Hangi hakkını aslan şuan hakkımızı arasak biz ararız sövdüğün için ama uğraşmaya değmez
Kes çocuk kes. Allah senin belanı versin ne diyim sana. Editi alırken kabarıyordun ama biz dolduruz biz şöyleyiz böyleyiz diye diye.
Doldururuz derkende sen kabarıyordun ohh serverim dolsun ohh basayım editi diye hey allahım yarabbim
ulan itoğlu it sana deffalarca demedim sadece sen ve şişko diye böyle olması hoşuma gitmiyor diye?
Bak ali biz sana yalvarmadık edit bas bize lütfen diye sen böyle bir teklifte bulundun bizde okeyi verdik

Sonra yaptığının arkasında durmayıp bizi ortaya atıp üstüne söversen hala haklıyım dememelisin hatanı anla ve serverini yönet
Hatamızı zaten anlayıp sizi banladık. Sizde kudurdunuz. Suçluyuz evet.
Beyler küfürleri bırakın çocuk olmaya başladınız cidden ultima-strike kurallarını unuttunuz galiba tekrar okumanızı tavsiye ederim eğer kişisel sorunlarınız varsa bu platformda tartışmayın özel'den sorunlarınızı konuşun gereksiz yere polemiğe girmeyin.
marje : Hatamızı zaten anlayıp sizi banladık. Sizde kudurdunuz. Suçluyuz evet.

İşte hatanız bizi çağırıp üstüne banlamanızdı ama meraklı değiliz o serverda oynamaya

Hatanız madem gelen ailelere bu kyıağı yapıyonuz duyuracaktınız işte herneyse olan oldu o ettiğin küfürlerden sonrada iyiki koymuşuz diyorum
Ali şu sıfatsız adama cevap vermemen gerekir neden mi ?
Sen bir yanlış yaptın sunucunun lekelenmemesi adına ani kararlar alarak bunları banladın falan bunlar sıfatsızlar anlayışsız insanlar hemen kendilerine yediremeyip sana güvensiz olduklarını böyle forumlara konu açarak kanıtladılar.

Ama bu forumlarda bunlara cevap vermemen gerek kendi forumlarında herşeyi yazmışsın.

Her insan hata yapar önemli olan o hatayı tekrarlamamaktır.

Ben regalde devam edicem inşallah bugünü tekrar yaşamayız...
Hakettin ki ettik küfürü. Sen koydun ben ettim. Gene olsa gene ederim.
Aynısı sana gelsin o zaman editçi başkan
bknz forum kuralları.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.