Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Genel çerçevede server bilgileri;

Emülator versiyonu : 56b-Nightly
Sunucu Türü : Power & Role Play
Skillcap : 800.0
Statcap : 225

Web Sistesi :SlayerTr
Dosyalar:Dosyalar
Forum :Forum

Sistemler hakkında bilgiler;

Bankacılık Sistemi

Bu sistemi kullanabilmek için bankanızın üst kısımında en az 50.000 gold coin bulunması gerekir.
Playerların herhangi bir bölgedeki bankere "banka hesap" yazarak erişebileceği bir sistemdir.

Buradan ;
- Ortak hesabınıza para atarak diğer karakteriniz üzerinden bu paraya erişebilir.
- Çek oluşturabilir.
- Karakterler arası item transferi yapabilirsiniz.

Not:Her çek oluşturmada %5 banka sizden işlem ücreti almaktadır.

Online Mesajlaşma Sistemi

Oyun içinde playerların birbirine mesaj atmasını sağlayan bir sistem.
Komutlar ;
.onlinelist : Mesaj atabileceğiniz oyuncuları görmenizi sağlar.
.private : Mesaj alımlarını kapatmanızı sağlar.
.inbox : Gelen mesajlar bölümünü görmenizi sağlar.

Town&Guild Sistemi

Town Sistemi;

İşleyiş ;
Faction sistemi gibidir.Town stonelere kayıt olabilirsiniz.Düşman townlara mensup oyuncuları öldürerek belirbi miktarlarda silver coin elde edebilirsiniz.

Town taşları ve görünüm;

Town warfare menü;

Market menü;

Guild Sistemi;

Kurulumu;
- Tower,Keep ve Castle türlerinden birine sahip olmak.
- 5.000.000 gold coin
- 5 player

Maddelerinin hepsi karşılandığında guild kurabilirsiniz.

Guild main menü ;

Guild listesi menü;

- Guild üyelerini görebilirsiniz.
- Ünvan verebilirsiniz.
- Tam/Yarım üyeliğini ayarlayabilirsiniz.
- Üyeyi guildden atabilirsiniz.

Guild diplomasi menü;

- Kurulan tüm guildleri,guild masterları ve guildlerle olan durumunuzu görebilirsiniz.

Pazar Vendor Sistemi

Pazar alanından vendorlarınızı kiralayabilirsiniz.

İşleyiş ;

- Vendoru 1 haftalığına 200.000 gold coin karşılığında kiralayabilirsiniz.
- Vendorunuzun süresinin dolmasına son 2 gün kala süresini uzatabilirsiniz.
- Süresi dolan vendorların içerisindeki itemler otomatik olarak bankanıza aktarılır.
- Hasılatı çektiğinizde otomatik olarak bankanıza aktarılır.
- Slogan ile vendorunuzdaki neler olduğu hakkında bilgiler verebilirsiniz.
- Pazarınıza eklediğiniz itemler SlayerTr Pazar'a otomatikmen eklenir.

Sistemden genel görüntüler ;

Ve daha birçok sistem için web sitemizi ziyaret edin..

Ekran Görüntüleri;

Kazasker;

Britain;

Pk kalesi;

Pazar Alanı;

eski bir slayertr oyuncusuyum kadroda gördüğüme göre ilk server ile bağlantılısınız umarım o tadı verir.
başarılar dilerim.
Neophyte
26.6001
Ortak hesabı sevdim, başarılar dilerim
Başarılar.
teşekkür ederiz arkadaşlar.
başarılar eski dostlar,kalbim sizinle :)
Arkadaşlar server'a item res atılmıştır, yeni başlayacak olan arkadaşlar için kasma alanı mevcuttur iyi oyunlar dileriz.

www.slayertr.gen.tr
Yok artık.

Gerçekten sevindim.. Eğer eski kadro ise, tekrar oyuncu olarak dönülebilecek bir sunucu..

başarılar dilerim.

Bu konu Charlish tarafından düzenlendi(2014-03-10 02:03, 10 yıl önce)
kasmaya başladık
Bence şuan TR serverleri içindeki en sağlam sunuculardan bir tansi SlayerTR gerçekten kaliteli sağlam bir sunucu. İtem reste yakin zamanda geldi zaten şuan kasmaya çok müsait herşeyden önce Staflar ve GM ler çok ilgililier. Sürekli etkinlikler düzenleniyor eğlenceli bir sw.
Server araştırıyordum bugün başladım SlayerTR ye kesinlikle ve kesinlikle herkese tavsiye ederim yöneticiler staflari gerçekten çok ilgileniyorlar bir sorununuz olduğu zaman egoist değiller arkadaş gibi yalaşıyorlar insana değer veriyorlar çok serverde oynadim fakat oynadığım diğer serverlerde bunu göremedim açıkçası.
SlayerTR yi yeni başlayan arkadaşlara bende tavsiye ediyorum iyiki böyle bir sunucu açılmış

Kolay gelsin iyi forumlar
Yorumları şöyle bir okudum herkes güzel şeyler yazmış ultimaya hayatımı verenlerdenim ben biraz aslında :huh şuan iş yoğunluğum nedeniyle uzun süredir oynamıyordum yeni sunucuları beğenmiyordum açıkçası dün SlayerTR ye girdim başladım lag olayı yok, akşamları etkinlik düzenleniyor,GMler arkadaş gibi gerçekten sorununuzla ilgileniyorlar, item rest gelmiş kısa süre once tam başlama zamanı şuan yani kısacası çok güzel bir server yapılmış şuan vaktim olsa gerçekten SlayerTR den başka bir servere gerçekten bakmazdım.
Server arıyanlara tavsiye ederim :yes

** multi hesap, StarHammer /Gh

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-04-11 15:45, 9 yıl önce)
0.1
Ghlahn çalışıyor :)
Multi yok--EgoistGMler yok-Lag yok-Client sorunu yok-Oyundan sürekli atma yok-Edit Playerler yok-Multi yok-
Oyundan zevk almak isteyen varsa gelsin oynasın tavsiye ederim
SlayerTR candır gerisi PATlıcandır..
SlayerTr Güncellemeler

- Artık sizde farming skilli kasabilirsiniz.İster ticaret yöntemiyle verimsiz toprakların olduğu yerlere götürerek para kazanabilir,reagentlerinizi kendiniz yetiştirebilir veya özel boya(rare) tohumlarını yetiştirerek renk çeşitlerinize birini daha ekleyebilirsiniz.
Tanıtım videosu :SlayerTr Farming
-Oyuna farming house çeşitleri eklenmiştir.(Şuanlık 3 adet olup daha sonra anketle arttırılabilir.
-Başlangıç Britain olmak üzere yeni map düzenlemeleri başlamıştır.Forumlarımızdan yeni Britain'i görebilirsiniz.SlayerTr Britain
-Zanaatkar grubunu tabiiki unutmadık!Yeni dekorasyon itemlerinin eklenmesi tamamlandı.Yeni item arayüzleri,çeşitlilikleri aktif edildi.,

Daha fazlası için..SlayerTr Ultima Online

Bu konu Akira tarafından düzenlendi(2014-06-15 00:17, 9 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.