Hemen açın 2 güne test etmeden, sonra 2 güne kapatın yoksa büyüsü bozuluyor işin :)

Şaka bir yana başarılar dilerim lütfen acele etmeyin yazık olmasın.
Andoria'nın Rohan olarak açılışı sanırım bu :)
Başarılar Rohan ama Andoria ile alakanız var sanırım.
İyi dilekleri için herkese teşekkürler, Andoria ile bi alaka kurmuşsunuz o zaman piyasadaki bütün sunucularda nebulanın başka hali diyelim çünkü hepsinin tabanında nebula ocak packi var neyse uzatmadan tekrar teşekkürler.
Adept
4.3
o zaman piyasadaki bütün sunucularda nebulanın başka hali diyelim çünkü hepsinin tabanında nebula ocak packi var

Hayir, sifirdan yazilan yeterince sunucu oldu/var.

Basarilar.
Rohan diyince orta dünya serverı sandım bi an :(

//_-) :yes
Malesef sunucumuz Sosaria haritası üzerine kuruludur.
RohanUo : İyi dilekleri için herkese teşekkürler, Andoria ile bi alaka kurmuşsunuz o zaman piyasadaki bütün sunucularda nebulanın başka hali diyelim çünkü hepsinin tabanında nebula ocak packi var neyse uzatmadan tekrar teşekkürler.

Sen bu kelimeyi kullandıktan sonra söylenecek laf kalmaz kardeş.Sana şu uyarılarda bulunayım burdaki eleştirmen arkadaşlar bırak serverını eleştirsin bırak ki konunun gelişmesini senin açıklarını ve çarpıklık yapılan serverların scplerini kullandığını söylesinler, söylesinler ki sende kendini ona göre değişim sağlıyabil.Bu laflarım herkeze değildir güzel yorum yapanada saol diyeceksin kötü yorum yapanada "pazarlama stratejisi gibi düşün" yani değiştirebileceğin geliştirebileceğin yerlerden bahsetmişler.

Bu arada hepinizin serverında en az bir nebula scp'i vardır ister revo,pyramid ve arcanum olsun "şuan bitek onlar var gibi" hepsinde bir nebula scp'i yatar adamlar geliştirip editlemiş dahada değişikler katarak kullanımını ve işlevini değiştirerek kendilerine yeni bir düzen yaratmış? haksızmıyım.Bu arada nebulanında Dragon Sofftime serverının scpleriyle açılarak second'dan yardım istiyerek ve scpleri birebir full sphere olarak alınan sistemlerle server açtıklarınıda biliyoruz.

Serverın için başarılar sistemlerin gelişmesi ve bol playerlı eğlenceli günler dilerim.Saygısızlık ettiysek affola.
Emeğinize sağlık, bişi soracam logo daki amblem acaba başka bir oyuna mı aitti ben mi yanlış hatırlıyorum ?
Legend : Emeğinize sağlık, bişi soracam logo daki amblem acaba başka bir oyuna mı aitti ben mi yanlış hatırlıyorum ?

amblem sanki başka bi yerde görmüşüm gibi geliyo ama grafik yinede güzel
Slothere : https://rohan.playrohan.com/LandingSite/championship/

https://geekpapa.blogspot.com/2009/02/rohan-ph-cbt-on-this-bloody-february_03.html

Eyvallah kardes merak etmistim... ama güzel calısma yapmıs arkadaşlarda.
ismi çok güzel :) orta dünya geliyor aklıma
Teşekkürler.

Forumlarımız tamamlanmıştır şuanda aktif durumdadır.

Forumlara Gitmek İçin Tıklayınız.
Başarılar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.