1. Shellwish ( Fake Videoyu hazırlayan kişi)
2. Bullybear ( Dedikoduları yayan kişi)

Bu ikisi bugün ifşa oldu zaten foruma saldırdılar kimse okuyamasın die.

Shellwish denen adamın bir accountu banlandı nebuladan. Diğer oynadığı nickleride nebula forum gelince ortaya çıkar
ee ne yapalım yani çok mu önemli kimin olduğu.Hayatta tutunacak tek dalı bir oyun olan herhangi biri.
Sürekli milletin sunucusuna saldırıp insanların oyun zevkine engel olan adamı ifşa edicenki

nebulada oyunda bunları görenler yüzüne tükürsün adamın tabi yüzü kaldıysa hala
NEBULAYI CEKEMEYEN ANTEN TAKSIN EPYRA
TNS'yide çekemeyen uydu taksın EPYRA!!! çıldırmışsınız siz.
Bullybear benim 200k mı çalmıştı zaten direk banlasınlar :D
ezooo : TNS'yide çekemeyen uydu taksın EPYRA!!! çıldırmışsınız siz.

oo burak hg, sinirden baltayla nebula makinesine saldırırken gözaltına alınmışsın çok üzüldüm :(

Bu konu Brownie tarafından düzenlendi(2014-02-15 22:20, 10 yıl önce)
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Ben nebula oyuncusuyum yaşım 37. X guildinde oynuyorum ve bu guildde oynayan x isimli arkadaşım tns de owner.Saldırıları yapan kişiyide gayet iyi tanıyor be kendi ağzıyla bu yapıyor dedi aklı sıra nebula elmoth pyramid gibi sunuculara saldırı yapıp amacı kendi sunucusuna (TNS'e) player çekme çabasını gösteriyor.Belli oluyorki bunu yapan kişinin yaşı ve terbiyesinin ne kadar kalitesiz olduğunu gösteriyor herkezin bilmesini isterimki saldırıyı yapan burak denen şahısdır yeni açılan sunuculara saldırıp kendi sunucusu üzerinde prim yapmaya çalışıyor lakin bu yazdıklarım size inandırıcı olmaya bilir ama kimin işsiz kimin işli olduğu gayet açık çoğu kişide bu şahsı iyi tanır , allaha emanet olun kalın sağlıcakla.
Bu olaydan sonra gittim tns adlı sunucuda oynamaya başladım.Kaç yıldır nebula oyuncusuyum(bakayım yıl olmuş 2014 yani 8 sene olmuş) fakat şu son 3 sene içerisinde karakterlerimi iki kere sildim

İlk silme nedenim.Market sisteminin gelişi ve vip dungeon,vip bow gibi saçma sapan şeylerin oyuna dahil edilmesiydi.Bu yeni girişimim ise lag,yetkililerin ilgisizliği(valeria hariç tek düzgün insandır kendileri tebrik ederim),sunucunun her hafta sonu yok olması,ters bir durum olduğunda forumlara mesaj atımının kapatılması ve bilgisiz bırakılmamız son olarak şehir içi vendor sistemi ile oyuncuların vendor almasını engelleyip ardından bunu markete eklemeleri ardından bu video çıktı.Video altında tns tns diye bir şeyden bahsediyorlardı.Neymiş diye baktım bazı sistemleri hoşuma gitti ve asıl can alıcı nokta aslında olması gereken yani yetkililerin oyuncuyla ilgilenmesi.Bunu gördükten sonra asıl etkilenmeyi yaşadım.Aslında gayet sıradan bir olay sizler için ancak biz nebula oyuncusuyuz.Valeria gelmeden önce yani upuzun bir süredir pagelerimizin bakılması günler alabiliyordu.Forumda açtığımız tartışma/öneri/yardım kategorilerinde belki iki haftada bir bu kategorilere yeni bir yönetici mesajı ekleniyordu.Dediğim o ki nebulada yıllarımı geçirdim ancak şu son halleri nebulanın en kötü dönemleri olsa gerek.700 oyuncunun bir bir eksilmesi de bunun göstergesidir.Ellerinde tutmayı bilselerdi şahane olacaktı

Peki hafta sonu o sunucunun açık olması ne için önemli çünkü çalışan bir insanım.Gündüz uo oynarken gece arkadaşlarımla vakit geçiriyorum.Hafta içi de antreman falan derken vakit kalmıyor.Madem oynayamıyorum ne işim var benim nebulada değil mi ? Bunları neden yazıyorum.Dursunlar düşünsünler acaba desinler.Bir şeyleri yoluna koymaya başlasınlar.Ben gene fanboyluğumu yapacağım

Burak kimdir,nedir,ne yapmış veya ne yapar umrumda değil.Tns şuanda nebuladan daha ileri bir pozisyonda benim için
delirtmebeni x guildi x nicki ne saçma bir yazı

Zaten sendekide ayrı bir kafa adam senin oynadığın sunucuya saldırıyo aynı guildde oyun oynuyon birde yetkililere bildirmen gerekirken.
biliyosan adamın nickini de yazıcaksınki cezasını çekecek.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.