Regal uo adlı server açılmış burda görmüştüm sahibi birgün bizi skypeden ekler ve olaylar gelişir

Marje isimli arkadaşımız bizi davet eder karşılığında bunları vereceğini söyler bizde madem öyle bir gidip bakalım deriz

Daha sonra bu olaylar tabiki serverin kulağına gider.Üstün bir çabayla tek suçlu biz bırakılırız.Sanki edit yapsınlar diye kafalarına silah dayamışız ya :) Kendi yaptıkları editten sonra bizi banladıklarını söylerler playerlara ama banlamazlar.4-5 kişi gelsin diye banımızı açıp tekrar edit basarlar (8x char,para,kale,guild,aile vs)

Olayların durulmaması üzerine U-S de konular açılmasından sonra bizden bu konuyu yalanlamamızı rica eder

Bunuda yaparız ama playerların isyanı bitmez konular silinir hatta şuan forum kapalı sansür uyguluyorlar :).Bunun üzerine son çare bizi banlarlar

Bizde bunun üzerine server açmanın ÇOCUK OYUNCAĞI olmadığını kendilerine hatırlatmak için buraya yaptıklarını paylaştık.Biz kimseye edit diye yalvarmadık kendileri teklif ettiler bizde olur dedik.Yapmayacaklardı o zaman yaptılarsada arkasında duracaklardı

Bundan önceki konularda fotosunu ismini gizleyip yine iyi niyetli davranmışız ama arkadaş delirmiş sövüyor bize :) Müstahak bunlara bakalım

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-04-27 01:46, 10 yıl önce)
Klasik Uo-Regal gene enselendiler.
şaka gibi abi ya :D
Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış.
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. :con

Özellikle çıkarlarını düşünen insanların çoğaldığı, fedakârlığın azaldığı yerlerde yalan dolan, hile, ahlâksızlık artar ve insanlar iki yüzlü olurlar. Böyle bir ortamda doğru sözlü olan, sözünü esirgemeyen ve sakınmadan herkesi eleştiren kişiyi kimse sevmez. Herkes onu kınar, yanından ve yöresinden uzaklaştırmaya çalışır. Çünkü bu kişi doğru sözleriyle ahlâksızlık üzerine bina edilmiş menfaat düzenini bozmaya çalışır ve çok kimseyi rahatsız eder. Dolayısıyla çıkarları zedelenen, kusurları yüzüne söylenen, ikiyüzlülükleri yüzlerine çarpılan insanlar tarafından hor görülüp kovulurlar.
TONY ALLAH VAR YUKARDA SENİN AVRADINI SİKİM.
Delirdi sövüyor
zaten herkes biliyor kimin ne MAL olduğunu. 3 kuruşluk serverdan ne bekliyorsunuz ki :D
Tamam da adımı soyadımı ne diye açık ediyorsun? Gerekli açıklamayı yaptım kendi forumumda. Yukarda yorumları okuyorum da şaşıyorum özellikle şu g-defender bayrama 1 hafta önce borç para diye götümde gezen adamada bak. Tony ye zaten bişey demiyorum. Şerefsiz.
Efe TATAR : Klasik Uo-Regal gene enselendiler.
marje : Tamam da adımı soyadımı ne diye açık ediyorsun? Gerekli açıklamayı yaptım kendi forumumda. Yukarda yorumları okuyorum da şaşıyorum özellikle şu g-defender bayrama 1 hafta önce borç para diye götümde gezen adamada bak. Tony ye zaten bişey demiyorum. Şerefsiz.

haha borç para diyemi neyse dediğin gibi olsun :D
marje : Tamam da adımı soyadımı ne diye açık ediyorsun? Gerekli açıklamayı yaptım kendi forumumda. Yukarda yorumları okuyorum da şaşıyorum özellikle şu g-defender bayrama 1 hafta önce borç para diye götümde gezen adamada bak. Tony ye zaten bişey demiyorum. Şerefsiz.
Adını nedenmi koyuyorum çünkü elaleme boş boş avukata vercemde zırtta falan tehditler ediyosun suçlu olmana rağmen sen önce yaptığının arkasında duracaktın öyle başa böyle tarak
0.1
Merhaba,
Çok fazla emek ve maddiyat... Bizler bu serverı açarken tek hedefimiz tüm oyuncuları tek çatı alında toplamaktı. Öncelikle söylemeliyim ki çok büyük bir hata yaptık. Diğer sunucularda bulunan guildleri buraya çekmek adına sadece combat skilli olmak üzere sadece 2 tane karaktere edit bastık. Tonny ve Şişko. Daha fazla oyuncu, daha eğlenceli ortam amacıyla böyle bir cehalete düştüğümüz için sizlerden çok özür diliyoruz ve affınıza sığınıyoruz. Bizim yaptığımız hataya kendileri de çok güzel bir şerefsizlik örneği ile cevap verdiler. Bizim açımızdan problem yok. Başka bir isimde tekrar sunucu açabilirim. Nickimi değiştirebilirim. Birçok alternatifi var. Ancak ben bu sunucuyu kapatmayarak sizlere olan utancımı gidermeye çalışacağım. Sizlerden defalarca özür diler affınıza sığınırım.

Ali Kaçmaz
Regal Kurucusu

Kendin zaten adını deşifre etmişsin insanlara terbiyesizlik yapmak için küfür ediyorsun birde. Ahlaksız adam... Siz edit yaparken ''HATA'' , adamlar deşifre edince editinizi ''ŞEREFSİZ'' oluyor öyle mi? Zaten ortada kim şerefli ,kim şerefsiz... Yazıklar olsun sen ve senin gibi adamlara , insanları Ultima Online'dan soğuttunuz.Alemin yüz karaları..
Maddi boyutu var bu işin. Tabii ki hakkımızı arayacağız. Sen sslerin belli kısmını almışsın.
adam king beyler dağılın :D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.