dsa

Bu konu The_Pyros tarafından düzenlendi(2016-03-20 12:35, 8 yıl önce)
Başarılar dilerim arkadaşlar.
Teşekkürler kardeşim ...
Başarılar.
Sağolun.
Sene 2016 hala ultima sunucuları açılıyor buda beni duygulandıryor..
Ancak bişey varki keremalp ve tayfası ne alıntı packe sunucu acmaktan vazgeçti nede düzgün bi world builder bulabildi :D
Girip oynayayım diyeceğimde gene bikaç sorun bulurum düzeltilmesine yardımcı olurum sonra sunucuda bi sorun cıkınca benden bilinir..
Nefrelius dan selam olsun başarılar !
Mrs.xaRiyla : Sene 2016 hala ultima sunucuları açılıyor buda beni duygulandıryor..
Ancak bişey varki keremalp ve tayfası ne alıntı packe sunucu acmaktan vazgeçti nede düzgün bi world builder bulabildi :D
Girip oynayayım diyeceğimde gene bikaç sorun bulurum düzeltilmesine yardımcı olurum sonra sunucuda bi sorun cıkınca benden bilinir..
Nefrelius dan selam olsun başarılar !

Dostum sen ultima nedir bilmezken kerem ve benim ultima sunucum vardı,o yüzden boş yapma devam et kasmasın.
Hmm evet haklısın sanırım Wolves pvp idi bikaç çözülmeyen sorunda yardımcı felan olmuştum galiba (ozaman pek bilinmeyen recall+spell sorununun düzeltilmesi gibi basit işler dahil)...
Hadi ozaman ben bilmiyordum yıllar geçti döndü dolaştı siz bilginize bilgi katıp NARDERİA diye bir sunucu actınız benimde nacizame bilgim ile açtığım ALCOR UO diye bir sunucum vardı...
Hani sunucunuz patlıodu carttı curttu gelip yardım istemiştiniz remote şifresi verelim demiştiniz yok remote gerekmez diyip günlerce sizin sunucunuzun düzelmesi için yardım eden insan kimdi ? Sonra kendi yaptıgınız saçma işler yüzünden sunucunuz hacklenince ilk b*k attığınız kişiyle aynı kişiydi galiba.. Hera pvp diye bir sunucunuzda vardı hani ırklı olan oradada yardımım dokunmuştu sanki... Her seferinde biryerden bulduğunuz bir packe 10 dk da uydurulmuş bir harita ekleyip sunucu ismini farklı birşey yazıp açıyorsunuz.

Verdiğiniz emek sıfır beklediğiniz ise sadece para! Birde gelip burda lakırtı yapıyorsunuz.Şu piyasada belki sizin gibi bilgisi script düzenlemeye bile yetmeyecek insanlar olmasaydı insanların bu oyuna hala hevesi ve inancı kalırdı...
2 ay sürermi bilmiyorum ama kapanışta buraya tekraradan bi yazı yazıcam!
Dostum biz keremle ilk sunucumuzu 2005 te açtık sen şakamısın sen o zaman ders çalışıyodun.Amacın ne ben kimseye çamur atmam keremin atcağınıda sanmam.
Members
14.4
Başarılar
Sağolun arkadaşlar elimizden geldiğince oynayacak arkadaşların isteklerini yapmaya çalışıyoruz.
Rest'in pack e çok benziyor, başarılar vesellam...
LilithOsT : Rest'in pack e çok benziyor, başarılar vesellam...

Alakası bile yok :) zaten genel olarak pvp sunucuları hep aynıdır...Sadece farkındalık staff ilgisi, player isteklerinin yerine gelmesi,staffların kendilerini büyük biri gibi değil insan olduğunu bilmesi,sunucumuzun farkındalığı budur.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.