-

Bu konu Enigma tarafından düzenlendi(2016-08-04 22:42, 7 yıl önce)
bude ercanın connector u aynı muhabbetler engellemek için kullandıgı dahice fikir de connectorun ss çekmesi hahahah

https://www.youtube.com/watch?v=i055158Ju3E

Bu konu Conan53 tarafından düzenlendi(2016-06-19 06:14, 7 yıl önce)
Haha gece gece çok güldüm bu konuyu tabiki çok araştırdım. Ve açtığın program zaten scriptsel engellendi.

https://youtu.be/7Qyr5VgOsYo

En fazla ne kadar açabileceksin'ki bir page ile öyle pcban yersin işte.

Zaten biz hiç bir zaman %100 hile engelledik demedik'ki.

Kendini çok övüyorsun senin gibi çok adam gördüm ama 2 güne kaybolup gittiler.

Eğlencene bak.

İyi geceler.
ultima connector olarak ercanla bayrama server olarak rof a kaldıysa ultima zaten bitmiştir
O script tarafımca yazıldı ve daha şuan aktif değil aktif edilecektir.

Ve bu arada biz boş durmuyoruz çalışmalarımız devam ediyor.

İlerleyen zamanda yeni bir sürüm geliyor zaten yol'da.

Ve bu arada senin kim olduğunu biliyorum popmail.

Elinden geleni ardına koyma.
Ultima sen bitti diyince mi biticek yani ... Komik olma !
Members
14.4
Bunları alacan ıslak odunla girecen.
Fps hızlandırdığın zaman ışık hızıyla koşamazsın.
Hatırlatırım bizim Callidora Uo'da patlamıştı bu furya.
2 hatta 3 kişi yanyana koşup bir Video çekin aradaki kare farkı aman aman değil. Kaldı ki bu düşüncen bile çok komik.

Uo'yu bitireceğiz.
Fkdkdks
Merhabalar,

Konuıya öncelik getirmek istiyorum.Sunucumuzda tabiki diğer sunucular speed program çalışmaktadır.Speed fixleyen şuan hiç bir connectorcu göremedim,Şahsen Çalıştığımız G - Defender üzerinde çalıştığını biliyorum.Bu konuyu bayrama suç atmaya gerek yoktur.Speed programı 1902099020 tane program mevcut zaten windowns sürümü eski olanlar şuan speedleri bazıları çalıştırabiliyor..Bana burada kimse demesin bende speed çalışmıyor diye,Sunucuları kullandığı connectoru daha önce bende kullandım Ercan'Beyin connectorunuda kullandım 2 ay kadar hatta önceki serverimda 1 yılı geçik kullandım ondada speed programları çalışmaktaydı.

Ultima sizlerin demesiyle bitmez.Server çokluğundan insanların nerede oynacağını kararını veremeyen türk milleti mevcut...

Kullandığınız Program şuan tüm genel serverlarda çalışmaktadır. Ayrıca Sunucumuzda pcban aktif değildir.Ultima onlinede oyuncu kalmasını istiyorsanız böyle basit programlarla hem sunucu sahiplerini zora sokmayın hepde kaliteli server olarak oynayınız.O küçük kafanızı biraz geliştiriniz..

Yabancı serverlarda speed yada in bin gibi programlar kullanımları yasaktır.Nedeni ise cezaları büyüktür.

@Enigma

//////////////////////////////////////////////////////////////////////

/// Ayrıca serverda program açmak serbest sanırım herkesde inbin var mübarek Auto clickerları siz mi dağıtıyorsunuz ? ///

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Auto clickleri bizler dağıtmıyoruz.Google girip bir sürü cift tıklama özelliği olan program bulabilirsiniz.Ayrıca cift tıklayan teknosa marklarını firmalarda belirli tl karşılığında bir cok özelliğe sahip Mouseler alabilirsiniz.

Not : Bana şuarada benim connectorum , İn bin programi , Speed , gibi program çalışmıyor diyen kişi çıksın Ultimada Onlinede kimsenin veremediği connector parasını bizzat ben peşin ödeyerek kullacağım yanlız.Bana xxx serverinda kanıtlaması gerekmektedir.Herkezin connectorunu kullanmamaktayız.

Not : Diğer konuya gelirsek - G - Defender şuan ultima online olarak iyi bir connectorcu olarak görmekteyim,Yanlız diğer xxx connectorcular gibi ekran izlememiz yok :)

Bilgi alıp paylaşmak güzeldir. Bu konuda G - Defender küçük görmeğe gerek yok bu konuda onu tebrik ederim,

Not : Üstüne basa basa söylüyorum Üstte saydığım programları G- Defender Ben daha iyi fixlerim ve bende çalışmaz diyen koça yürekli yiğit connector yazılımcısı Varsa çıksın G - Defender iyisini yapabilen çıksın hünerlerini göstersin yapsın 2000 tl ödeme yapacağım..

Programları fixleyen kişin connectorunu sunucumuza kurup devam edeceğiz.

Bu konu NeroPvp-Genco tarafından düzenlendi(2016-06-19 15:12, 7 yıl önce)
NeroPvp-Genco : Merhabalar,

Konuıya öncelik getirmek istiyorum.Sunucumuzda tabiki diğer sunucular speed program çalışmaktadır.Speed fixleyen şuan hiç bir connectorcu göremedim,Şahsen Çalıştığımız G - Defender üzerinde çalıştığını biliyorum.Bu konuyu bayrama suç atmaya gerek yoktur.Speed programı 1902099020 tane program mevcut zaten windowns sürümü eski olanlar şuan speedleri bazıları çalıştırabiliyor..Bana burada kimse demesin bende speed çalışmıyor diye,Sunucuları kullandığı connectoru daha önce bende kullandım Ercan'Beyin connectorunuda kullandım 2 ay kadar hatta önceki serverimda 1 yılı geçik kullandım ondada speed programları çalışmaktaydı.

Ultima sizlerin demesiyle bitmez.Server çokluğundan insanların nerede oynacağını kararını veremeyen türk milleti mevcut...

Kullandığınız Program şuan tüm genel serverlarda çalışmaktadır. Ayrıca Sunucumuzda pcban aktif değildir.Ultima onlinede oyuncu kalmasını istiyorsanız böyle basit programlarla hem sunucu sahiplerini zora sokmayın hepde kaliteli server olarak oynayınız.O küçük kafanızı biraz geliştiriniz..

Yabancı serverlarda speed yada in bin gibi programlar kullanımları yasaktır.Nedeni ise cezaları büyüktür.

@Enigma

//////////////////////////////////////////////////////////////////////

/// Ayrıca serverda program açmak serbest sanırım herkesde inbin var mübarek Auto clickerları siz mi dağıtıyorsunuz ? ///

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Auto clickleri bizler dağıtmıyoruz.Google girip bir sürü cift tıklama özelliği olan program bulabilirsiniz.Ayrıca cift tıklayan teknosa marklarını firmalarda belirli tl karşılığında bir cok özelliğe sahip Mouseler alabilirsiniz.

Not : Bana şuarada benim connectorum , İn bin programi , Speed , gibi program çalışmıyor diyen kişi çıksın Ultimada Onlinede kimsenin veremediği connector parasını bizzat ben peşin ödeyerek kullacağım yanlız.Bana xxx serverinda kanıtlaması gerekmektedir.Herkezin connectorunu kullanmamaktayız.

Not : Diğer konuya gelirsek - G - Defender şuan ultima online olarak iyi bir connectorcu olarak görmekteyim,Yanlız diğer xxx connectorcular gibi ekran izlememiz yok :)

Bilgi alıp paylaşmak güzeldir. Bu konuda G - Defender küçük görmeğe gerek yok bu konuda onu tebrik ederim,

Not : Üstüne basa basa söylüyorum Üstte saydığım programları G- Defender Ben daha iyi fixlerim ve bende çalışmaz diyen koça yürekli yiğit connector yazılımcısı Varsa çıksın G - Defender iyisini yapabilen çıksın hünerlerini göstersin yapsın 2000 tl ödeme yapacağım..

Programları fixleyen kişin connectorunu sunucumuza kurup devam edeceğiz.

En azından programları fixlemeyi beceren kişiler mevcut, ancak sizin yaptığınız koruma komedi :)

Bu arada açtığım program connectör tarafından engelli olan bir program ben dll kırarak aktif ettim. Öyle sıradan bir program değil.
Ohaaaa sipit açmışlar uo bitti beyler...

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-06-19 21:08, 7 yıl önce)
Nefrelius : Ohaaaa sipit açmışlar uo bitti beyler... hıammınnaa!!!!

Dalgaya alınıcak konuyu anlıyamadım da burda bu speedi engelliyemiceklerini belirtiyorum.
Dilediği kadar connectör güncellemesi yapsın hiç farketmez.
Actığınız speed program şuanakadar hiç bir connectorda fixlendiğini görmedim yani ,Demekki sizinde canınızı yakmışım :) küçük beyfendi..
Bu konuda zaten ben birşey kaybetmem ancak sizler böyle yaparak benim sunucumun reklamını yapmış olursunuz bu yorumdan dolayi teşekkür ederim..

Üst yazıda yazdığım gibi kendisine güvenen yazılımcı arkadaş ben connectordaki fix gibi özel engelleceği programları fixlerim bende calışmaz diyen kişi varsa buyrun ortaya koysun ilk denemesi yapılıp 2000 tl ile connectoru satıl alınacaktır...Türkiyede böyle bir yapacak kişi yok :(
on=@move
if (<tag0.takipte>)
if (<distance <tag0.p>> > 1)
sysmessage bi sakin
endif
endif
tag0.p <p>

Bu en temel örnek.... Sadece imkansız olmadığını sanılanın aksine çooooook basit bi şekilde bile fixlenebileceğini bilmeniz için.Üstte yazdıgım bi iğnelemedir tabiki bu şekilde değildir kodlamanın hepsi.Hepsini söylemek istemem yada vermek istemem ki kötüye kullanılm olmasın :)
Ama şunuda bilin speed benim gözümde hile değildir olamazda zaten 10 adım hızlı koşarsan 5 adım takılırsın zaten biz 2002-2005 arası connectörsüz sunucularda oynarkende speed açanlar vardı yine ölüyorlardı yada yine ölmüyorduk yani.. Artık aşın bunları sphereye sahte paket göndererek item yaratmayı deneyin mesela eğer çözemediyseniz ulaşın bana biraz anlatayım sizlerede :)
Çok akıllısın be dostum,Ercanın conenctoru kullandığım için bilgim var açılmaktadır.Ercanın connectorunuda buyüzden değiştirdim..

Şimdi ağlama sende git kimin cocuğusun artık bilemiyorum yanlız 5 dakika sonra kime ait olduğunu bulucağım ..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.