web siteniz ve bazı sistemleriniz çok hoş. özellikle guild canon sistemi zamanında bir çok savaşa öncülük etmiş bi sistemdi, tekrardan görmek güzel birşey.

Britain'a kalesinin fakir ama çalışkan oduncusu Nimrel,herzamanki gibi odun taşımaktan yorgun düşmüş haliyle Britain'in en eski ve gözde bari olan Beagan'in yerine doğru yol almaya başlar.Nimrel'in kafasında, yapacağı ev için henüz az sayıda olan çimento ve odunu nasil temin edeceği vardir.Nimrel kafasini kurcalayan bu düşüncelerle çoktan Beagan'ın yerine varmıştır bile.Atindan iner,semerinden ati bağlar.İçeri girdiğinde Beagan'ın yeri herzamanki gibi dolup taşmıştır,Nimrel herzamanki köşesine oturur,Elizabeth'den bir kadeh şarap ister.Nimrel şarabını yudumlarken yan taraftaki masaya kulak misafiri olur.Bir anda heycanlanarak yan masadaki konuşmaya dahil olur.
-Bayım,odun ve çimentolarınızı Britain halkına ufak bir altın karşılığı sattığınızı duydum.Benim yeteri kadar kadar odunum ve çimentom malesef ki yok.Artık yeteri kadar odun kesemiyor,çimento malzemesi çıkaramıyorum.(Nimrel yaşlandığının farkına varır.).Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
.............

Merhaba Rohan Oyuncuları;

Beagan'ın yerinde bulunan Nimrel'e bu konuda yardım edebilen oyuncularıza small house hediye edilecektir.Nimrel saat 22:30'da Beagan'ın Barı'nda yerini alacaktır.

Nimrel'e 50 çimento ve 50 odun veren oyuncular,hediyesini oyundaki yetkili yardımı ile alabilmektedir.

KATILIM ŞARTLARI :

*Event'i Role Play çerçevesinde gerçekleştirmek,
*Çevrede bulunan hırsızlardan kendinizi korumak,

DİĞER ŞARTLAR:

*Hediye maksimum 5 farklı accounta verilecektir.

Hazırlayan : Joshep

Konu forum açıklaması : https://forum.rohan.gen.tr/index.php?topic=165.0
Master
59.2997
RohanUo :
Britain'a kalesinin fakir ama çalışkan oduncusu Nimrel,herzamanki gibi odun taşımaktan yorgun düşmüş haliyle Britain'in en eski ve gözde bari olan Beagan'in yerine doğru yol almaya başlar.Nimrel'in kafasında, yapacağı ev için henüz az sayıda olan çimento ve odunu nasil temin edeceği vardir.Nimrel kafasini kurcalayan bu düşüncelerle çoktan Beagan'ın yerine varmıştır bile.Atindan iner,semerinden ati bağlar.İçeri girdiğinde Beagan'ın yeri herzamanki gibi dolup taşmıştır,Nimrel herzamanki köşesine oturur,Elizabeth'den bir kadeh şarap ister.Nimrel şarabını yudumlarken yan taraftaki masaya kulak misafiri olur.Bir anda heycanlanarak yan masadaki konuşmaya dahil olur.
-Bayım,odun ve çimentolarınızı Britain halkına ufak bir altın karşılığı sattığınızı duydum.Benim yeteri kadar kadar odunum ve çimentom malesef ki yok.Artık yeteri kadar odun kesemiyor,çimento malzemesi çıkaramıyorum.(Nimrel yaşlandığının farkına varır.).Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

bunları yapmasınlar diye ders olarak okutmak lazım.
Merhaba Ultima-Strike üyeleri ;

Elimden geldiğince Role Play çapında boyutlandırmaya çalıştım.Beğenmeyen arkadaşlar olabilir,saygı duyarım :).

* Hikaye haftalık olarak bellir partlar şeklinde devam edecektir.

Saygılarımla Joshep,

İyi Forumlar.
Lethe : Andoria'nın Rohan olarak açılışı sanırım bu :)

Limon suyu dökmek yerine adamlara biraz düzgün bir dille başarılar dileseniz olmuyor sanırım.Başarılar dileyin bol oyunculu uzun soluklu olması dileğiyle demenizle konuyu kapatın arkadaş ne bu her server açana aynı muameleyi yapıyonuz.Kimin serverında bir başkasının scp'i bulunmuyo söylede bilelim.Pyramiddemi arcanumdamı yada nebulamı herşeyi sıfırdan yaptı? geçin bunları.

Bol şanslar dilerim sitenizi beğendim headerıda düzeltirseniz gayet başarılı bir tema çalışması olmuş.[ Nerde boş adam hepsi burda].
Rohan genel olarak ele alınmasada bu hikayeyi yazan arkadaşımız bir çaba sarfetmiş ve güzel yazılar ortaya koymaya çalışmış. Biraz saygınız olsun ayıptır size ya. Sorsanız UO geriliyor, e geriler tabi geri kafalılar rencide engelleriyle ve cümleleriyle dur nereye gidiyorsun biz pvp'ciyiz unutma derlerse.

Kabzımalda bile böyle mallar yok pes. Sizin yazdığınız bir scripte veya yazıya bu ne len tırt deseler tüm edebiyatınızı kullanırsınız ama, ulan gerçekten ayıp.

Bahsettiğmi sadece o yazı ve yazan kişiye yöneliktir.
hayırlı olsun :)
draw19 :

Limon suyu dökmek yerine adamlara biraz düzgün bir dille başarılar dileseniz olmuyor sanırım.Başarılar dileyin bol oyunculu uzun soluklu olması dileğiyle demenizle konuyu kapatın arkadaş ne bu her server açana aynı muameleyi yapıyonuz.Kimin serverında bir başkasının scp'i bulunmuyo söylede bilelim.Pyramiddemi arcanumdamı yada nebulamı herşeyi sıfırdan yaptı? geçin bunları.

Bol şanslar dilerim sitenizi beğendim headerıda düzeltirseniz gayet başarılı bir tema çalışması olmuş.[ Nerde boş adam hepsi burda].

herkese başarı dileme zorunluluğu mu var? adam kötü bir şey söylememiş sadece herkesin bildiği bir şeyi yazmış.
zak :
draw19 :

herkese başarı dileme zorunluluğu mu var? adam kötü bir şey söylememiş sadece herkesin bildiği bir şeyi yazmış.

Senin yaptığından iyidir zaten, kaldı ki ula adam para yatırıp aslanlar gibi makine alıp server açıyor connector alıyor 1 ay 2ay scplerle uğraşıp ya sıfırdan yada editliyerek eğlenilebilinicek bir server yapıyor.Sende limonculardansın bellki adamın kötü bişi söylediğini ima etmedim ben başarılar diyeceksiniz ulan diye birşeyde söylemiyorum.Yazımı oku tekrar oku sen bence bir kere daha oku 3 5 kere karar ver sonra düşün biraz öyle yorumla? oke.
200 kumaş 66 k para.. Ayrıca yarım saat sunucuya girdim. 200 k para yaptım. bence detaylı bir inceleme yapmaları lazım.
Kimin ne olduğunu çoğu kişi bildiği için bu sunucunun nereden geldiği nereye gittiği de belli zaten. Başarı dilenecek olan sunuculara zaten dileniyor, zorlama ile başarı gelmiyor ne yazık ki.
Benim şahsi görüşüm sunucunun yakında patlayacağı yönünde. Staff'lar aşırı ilgisiz, page atsan bakan yok, bir sorunun varsa yandın. Mesela şuan bu şekilde;

Forumlar desen Allah'a emanet. Oyuncuların atışma yeri olmuş. 3 gündür sunucu bir ileri bir geri atıyor. Pazar alanında bir vendorum vardı, tüm vendorları kaldırmışlar yerine bu deed'i koymuşlar;

Bekle ki adam gelsin...

Page attığınızda size sizi tersleyen cevaplar geliyor. Mesela şuan banka ile ilgili sorun yaşıyorum, kaç kere page attım, foruma konu açtım ne bakan var ne eden.

Çok sıkıntı var çoookkk...
Classic Andoria Hami tüfekci olduğu sürece böyle gider bu Rohan :)
Bugün 7 adet vendor teslim ettim , sıra sıra tüm vendorlari teslim ediyoruz , page sayisininda nedeni vendor teslim ettiğimiz için sıra sıra bakıyorduk pagelere bu yüzden birikti.
Stafflar ilgisiz demişsiniz , 3günde 30 saatten fazla online oldum daha ne bekliyorsunuz anlamadım.

Banka probleminiz cevabini yazdım , 20m gold şeklinde paranız varsa check yada kumbaraya ekleyeceksınız dedim , bu bir kaçış değildir.Yoksa sphere.ini'ye girip bankmaxitem=999999999 yapmayıda biliyoruz fakat her şey belli bir kuralı düzeni olduğu için değiştirmedik.

@Awe

Sana yorum yapmaya bile gerek yok sunucu açınca " kanka naber ya sunucu açmışın? bi giriyim bakayım seer felan ayarla kanka bana be " sunucu kapanınca " awe çevrimdışı " :D
Neyse, 25m para + itemlerin tamamını dağıttım oyunculara, sunucuya "Hadi görüşürüz..." dedim ve çıktım.

Bol şans Rohan!

Ekleme;

Ayrıca iki üç gün önce "Neden sürekli emir kipi ile yell geçiyorsunuz?" diye bir page atmıştım, gelen cevap böyle olmuştu;

Bu konu MiqRop tarafından düzenlendi(2012-08-04 18:25, 11 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.