Açsana plx.
UoKins Ultimaya başladığım ilk serverdir :) Yeri ayrı bende Başarılar
Michaell : Az kaldı bana da server açtırcaksınız :D

senden ben server bekliyorum maykıl :D uzun zamandır boş geçtin server dönemlerini şimdi bak yazda geliyor bi el atta şenlenelim. özledik senin 55i serverlerini. :D patlat bi nimloth nasılsa packi hazır koyar açarsın.

mesajımı silen admine selamlar. ;(

o ağır geldiyse şunu deneyelim. uokings 3-5 yıl önceki gibi tutmayacak. kaymağı yediniz ama şimdi aynı kitleyi toplayamayacaksınız. :D bide beta dönemi yapıosun. sanki test edecek çok sistem yazacaksında. önceki packlerden derleme yapıp açacaksın. birkaç düzenleme yaparsın en fazla. prof proje havası katayımda güzel görünsün işe yaramıyor :D
augustus24 : o ağır geldiyse şunu deneyelim. uokings 3-5 yıl önceki gibi tutmayacak. kaymağı yediniz ama şimdi aynı kitleyi toplayamayacaksınız. :D bide beta dönemi yapıosun. sanki test edecek çok sistem yazacaksında. önceki packlerden derleme yapıp açacaksın. birkaç düzenleme yaparsın en fazla. prof proje havası katayımda güzel görünsün işe yaramıyor :D

Bekle ve gör.
Nemesis[Berk] :
augustus24 : o ağır geldiyse şunu deneyelim. uokings 3-5 yıl önceki gibi tutmayacak. kaymağı yediniz ama şimdi aynı kitleyi toplayamayacaksınız. :D bide beta dönemi yapıosun. sanki test edecek çok sistem yazacaksında. önceki packlerden derleme yapıp açacaksın. birkaç düzenleme yaparsın en fazla. prof proje havası katayımda güzel görünsün işe yaramıyor :D

Bekle ve gör.

beklemedeyiz. 300 kişilik serveri görelimde oynayalım madem. yapacğaın maximum birkaç ek sistem havalanmaya lüzum yok :D hayır ne zannediyorsunuz anlamıyorumki :D herkes berk nemesis adını görünce koşacak bide uoking adına bakacak aha bizim 300lük gelmiş doluşunmu diyecek? noxier gibi bir kral bile tutturamadı yamadı kaçtı gitti :D revolutionda testte yakında gelince sizin esameniz okunamayacak :D
sevkini kırmak istemem ama bu sartlar altında gercekten cok zor kardesim.
Player bakımından sıkıntı yasayacaksın. Hic zahmet etme bencede :)
Uo Kings askerden geldim boyna eski sunucular açılıyor hayırlısı. :con
ShR.. : Uo Kings askerden geldim boyna eski sunucular açılıyor hayırlısı. :con

summer is coming :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.