Merhabalar,

Rohan projesi ile tüm Ultima Online severlerin karşısındayız, sunucumuzun yapımına 2012 senesinin ilk aylarında başlamış bulunuyoruz. Sunucumuzu diğer hizmet veren sunuculardan farklı tutmak için elimizden geleni yaptık, gerek sistemsel gerek oyun içi class dengelerini muazzam bir şekilde ayarlamak için oldukça fazla efor sarfettik. Sunucumuz Haziran ayı içerisinde aktif olucaktır kesin bir tarih veremezekte haziran ayı içinde aktif olabiliceğini söylebiliriz.Sunucumuzun tanıtımı aşağıda bulunmaktadır zaman ayırıp tanıtmımızı okuyan herkese çok teşekkürker.

Web:www.Rohan.gen.tr (Deaktif)

Forum:www.Rohan.gen.tr/forum

Web sitemize bağlanmadan önce lütfen DNS ayarlarınızı kontorl ediniz.

Sunucu Özellikleri

Emülatör: .56b Nightly
Oyun Tarzı: Power Play
Skill Cap: 8x
Stat Cap: 225

..:Sunucumuzda Bulunan Karakter Bonusları:..

..:Sunucumuzda Bulunan Sistemlerden Bazıları:..

..:Sunucumuzda Bulunan Bazı Özel Eşyalar:..

Bu konu RohanUo tarafından düzenlendi(2012-07-10 10:01, 11 yıl önce)
Pvp serveri mi ?

Farklı tutmak için elimizden geleni yaptık,
demişsiniz.

Ice Robe
Fire Robe

Haha. Başarılar
İyi güzel , hayırlı uğurlu olsun ama şu basit kelime hatalarını yapmamaya dikkat et ''sarfettik'' ''olucaktır'' ''tanıtmımızı'' ''teşekkürker'' ve bazı noktalama işareti koyman gereken yerleri boş geçmişsin düzeltirsen görünüm daha güzel olur. :) sarf ettik - olacaktır - tanıtımımızı vs.

Ve yeni fark ediyorum alta eklediğiniz tanıtımda da bir çok yazım hatası mevcut. Bu sizin ana diliniz biraz daha özen lütfen. Onları yazmıyorum siz biraz didikleyip bulun.
Master
59.2997
[/youtube]
bazı sistemleriniz çok hoş. umarım sunucuyu iyice test edip, olabilecek hatalar'ı sunucuyu açmadan önce düzeltip de açarsınız...
cove andoriadaki kerberosun aynısı, silah upgrade andorianın aynısı, mage robe giyince parıldar falan onlar da aynı. :no daha ortada site bile yok. bizim domain .tk ama bizim site + forum aktif...
Slothere :

Adam birşey yapmış tanıtımını yapıyor sense halen daha her konuya yaptığın gibi havalı ve artis bir şekilde resmen aşağılıyorsun..
Bu kendini kral sandığın moddan kurtul artık Gökberk.

Başarılar dilerim..[/youtube]
zak : cove andoriadaki kerberosun aynısı, silah upgrade andorianın aynısı, mage robe giyince parıldar falan onlar da aynı. :no daha ortada site bile yok. bizim domain .tk ama bizim site + forum aktif...

:D Adam hiç olmazsa para verip site açmış bırak avutma kendini.

Başarılar.
İyi dilekleriniz için teşekkürler.

@zak

Dnslerini kontrol ettikten sonra web sitemize bağlanabilirsin.
Master
59.2997
Axons :
Slothere :

Adam birşey yapmış tanıtımını yapıyor sense halen daha her konuya yaptığın gibi havalı ve artis bir şekilde resmen aşağılıyorsun..
Bu kendini kral sandığın moddan kurtul artık Gökberk.

Başarılar dilerim..

Sende ne doluymuşsun bana karşı taşları yeni yeni döküyorsun :D Beni bu kadar kral gibi gördüğünü bilmezdim.[/youtube]
Dolu değilim kardeşim çok gereksiz davranışlar yapıyorsun onu vurguladım.
Başarılar fakat farklı bir sistemler yok gibi
şehir kustma ve korasanlik hos duruo
zak : cove andoriadaki kerberosun aynısı, silah upgrade andorianın aynısı, mage robe giyince parıldar falan onlar da aynı. :no daha ortada site bile yok. bizim domain .tk ama bizim site + forum aktif...

Cove andoriadaki kerberosun aynısı derken? Onlar nerden aldı sence? :D
Forensics skill ini kullanan 2. sunucu gördüğüm kadarı ile. İlk kullanan sunucunun menüsüyle birebir olmuş.

Umarım dengeleri düzgün oturtabilirsiniz, biraz daha değişiklikle ortalama bir sunucunun üzerine çıkarsınız şu an pek bir farkınız yok. Kolay gelsin
Axons : Dolu değilim kardeşim çok gereksiz davranışlar yapıyorsun onu vurguladım.
Bu sunucunun gereksizliğinden daha mı gereksiz?

Başarılar :memnun

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.