hayır pvp sunucusu :)
bu sitenin reklam kurallarımı değişti!
Türkiyede bir ilk
---> Bilgisayar sistemini kastgı düşünüldügü icin connectör gelmiyor dolayısıyla SPEED açan bir sürü bebe var buna önlem olarak alınan tek şey bir sürü action takip eden staff olcakmış bunlar speed acanı banlıcakmış gece 3-4-5-6 saatlerindede online gm olup takip edicemiş.
[Joe] : bu sitenin reklam kurallarımı değişti!
Grip ve nezledendir. Yakında kokuyu alırlar.

Not: Vazgeçin artık şu metin2 triplerinden. Bu arada kayıt sisteminde açık var. Özelden ulaşırsan bildiririm.
model metin 2 :)

Bu konu Awe tarafından düzenlendi(2010-10-30 10:57, 13 yıl önce)
Başarılar diliyorum fakat türkiye'de bir ilk konusu tartışılır detaylı inceleme vaktim oldu yapılan video'yu izledim şu güne kadar gelmiş geçmiş sunuculardan çokda fazlanızı göremedim site göze hoş geliyor ve bir çok yerde imla hatası var hazırlanan video'nuzda yanlış yazılan heycan kelimesi gözüme fazla takıldı bunun dışında pek bişey göremedim fakat dediğim gibi diğer sunuculardan çokda bi fazlanız yok tekrardan başarılar diliyorum.
işin garibi altında moderatörlerde yazıyor !!

siteye girmeden gördüklerim
1-Ethereal Lava Lizard UO Turk UO Shard'dan alınmış
2-Staticlerin büyük bölümü Arcanum UO Sharddan alınmış

Ultima-Strike'ta da anladığım kadarıyla reklam konusunda bir kısım kullanıcıya kıyakçılık başlamış ilginç!
@[Joe]
1- Etheral Lava Lizard'ı bahsettiğiniz sunucunun yöneticileri mi modelledi? Ne zamandan beri EA Gamesin modellediği ( yada vakti zamanında osinin modellediği ) modeller bir sunucuya ait olabiliyor?
2- Staticlerimizin tamamı CenterED ile 3 kişilik bir ekip tarafından hazırlandı. Karalama kampanyasına mı başladığınız ? kedi ciğer mundar ilişkisi mi yani?
[Joe] : işin garibi altında moderatörlerde yazıyor !!

siteye girmeden gördüklerim
1-Ethereal Lava Lizard UO Turk UO Shard'dan alınmış
2-Staticlerin büyük bölümü Arcanum UO Sharddan alınmış

Ultima-Strike'ta da anladığım kadarıyla reklam konusunda bir kısım kullanıcıya kıyakçılık başlamış ilginç!

Ultima-Strike.com kendini bu konuda ispatlamış bir platform'dur. Bunu sizlerde bizlerde iyi biliyoruz, bugüne kadar insanları hep eşit tuttuk bundan sonrada öyle olacağını temin edebilirim. Ancak son zamanlarda Lucretius ile yaptığımız konuşmalardan sonra artık bu tarz tanıtıcı başlıkların açılmasına izin verme kararımızdan dolayı şu anda sadece gözlemliyoruz. Olası hakaret vb.. konularda ilk müdaleyi benim yapacağımdan kuşkunuz olmasın. Bu konuda gerekli düzenlemeleri ve duyuruyu sitede yapacağımız güncellemeler ile birlikte duyurmayı düşünüyoruz..

Başlık sahibi konu başlığını sunucu adı ile değiştirip ve eksiklikleri tamamlarsa sevinirim.. Bu konu hakkında ilgili başlık için tıklayın

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2010-10-30 14:44, 13 yıl önce)
Bu turkiyede ilk dediğiniz şey easy uo ile pot içip bandaj basmaksa mükkemmel birşey başarmıssınız.

Herşey güzel görünüyordu taki girip de onu görene kadar

başarılar dilerim.
Legend : Bu turkiyede ilk dediğiniz şey easy uo ile pot içip bandaj basmaksa mükkemmel birşey başarmıssınız.

Herşey güzel görünüyordu taki girip de onu görene kadar

başarılar dilerim.

:D
Efsane adımlarımızı sağlam bir şekilde atıyoruz!. 4. gününden 110 kişi gören bir sunucu!
Bukadar iyi bir reklama
böyle bir site hiç olmamış.
@Anemon
Hayret ettim herkez de tam tersi siteyi beyenirdi .)
Silindi
Members
0
Ultio : @Anemon
Hayret ettim herkez de tam tersi siteyi beyenirdi .)

Sakın polemik yaratmaya çalıştığımı falan zannetme, sadece beni rahatsız ediyor. Belliki yazım hatası değil kelimeleri yanlış biliyorsun..

Herkez değil Herkes ve Beyenirdi değil Beğenirdi..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.