Michaell ve devrimci iyiymiş yanlız :yes
Aman dostum konu sapcak :D
Ne kadar boş muhabbet peşindesiniz. Adam açmış serverini ve bir iddada bulunuyor siz gelmişiniz inciğine boncuguna bahane buluyorsununuz. Yapabiliyorsanız daha iyisini siz yapın icraat görelim. Joshepx server güzel kardeşim umarım aradığın player kitlesini bulursun kulak asma kedi ulaşamadığı cigere mındar dermiş.
Thsrck : Ne kadar boş muhabbet peşindesiniz. Adam açmış serverini ve bir iddada bulunuyor siz gelmişiniz inciğine boncuguna bahane buluyorsununuz. Yapabiliyorsanız daha iyisini siz yapın icraat görelim. Joshepx server güzel kardeşim umarım aradığın player kitlesini bulursun kulak asma kedi ulaşamadığı cigere mındar dermiş.

+1
Eyvallah , çalışmalara devam (:
Thsrck : Ne kadar boş muhabbet peşindesiniz. Adam açmış serverini ve bir iddada bulunuyor siz gelmişiniz inciğine boncuguna bahane buluyorsununuz. Yapabiliyorsanız daha iyisini siz yapın icraat görelim. Joshepx server güzel kardeşim umarım aradığın player kitlesini bulursun kulak asma kedi ulaşamadığı cigere mındar dermiş.

çok duyduk biz bu lafları :D sonu hep kötü bitti. aynı senaryoyu yemiyolar bunu anlamak lazım. türkiyenin devrimci serverinde kaç online var söyleyinde bilelim. bakalım devrim tutmuşmu tutmamışmı. bugüne akdar tutmadıysa bundan sonra hiç tutmaz boşa kürek çekmeyin.
Anlamadığın nokta şu. Tutar tutmaz biz bunu tartışmıyoruz.Biz sevdiğimız bir işle ,hobimizle profesyonel anlamda ugraşıp sizlere sunuyoruz.Kimseyi kulağında çekip zorlada oynatmıyoruz,oynatamayızda zaten.

Biz yeniliklerı sunarız,duzenleriz gerisi oyuncu tercihi.Ama başarılı olucağız inşallah senin gibi mezarcılara rağmen.

Bu konu Joshepx tarafından düzenlendi(2014-05-15 17:53, 9 yıl önce)
augustus24 :

çok duyduk biz bu lafları :D sonu hep kötü bitti. aynı senaryoyu yemiyolar bunu anlamak lazım. türkiyenin devrimci serverinde kaç online var söyleyinde bilelim. bakalım devrim tutmuşmu tutmamışmı. bugüne akdar tutmadıysa bundan sonra hiç tutmaz boşa kürek çekmeyin.

Dostum yazmıyım yazmıyım diyorum ama artık tutamıyorum kendimi madem bu kadar bilgin var yorumun var herşeye bi açıklaman var biz bir çaba harcadık iyi kötü , güzel çirkin ortaya bir şey koyduk mu koyduk ! Ya sen ? Sen daha iyisini yapabiliyorsan sen koy biz bakalım hadi iyisini geçtim kötüsünede yapsan razıyım arkadaşım yeter ki bir şeyler veri olarak da bize sun tutup tutmaması seni ilgilendirmez biz senin gibi lafta bıdıbıdı değilde dijital ortamda icraat gösteriyoruz ve tekrar soruyorum YA SEN ?
Mezarcı bunlar burak."Yeni sunucu açılmış hadi gömelim." tarzı insanlar bunlar.Muhattaba gerek yok.
Arkadaşlar suç sizde bu tipleri kaale alarak hata yapıyorsunuz. Bırakın konuşsun dursun. Muhattab olmayın yahu :) Safi rüzgar ben bunlar boş muhabbete çekmeye çalışıyor işte aklınca tartışma ortamı oluşturcak bi zamanında orda burda çiyanlık yapmadık boyle adamlara gün doğdu iste. Takmayın. Konu sapmasın dedigim gibi konu boşuna uplanmasın.
ah canlarım ya :( elit insanlar benim gibi hırtoyu kaale almayacaklar ne üzüldüm :(

online kaç onu söyle sen yukarıdada sordumda geçiştirdin :D maksimum kaç gördünüz bugüne kadar? haftada bir bilmemne oranını güncelleyip sisteme ek yapıyorsunda kaç kişi oynuyor devrimin ne kadar tuttu da bundan sonra tutmasını bekliyorsun? https://uoplayer.com/ 0/12 ne demek maximum 12 görmüşsün. gerçeklere bak bakalım. sunucu ölü doğmuş büyük bişi olmadanda tutmayacak. sen istediğin kadar ben eğlencedeyim gerisi önemli değil de :D bana bu kadar mesaj yetiştirmen bile ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. ha bide gittikçe bozulan üslupta çok güzel gösteriyorki kolayca sinirlerini bozabiliyoruz demektir :D demekki bu eğlence değil cididye alınmış bir iş. kendini kandırma kendini kandıramıyorsan oyuncuyu nasıl kandırıp oynatacaksın?
Tamam. Haklısın. :)
Siteye trafik bandı nedeniyle kısa süreli bir ulaşım sıkıntısı yaşanmıştır,sorun düzeltilmiştir.Rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.
tüh ya uoplayerden sildirmişsiniz serveri :( ne güzel takip edioduk.

ee noldu devrim ne alemde?
Silme , sildirme felan yok.Duyurular bölümünden takip edebilirsin.

Sunucu makinası bakım işlemleri bitmiştir.Sunucu yurtdısı bağlantısı aktif edilmiştir.Ek düzenlemeler forum üzerinden yapılacaktır.

Yapılacak yeni sistemler hakkında bilgi yine forum üzerinden verilecektir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.