Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Novice
12.5
Ivangula : Relax bir şey sorucam, sunucuna başlamak istiyorum.

Edit oldu mu hiç serverında ?

olmadı başlayabilirsin.
yalan sölüyorsun
Novice
12.5
Ivangula : yalan sölüyorsun

Madem biliyorsun neyi soruyorsun hemde serverin sahibine ? Benden farklı mı cevap vericekti.
Expert
34.0001
dot fanboylarını kaale almayın :)
çünkü dot daha güzel ve stabil
Son 1 ayda yasanan olaylar serverımıza büyük zararlar vermiş ve mevcut player kitlesinde büyük bir düşüşe sebeb olmuştur. Pyramid uo nun eski günlerine gelmesi için tekrardan kollarımızı sıvadık ve siz playerlarımızın destegi ile eski görkemli günlerimize geri dönmek için adım atmış bulunmaktayız. Bu bir süreçtir ve bu sürecte sizlerin destegi ile ayakta duracagız..

Pyramid uo da uzun zamandır sure gelen item fazlalığı ve bazi şahisların yapmış oldukları editleride göz önünde bulundurarak daha saglam temeller üzerine oturtacagımızı düşündüğümüz için bazi itemlere item res atma kararına vardık item res atılacak.. Bazı itemler ise sunucudan kaldıralacak bu dönemde sabırlı olmak ve anlayıslı olmak sız playerlarımıza düşücektir. Bizler sizlerin daha temiz bir ortamda oynamanız için bunu yapma gereği duyduk.

Sunucudan tamamen kalkacak olan itemler..
Resistance shield
Wizard Head
Poıson silahlar
Poıson Robe

İtem res gelicek olan itemler
warlock robe
warıor robe
mage robeler
Craft robeler
Pyramid Robe
Whyrm heart
ice bone
fire bone
Dragon Blood
Warlock derisi
Dragonic derisi
Dragonic kristaller
Dragonis setler
+3 +6 +9 +12 +15 silahlar
Gold coinler(yani butun paralar)
Golemler
Golem yapımında gerekli olan malzemeler
Must altı olan butun binekler

Bu dönemde tek destek siz playerlarımızdan geleceğine eminiz. Her zaman dediğimiz gibi
'Biten sonlar bizim için yeni başlangıçlar demektir.
Pyramidle hep daha iyiye sabrınız için teşekkürler..

PYRAMİDUO sTAFF KADROSU

3 yıl önceki yazı, kısır döngü yani :D 2 tane robe ekleyip kaldırmakla server mi değişiyor değişmesi gereken el atından parayla satılan itemler basılan editler.
relax bana item basarsan serverinda oynucaz
rucby : relax bana item basarsan serverinda oynucaz

Kelimeye bak ya :(
basmak lazım arkadaş . Gerçekten bilemedim dötmü pyramidmi altı bıyıh üstü sahal .
6 senedir açık olsa neye yarar her sene item res,edit ve adam kayırmaLardan çalkantılı dönemler ne ararsan var!!Ha yazlık sunucu olup sene sonu kapanmışsın ha 6 senedir açık olup her sene item res ve kapanmalar yaşamışsın bir farkı varmı? yok... Bu kadar isimleri çıkmasına rağmen hala bazı oyuncuLarına edit ve kayırma yapıyolar en acısı bu :)
Şu easy için kod yerine daha sağlam bir çözüm bulsanız iyi olacak gibi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.