tenebris : video gerçek gibi duruyor adam hacklemiş ama bunu yapan adam karalamak için ek olarak bot olayını da gerçekleştirmiş olamaz mı? sunucuyu dibe vurdurmak batırmak isteyen birisi bu açık. hasrettin hocanın hikayesini anlatan arkadaş güzel cevap vermiş.

Bu dediğini yapması için scriptlere müdahale etmesi lazım.

Zira scriptlere müdahele etmesi imkansız.
Yani bu işi bilenler zaten anladılar ki, babalar gibi +20 küsür bot konulmuş.
Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle bu saate kadar bekledim açıklama yapmak için.
Sunucuya saldırılar bununla bitmedi tabiki. Bu işi yapanlar her kimse bot atmaya devam ettiler.
Yani herhangi bir sunucuya bot atmak gerçekten çok kolay. Kendileri bot atıp online sayı yükseltip ss çekip yayınlıyorlar.

Quera oyuncuları buralarda ise bot olup olmadığını en iyi onlar söylerler.
Gerekirse her saat buraya ss paylaşırım.

Kimseye yalan borcum yoktur. Uğraşmamda.
Saygılar sevgiler.

DN: bot koymak scriptle değil telnet ile mümkün.
Cyclone : Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle bu saate kadar bekledim açıklama yapmak için.
Sunucuya saldırılar bununla bitmedi tabiki. Bu işi yapanlar her kimse bot atmaya devam ettiler.
Yani herhangi bir sunucuya bot atmak gerçekten çok kolay. Kendileri bot atıp online sayı yükseltip ss çekip yayınlıyorlar.

Quera oyuncuları buralarda ise bot olup olmadığını en iyi onlar söylerler.
Gerekirse her saat buraya ss paylaşırım.

Kimseye yalan borcum yoktur. Uğraşmamda.
Saygılar sevgiler.

DN: bot koymak scriptle değil telnet ile mümkün.

Yapma lütfen videoda herşey gayet açık. Sana burada düşen 20 bot koydum özür dilerim bundan sonra böle birşey olmayacak demendir.
Ayıp, yaptıgın onların yaptığı ayıp. Ama senin ki daha büyük ayıp gerçekten, sen böle birisi degilsin.
Durum ortada.
*** birine inanmak veya inanmamak sizin elinizde vicdanınızda.

Benim diyecek bir sözüm yok dahada. Kolay gelsin.

//laflara daha dikkat edelim uyarı - 1

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2011-12-03 20:28, 12 yıl önce)
Şerefsiz olup olmaması, bot koyup koymadıgınızı değiştirmez.

Ben kanıtlara güvenirim. Zira serverda oynadıgım müddetçe belliydi zaten bot oldugu gece saat 4-5 50 kişi var gözüküyor ama 2 kişi zor görüyodum serverda.

Ayrıca forumda, birisi yazmış queranın arkadaşlar oyuna giremiyorum ama sitede 22 kişi var gözüküyor diye sormuştu :)

Sana ne yaptığını sölüyeyim ben.

Tcp protokolünü kullanarak sphere'a boş paketler gönderiyorsun bu sayede fazla client gözüküyor sunucuda :)

Nese ben tecrübelerime güvenirim her zaman.
Ya bırakın bu lafları. Sen önlemini almassan neyin nerden geleceği hiç belli olmaz.Hımm birde sizin kadroda Ord.Prof.Scripter; Buxiun vardı nasıl oyuna giren stafflar için güvenlik sistemi filan koymadı(Hani adam aptalın eşeğini övdüğü gibi kendi övüyorda o biçim yani.Sığamıyor hiç bir yere)...
sensin ulan..

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2011-12-03 06:38, 12 yıl önce)
...

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2011-12-03 06:40, 12 yıl önce)
...

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2011-12-03 06:50, 12 yıl önce)
Of dağıtmışsın :)

Helal
Novice
11.9
Ben Quera oyuncusuyum ve 50 online gördüğümde sunucuda pazarda 15 kişi actionda saymadığım(15-20 civarı) ama zevk alacağım miktarda oyuncu var. Diğer oyuncularda skillini kasıyo, spawn arıyo vs. desek bu 50ye tamamlanıyor. Yani bir insanın emeğiyle oynayan, sunucuyu hackleyen kişi zaten şerefsizdir. Bunun başka bi açıklaması yok. Bot olsada olmasada ben Querada oynamaktan zevk alıyorum ve buda bana yetiyor.
osi yardımseversiniz ya, yazın işte. ancak kendimi övmemden ziyade haftalardır girmediğim platformda, queradanda ay öncesi ayrılmış olmama rağmen hala bir şekilde aklında kalmış olmam bence herşeye cevap gibi duruyor ^^'

bunu yapan kişileri falan tanımıyorum ama stara Buxiun'dan sevgilerle diye deed koymuşlar ^^' bu olayların olmasına üzüldüm, ancak üstesinden gelinmeyecek zorluk yoktur.
Buxiun : osi yardımseversiniz ya, yazın işte. ancak kendimi övmemden ziyade haftalardır girmediğim platformda, queradanda ay öncesi ayrılmış olmama rağmen hala bir şekilde aklında kalmış olmam bence herşeye cevap gibi duruyor ^^'

bunu yapan kişileri falan tanımıyorum ama stara Buxiun'dan sevgilerle diye deed koymuşlar ^^' bu olayların olmasına üzüldüm, ancak üstesinden gelinmeyecek zorluk yoktur.

Eğer aklımda kaldın ise bunun sebebini yukarıda söyledim zaten.(aptalın eşeğini övdüğü gibi kendi övüyorda o biçim yani.Sığamıyor hiç bir yere).
Foruma girip konuları aradabir de takip etsem de ,direk parantez içerisinde yazdığım tavırlarını gördüğüm için aklımda kalmış olmayasın.
Ayrıca sizler bu işte proftunuz ya bizim gibi kişilerden yardım mı istersiniz hiç .
Son olarak ^^' ^^' ^^' ^^' ^^' ^^' ^^' ^^' ^^' yazarak dikkat çekmeye mi çalışıyorsun.Nedir yani ^^' bu. Toplumdan dışlanılıpda dikkat çekmeye çalışan tavırlar gibi hiç hoş değil.Keşke aklımızda güzel şeylerle kalsaydın.
osi arkadaşım kimse babamın oğlu değil ki yüzünü bilmediğim insanların aklında güzel şeylerle kalmak için çabalayayım. sadece tavırlarımdan ötürü bu o kişilerin kendi düşünceleridir. herkesin gülüş tarzıda kendine göredir bu arada. yani hiç değilse aptal, eşşek gibi hakaret kelimelerini kullanmadan eleştiride bulunda bende kimin benle münakaşaya girdiğini, nasıl bir kafa yapısı olduğunu daha iyi bileyim.

bence gözlüklerini genişlet, zevkler tartışılmaz ve herkes dilediği gibi davranmakta özgürdür. yani beni sevmemen realist olmak gerekirse pek umurumda değil ^^'
Novice
12.5
Bu telnet olayı <serv.clients> komutunu etkiler mi ? Bu başlıkta merak ettiğim tek şey bu sanırım =)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.