daha iyisini yapabilir miyim bilemem ama aynısı yapabilirim malumunuz pack herkeste var artık ehehe

zaten packe bakınca cyclonenin buxla afronun scriptlerini bir klasörden diğerine copy paste etmekten başka bir şey yapmadığını gösteriyor, bana pek zor bir şey gibi gelmedi.

Bu konu untoxier tarafından düzenlendi(2012-10-26 01:40, 11 yıl önce)
Burada sizinle laf dalasina girmek istemiyorum ancak kim diyor size onlarin scripti oldugunu ? Acin bakalim gorelim neyin ne oldugunu.. disardan laf etmrk kolaydir icine girip goren bilir neyin ne oldugu..

Gercege donelim o halde..
bu scriptlerin çoğu zaten buxinin açtiği son eradorda vardı , sonra quera açildi %80 eradorun kopyasiydi zaten.Diğer platformda sen " scriptler onlarin ama buglarini ben fixledim uğraştim ettim didindim " vb. şeklinde bir yorum yaptin şimdide onların olduğunu nereden bılıyorsunuz diyorsun.Neyse başlamadan bir sunucu daha bitti , yaptıkları hareket doğru değil fakat seninde yaptiğin değil.Onlara sormadan packi satmaya çaliştin sonra onlara sormadan sunucu açtin vs 2 tarafında haksız olduğu noktalar var neyse umarım herşey tatlıya bağlanır..
Son açılan Erador'dan önce benim açtığım Erador'dada o yüzde 80 in yüzde 60i vardı zaten.

Bu konu böyle dı dı dıdınında dıdısına kadar gider.

Pack içerisinde değil buxiun bir çok scripterin emeği var. Ben kimsenin hakkına emeğine laf etmedim. Veya saygısızlık etmedim. Ancak benim emeğine saygısızlık edildi ben o zaman ayaklandım. Tüm sorun burada zaten.
Karşılıklı yanlışlıklar var elbette ancak önemli olan düzgün davranabilmek ve anlayabilmek.
Çocukça hareketler yapmamaktır.
İnsanlar ağızlarından çıkan lafların farkına varmalılar. Laf ağızdan çıkana kadar o sizin esirinizdir. Laf ağızdan çıktıktan sonra artık siz onun esirisiniz...

Tekrar ve tekrar söylüyorum. Hatta başka sunucuların konularında da emek konusunda hassasiyetimi gösterdim. Herkesin emeğine teşekkürler. Ancak kimse kimseninde emeğine laf etmeyecek. Eğer ki biri benim emeğime laf ederse karşılığını elbet bir şekilde alacaktır ve alır.

Beni bu forumdada Ultima Online çevresindede bilenler vardır. 2003 Senesinden bu yana sunucularım oldu benim. Şuan burada sunucu sahibi olan arkadaşlar bile benim sunucularımda playerlık yapmışlardır. Benim kimsenin artığına ihtiyacım yok. Ben emek verdiysem kullanabilirim. Bu güne kadar insanlar benim emeklerimi kullandı ama ben kimseye sen bunu yaptın demedim. Kullanacaklardır.
Hep konular açılıyor nebula pack vs diye. Eğer o olmasaydı evet nolacaktı ? O adam birgün çıkıp demedi hepiniz hırsızsınız.. Bende demiyorum. Herkes kendine göre birşeyler yapıyor ve yapacaktır.

Olayın bir yönüde şu. İnsanlar yandaş burada. Yandaş olduğu için tek taraflı düşünüyorlar. O yüzden hep suçlu 1 kişi çıkıyor. Olsun hiç problem değil. Önemli olan gerekli insanların bilmesi. Gerisi hiç önemli değil.

Bu konunun artık kapanmasını rica ediyorum.

İlerleyen zamanlarda zaten nelerin yapılacağını herkes görecektir.
Bir cevap verilecekse bu şekilde vereceğim.
www.birseneksiktin.com burası sizin mi?
adam hala cevap verebilecek yüzü bulabiliyor :D

madem o kadar iyisin milletin packini kullanma. kaç tane sunucu açtığınla da övünme, övünülecek değil utanılacak bir şey çünkü.
Anlamiyorsun galiba ? Ben kimsenin packini kullanmiyorum. Quera yi acan gene bendim sonuc olarak pack benimde oluyor anlamiyorsun konusma artik sen nerden yuz buluyosun asil. Gecmise donuyorum packe bakiyorum taban erador oda benim.

Ayrica cok sunucu acmakla ovunmuyorum. Actigim her sunucunun basariya ulasmasiyla ovunuyorum. Sizin yapamadiginizla.
yav eradorda oynadık işte günah çıkarma falan aynen almış koymuşsun daha ne konuşuyorsun? querada 15 kişi vardı 30 da bot atmışsın başarı mı o? başarı dediğin istikrarlı olur yıllarca sürer server açtım doldu demekle başarı olmuyor.
@untoxier En azından başkaları gibi nick değiştirip sunucu adını değiştirip yeni bitane açmamış
Meslek :Lamer :O_o
untoxier : yav eradorda oynadık işte günah çıkarma falan aynen almış koymuşsun daha ne konuşuyorsun? querada 15 kişi vardı 30 da bot atmışsın başarı mı o? başarı dediğin istikrarlı olur yıllarca sürer server açtım doldu demekle başarı olmuyor.

Son 2 senedir uo oynadığın belli.

Erador'un geçmişini bilmeden konuşuyorsun.Bende oturdum sana cevap yazıyorum ne gerek varsa.

Herneyse sadece diyorumki bilen biliyor. Bilmeyenlerde gelip burada konuşabilir.(Kendilerine)
Ben herşeyi geçtimde Erador'unda nasıl kapandığını , milletin emeklerini sömürüp nasıl Troll Bilimi gibi gülerek el salladığını hiç bir açıklama yapmadan iyi hatırlıyorum.Ciddi anlamda Cyclone ismini bir staff kadrosunda görünce tüylerim diken diken oluyor.Birde Nemesis Berk 'mi ne vardı , hatta paramızı o veriyor falan diyorlardı sunucu için , sonra birbirlerine düştüler falan , Ya aman neyse ne ilgilenmiyorum ama şunu biliyorum bu server max 3 ay.. 4.Ayı görmücek her türlü iddasınada varım..
Arkadaşlar onur kırıcı tavırlar sergilemeyiniz. Kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışları başkanlarına yapmayiniz.
erador ne arkadaş hala ya sdf 2007 haziranda staff olarak aldılar, 150 200 player vardı. edit sistemi yazdım koydum bi gece işsizlik yapıp uyumadan hepsini sildim çorap söküğü gibi geldi, öteki gün player kalmadı resmen. ağustosta da ben edit yapmışım diyerek banladılar. sonrası malum.
Cyclone : Son açılan Erador'dan önce benim açtığım Erador'dada o yüzde 80 in yüzde 60i vardı zaten.
" O serveri Arcadia nın ilk sahibi olan Asura açmıştı sen admindin. Bir scp katkın bile olmamıştır oraya." (Hatırlayanlar bilir)

Bu konu böyle dı dı dıdınında dıdısına kadar gider.

Pack içerisinde değil buxiun bir çok scripterin emeği var. Ben kimsenin hakkına emeğine laf etmedim. Veya saygısızlık etmedim. Ancak benim emeğine saygısızlık edildi ben o zaman ayaklandım. Tüm sorun burada zaten.
"Emeğim dediğin hostta açtığın clientlerle eklediğin botlardı."

Beni bu forumdada Ultima Online çevresindede bilenler vardır. 2003 Senesinden bu yana sunucularım oldu benim. Şuan burada sunucu sahibi olan arkadaşlar bile benim sunucularımda playerlık yapmışlardır. Benim kimsenin artığına ihtiyacım yok. Ben emek verdiysem kullanabilirim. Bu güne kadar insanlar benim emeklerimi kullandı ama ben kimseye sen bunu yaptın demedim. Kullanacaklardır.
Hep konular açılıyor nebula pack vs diye. Eğer o olmasaydı evet nolacaktı ? O adam birgün çıkıp demedi hepiniz hırsızsınız.. Bende demiyorum. Herkes kendine göre birşeyler yapıyor ve yapacaktır.

"Evet 2003 yılından beri ultima camiasındasın o zamandan buzamana kadar tutturabildiğin tek sunucu STORM Uo idi onda da yukarda olduğu gibi kapanmayacak ben kefilim makina bana ait kendi şirketim var gibi bir sürü yalan atmıştın şimdi millet buna niye güvensin ?"

Olayın bir yönüde şu. İnsanlar yandaş burada. Yandaş olduğu için tek taraflı düşünüyorlar. O yüzden hep suçlu 1 kişi çıkıyor. Olsun hiç problem değil. Önemli olan gerekli insanların bilmesi. Gerisi hiç önemli değil.

"Burda kimse yandaş değil herkes tartışıyor fakat milletin hemfikir oldup birleştiği tek konu artık sizin gibilerin sunucularını görmek istememeleri."

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.