Silindi
gercekten guluncsun zak sen uo nedir bilmez iken ben bu nick ile Argas World, Orta dunya sunucularında oynuyordum sadece 2 ornek :) ve bu sunucular kapanalı 8 sene oldu arastırabilirsin
Market Puan (TL) . Ödüllü Pvp Turnuvasi
Merhabalar 24.08.2011'de 22:30da 20 tl ödüllü 1vs1 pvp turnuvasi yapilacaktir . Turnuva galibinin accountuna 20 tl ekleyerek .market yazip miktar kadar alisveris yapmasini sağlayacağız.

Turnuva kurallari ise ,

-Loot yok
-Silahta poison yasak
-Teleport büyüsü serbest
-Potionlar otomatik
-Varriorlar için .immune aktif

Turnuvaya turnuva saatinde gelemeyenler page yolu ile tekrar turnuvaya alinmayacaktir.Turnuva esnasinda oyundan düşenler tekrar turnuvaya alinmayacaktir.
Siteniz gayet hoş, biraz daha düzenlenirse gerçekten çok kaliteli olur. Webmaster arkadaşınız tasarımı kendisimi yaptı yoksa direk alıntı veya hazır mı? Açıkcası biraz daha düzenlenirse çok iyi olacak. Kendisinin nicki ne acaba, altta ki yazıyı pek okuyamadım çünkü.
Siteniz Alıntı.. Tasarım Yapacak Kimse Yoksa Sunucunuza Hediyem Olur.. Altına Bir İmza Atarım Sadece Gaming Rise Uo Die Dilersen..
Ferralin : gercekten guluncsun zak sen uo nedir bilmez iken ben bu nick ile Argas World, Orta dunya sunucularında oynuyordum sadece 2 ornek :) ve bu sunucular kapanalı 8 sene oldu arastırabilirsin

oranın adı argas değil arqas sen de ferralinin ailesindekilerden birisin ve onun nickini kullanıyorsun, daha önce sanırım msnden de gerçeği ile yüzleşip bu durumu kabul etmiştin ancak hala devam etmen ilginç vazgeçtiğini zannediyordum. ha nicki yaşatmak istiyorum falan dersen orası ayrı tabi, yine de kendisi bu konudan epey şikayetçi. hani nick de öyle anlamlı bir şey olsa neyse hem nick hem soyadı aramızda masaüstü frp oynarken uydurulmuş bir drow mage'ye ait yıllar önce.
Siteyi ben hazırladım , Data life temasıdır var olan rusça temaydı türkçeleştirdim
Az Daha Üzerinde Calıssan Daha İyi Olurmus Nelph
Başarılar.
Silindi
Banned
0
zak :
Ferralin : gercekten guluncsun zak sen uo nedir bilmez iken ben bu nick ile Argas World, Orta dunya sunucularında oynuyordum sadece 2 ornek :) ve bu sunucular kapanalı 8 sene oldu arastırabilirsin

oranın adı argas değil arqas sen de ferralinin ailesindekilerden birisin ve onun nickini kullanıyorsun, daha önce sanırım msnden de gerçeği ile yüzleşip bu durumu kabul etmiştin ancak hala devam etmen ilginç vazgeçtiğini zannediyordum. ha nicki yaşatmak istiyorum falan dersen orası ayrı tabi, yine de kendisi bu konudan epey şikayetçi. hani nick de öyle anlamlı bir şey olsa neyse hem nick hem soyadı aramızda masaüstü frp oynarken uydurulmuş bir drow mage'ye ait yıllar önce.

birincisi ben bu nicki Asylum zamanında kullanıyordum yabancı bir sunucuydu cogu kişi bilmez argasa gelince D'loethe ailesi Da Rappa ailesi bursa icinde kurulmus ailelerdir aile kuruculari Batuhan KAYLAN EMRE TOKER-Ewil Wizard-Azrael-Arwen-RugaL ve bir cok isim bu aileleri kuran ve kullanan kişiler ve bu aileyi ben devam ettırıyorum kısmetsede yenı bır sunucu calısmasına girdik bitmek uzere bu kişiler ile.
sen bana dıyorsun ki bu kişi şikayetci bu kişi bi şahıs ve benım bunu kabullendıgımı soyluyorsun vazgecmedıgımı soyluyorsun suana kadar kac tane Ferralin D'loethe nickinde kişi gordunde konusuyorsun ortaya idda atıyorsun onuda gectım madem senın hayal dunyanda boyle bir şey var ispatla kardeşim kafamızda soru işareti kalmasın ama sunu unutma gercekler acıdır ve yakar ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.