Bu konu afronola tarafından düzenlendi(2011-03-21 22:28, 13 yıl önce)
Rhinehart : @Qnd
"200.0.0.1 diyelim diğer arkadaşın 200.0.0.2"

böyle birşey olması mümkün değil.Hepsi ayni modemden giriyor internettekilerin hepsinin ipsi ayni olur , noktasina kadar.
Afronolana böyle birşey yapmış olamaz.Hadi yaptı diyelim modeme res atamayacak kadar aciz değildir.

Nous'a başarılar dilerim.

İnternet cafelerin %90'ı havuz sistemi kullanır ve ip paylaşılır, bunu daha detaylı araştırırsan öğrenebilirsin, bende konunun uzamasını istemiyorum,

Tekrardan Nous'a başarılar dilerim.
Madem öyle peki, Kürtaj yapmaktansa şu bebeği doğurtmak gerekli.
afronola : Ha kafe dediğimiz yerde "ps" arada sırada ben geçtiğimde bakıyorum oraya o kadar.
Açıklamasından sonra;
afronola : Qnd i geçtim zaten ona diyecek lafım yok da Kangloo' ya akıl sır erdiremiyorum.

Ben bu adamları tanımıyorum demedim. Lythari ve Quvist benim arkadaşlarım. Benım sunucum hakkında iyi şeyler paylaşıyorlar. Aynı mahalleden olduğum insanlar girip servera bakıp yorum yapmaları kötü birşey değil. INTERNET KAFE değil Playstation oyun salonu işletiyoruz. Ben gelip reklam metnını hazırladım ve bizimkilerin onayını da aldıktan sonra bilgisayardan yayınladım. Gecenin bir yarısı bir internet kafeye gitmişliğim yok yani. Anlamamak için diretiyorsunuz bunu anlamıyorum.
Açıklamasını yapıyorsun.
Buradan bahsettim kendinle çelişiyorsun.

Birde bana gelen özel mesaj'da Lythari arkadaşımız şu açıklamayı yapıyor.
''pardon ama aynı ip neyi degiştirir, real arkadaşız ve aynı yerdeyiz iki farklı insanız ve ikimizde girdik servera zaten eskiden aynı ailede olan tipleriz ikimizinde düşüncelerini yazmasını reklama sokman ve böyle bi iftira ile yargılaman insanları komik ''
Bu açıklamayı bu şekilde yapma nedeni benim ilk uyarımda sadece ikisinin ip adresinin uyuştugunu anlattığımı düşünmesiydi, halbusem üç kullanıcınında ip adresi aynıydı. Ortak bir kararla durum bana izah edilmedi, birbiriyle çelişen mesajlar, birbirleriyle karışık birbirlerinden habersiz mesajlar. Ne düşünmemiz gerekiyordu?

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2011-03-21 23:16, 13 yıl önce)
Tamam burda anormal birşey yok onu anlatamıyorum ben. Playstation oyun salonundaki bilgisayar üzerinden üç farklı zaman da üç kişi yazmış o bilgisayardan. Ben reklam metnını bizimkilere onaylatıp yayınlamak için geldim ve yayınladım. Daha sonra Quvist yazmış daha sonra da lythari. Üç farklı kişi olduğuna göre fake post durumu yok burada? -Bana göre hiçbir çelişki yok. Olmaması için de elimden geleni yapmaya hazırım.

@Qnd : teşekkürler.
Silindi
Members
0
Güzel bir server Rp Server arayısında olanlara oneririm İyi oyunlar ( Ben oynuyorum )
Toplam 500 kisilik bi sphere oyuncusu mevcut piyasada 500 tane sunucu yarin degilse yarindan sonra var olucak.
Hangi akla hizmet sunucu aciyorsunuz anlamiyorum ama umarim emeklerinize deger tavsiyem turkiyede sesini duyaracak kadar buyuk bir proje yapmadan televizyonlara reklam vermeden 25 30 yasindaki bu oyunu birakmis dostlarimizi tekrar bilgisayar basina oturtmadan böyle projelere kimsenin girmemesi cunku ister istemez azda olsa zarar veriyor böyle projeler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.