Uo server projelerine 2 ay arayla başlamıştık. Kısmet onların oldu. Sorunlar yasadılar ama yılmadılar. Tabi bu iş için gerektiğinden çok zamanları ve paraları vardı. Kapanmadı ve sürekli kendini geliştirdi. Zaten kapanmayan her sunucu ilerde kendini geliştirir. Başarılı bir sunucu oldugunu düşünüyorum. Uo için yaptıklarından dolayı teşekkür ediyorum.
Her zaman dediğim gibi Nebula ve Revolution hakeden sunucular. Player sayısına göre söylemiyorum bunu kesinlikle. Bu sunucuların en büyük farkı , iyi bir kaliteye sahip olmalarıdır. Sonuçta 400-500 playerli ne sunucular oldu ama kalite olmadıktan sonra nafile.
Nebulada boş iş yanlızca açık okadar. Açık olup playera acı cektırmektense kapatsınlar kımse acı cekmesın. Revoya bakıorum kimse acı cekmıyor herkesin keyfi yerinde baglı playerları var sunucu ve playerlar sevgılı gıbı
Sunucu yetkilileri sistemleri bakımından fena değil ama oyuncu kitlesi berbat.
Marlock : Sunucu yetkilileri sistemleri bakımından fena değil ama oyuncu kitlesi berbat.

+1
Çok kolay item kasıldıgı için ben fazla tad alamadım uzun zamandırda girmiyorum.Server bomboş host parası ödendiği sürece kaliteli kapanırsa kalitesiz :P
Awe :
Marlock : Sunucu yetkilileri sistemleri bakımından fena değil ama oyuncu kitlesi berbat.

+1
Bence yanlış. Her iki sunucunun da kitlesi iyi.
Master
59.2997
Bir sunucu sahibinin bu sunucu hakkında yorum yapabilmesi için, öncelikle bu sunucu kadar tecrübe edinip bu sunucu kadar icraat yapabilmesi gereklidir. Bu kriterlere uyan bir sunucu olmadığından dolayı bu ankete pek aldanmamak gerekiyor. Çünkü herkes mutlaka kuyruk acısı veya çekememezlikten dolayı normal olarak kötü yönde oy kullanacaktır, ki göründüğü gibi. Ancak ne zaman bu kriterler ortadan kalkar, sadece gerçek oyuncular bu oylamaya katılır ve gerçek yorumlar yapılır o zaman bu oylama elle tutulur bir önem kazanır.

Şimdi burda oyuncu kitlesi mi tartışılıyor yoksa server kalitesimi? Bana deselerki Ultima Strike nasıl bir site? Benim vereceğim cevap kaliteli ve güzel bir site fakat üyeleri berbat...! Bir üyesi Revolution iyi bir servermı diye konu açmış biride gelmiş oyuncuları berbat demiş ne saçmalık derim. olurmu şimdi? Senin yüzünden ben bu cevabı veririrm fakat sitenin yada serverın günahı ne bunda? Berbat bir düşünce!!! Unutmaki oyuncuyu seçme şansın yoktur. Oyuncuda oyunu istediği gibi oynar. Sen ve senin gibiler yada ben ve benim gibiler girer oynar...! İyi olan kalır kötü olan lekelemeye çalışır!!!

Lord Of Darkness Karamazov...
leonides :

Şimdi burda oyuncu kitlesi mi tartışılıyor yoksa server kalitesimi? Bana deselerki Ultima Strike nasıl bir site? Benim vereceğim cevap kaliteli ve güzel bir site fakat üyeleri berbat...! Bir üyesi Revolution iyi bir servermı diye konu açmış biride gelmiş oyuncuları berbat demiş ne saçmalık derim. olurmu şimdi? Senin yüzünden ben bu cevabı veririrm fakat sitenin yada serverın günahı ne bunda? Berbat bir düşünce!!! Unutmaki oyuncuyu seçme şansın yoktur. Oyuncuda oyunu istediği gibi oynar. Sen ve senin gibiler yada ben ve benim gibiler girer oynar...! İyi olan kalır kötü olan lekelemeye çalışır!!!

Ay yalakalığını yesinler ileri zeka bak ne yazıyor.

Sunucu yetkilileri sistemleri bakımından fena değil <-- bu gördüğün kısım konuya verdiğim cevap

Ama oyuncu kitlesi berbat. <-- Buda sunucuyu eleştirdiğim kısım.

O yüzden bi bok bilmeden yorum yapma lütfen.

Birde son ricam lütfen cevap yazarken şu alıntı yaptığınız kişilern ne yazdığına bi bakın'da ona göre hani laf sokarken yardımı olur.
Gaza gelmeyelim kötü söz sarfetmiyelim MARLOCK
flich : ?
kime ve neden dediğini o da bilmiyor.
Marlock :
leonides :

En ıyı server başlıgındada revoya baya laf ettıgını gordum.Bu kadar revolutıona olan sınır veya ofke veya ille bir eleştri yapmakta senı zorlayan nedir hangı serverda kufur oyuncusu kotu olmayan server gorulmus kı?Player sayısı artınca kalıtenın artması zor oluyor cunku 2 playerdan 1i kalitesiz diye dusunsek bunu erathia serverındanda ornek alabılırız 500 playerdan yarısı kalıtesızdı neredeyse ama hem ayakta durusu hem sıstemlerı ve başka akla gelmeyecek şeyleri ile revolution şuanda buraya kadar geldiyse 1.si sistemleri 2.si playerı sayesınde geldi diye düşünüyorum yoksa revolutıon gıbı guzel bır sıstemlı serverda kalıtesız player olsaydı suanda bırakın bu baslıgı revolutıon dıye bır server 3 ay sonra kapanan bır server olarak dusunulurdu.Yorumuna bir şey diyemem kendi görüşündür ama bence playerı sistem ve yetkılıden sonra en göze batan özelliği revo'nun...Eleştirmene bir şey demıyorum sadece garip yani eleştrilcek bir çok şeyi varken revolutionuonun(örnek:oynayan bilir finans sistemi gibi bir şey oyunu zorlaştıran antı makro sıstemı ......)

Ay yalakalığını yesinler ileri zeka bak ne yazıyor.

Sunucu yetkilileri sistemleri bakımından fena değil <-- bu gördüğün kısım konuya verdiğim cevap

Ama oyuncu kitlesi berbat. <-- Buda sunucuyu eleştirdiğim kısım.

O yüzden bi bok bilmeden yorum yapma lütfen.

Birde son ricam lütfen cevap yazarken şu alıntı yaptığınız kişilern ne yazdığına bi bakın'da ona göre hani laf sokarken yardımı olur.
Bu nasıl bir kıskançlıktır yahu.. :) Çalış seninde olsun.
bence revo diğer sunuculardan farksız.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.