Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Bot yok kesinlikle .Açıklamayada gerek yok çünkü kaliteden ödün vermeyen insanların serverıdır rohan lütfen.

Her yer boş pazarda 3 kişi dummy alanında 0 kişi britainde 0 kişi online 174 kişi huh insan bir 25 50 atarda 100 bottan fazlasını yine callidora andoria zihniyetiyle açılan rohanda görüyoruz normaldir .

Amacım kimseyi üzmek değil ama Rohanın inanılması güç görünmez playerları var yolda yürürken dikkat edin her an birisine çarpabilirsiniz :)
rohanfatihi : Rohanın inanılması güç görünmez playerları var yolda yürürken dikkat edin her an birisine çarpabilirsiniz :)

güzeldi :)
fotoşok beyler inanmayın
Hemde ne fotoşok bir acc alıp girinde şu an itibariyle 184 olan playerı görün britainde hayalet gibi sesler var .Yolda yürürken stam bitiyor kalabalıktan olsun görünmez ama yinede orada olduklarını bilmek başka birşey :)

Britte dolaşırken birden aklıma şu film geldi

What the Fuck asdasd
:D Bot yoktur ya <eval <serv.clients>+180> :p :D
güldürdün gece gece asfasd invisible player
karakteri bile kapamış eleman o itemlerden sadece sende yok la kasdhfsaşfasd
Heheh tek tip biz varız şimdi ben bokluyom diye koca guild banlanmasın gerçi bizide banlarlarsa ettinlerle körebe oynarlar o ayrı mevzu :p

biri ownera artık durması gerektiğini söylemeli 191 player türkiyede yeni bir efsane doğuyor

Bu konu rohanfatihi tarafından düzenlendi(2012-08-19 01:33, 11 yıl önce)
o değil birde ilk resimde gece 11, 26 dakikadır online sunucu 173 player :D
güzel yakalamışsın :)
201 kişiyi gördük arkadaşlar sayenizde yeni rekorlara gidiyoruz teşekkürler

Rohan ztaff
rohan kapalıyklen 63 player yazıyordu
Tahmini olan player sayısı en fazla 40-50 gerisi kesinlikle bot .Bu iş artık tutmaya başladı çoğu server bot ekliyor .Bana kalsa açılışta bot atılır ve sayı arttıkça zamanla bot sayısı düşürülebilir .Buda bir nevi taktikdir sonuçda illegal birşey değil ama abartınca hakikaten iş gittikçe gülünç bir durum alıyor.
Superadminstratours:
Tahmini olan player sayısı en fazla 40-50 gerisi kesinlikle bot .Bu iş artık tutmaya başladı çoğu server bot ekliyor .Bana kalsa açılışta bot atılır ve sayı arttıkça zamanla bot sayısı düşürülebilir .Buda bir nevi taktikdir sonuçda illegal birşey değil ama abartınca hakikaten iş gittikçe gülünç bir durum alıyor.

%99.9 Doğru Söylüyor :)
Son andoriada bunun için kapandı

Player olmaması ayıp birşey değil bot koyucağınıza biraz mücadele edip yeni birşeyler ekleyin player toplayın çaba gösterin kolaya kaçmayın

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.