Öneri:
Biraz kitap okuyunuz.

Başarılar
zamansiz5334 :
Ultio : @Anemon
Hayret ettim herkez de tam tersi siteyi beyenirdi .)

Sakın polemik yaratmaya çalıştığımı falan zannetme, sadece beni rahatsız ediyor. Belliki yazım hatası değil kelimeleri yanlış biliyorsun..

Herkez değil Herkes ve Beyenirdi değil Beğenirdi..

Evet benim de aklıma takılmıştı yazacaktım üşenmiştim doğrusu :P
haklısınız arkadaşlar kiril alfabesiyle, bulgarca ve ingilizce ile uğraşmaktan Türkçe'yi unuttum diyebilirim.
Sunucunuzu bir süredir gözlemliyorum. Girdim oynadım ancak beğenmedim.

1- Bjon adlı yetkili beni speed yüzünden banladı, ki hayatımda speed açmadım bunun garantisini verebilirim. Varsa bilgisayardan anlayan gelsin incelesin bilgisayarımı. Bence adminlerinizi iyi seçmelisiniz ya da kişiler daha iyi gözlem yapmalı veya karşıda ki oyuncuya kendini savunma hakkı sunmalı.

2- Silah damagelerini hiç anlamıyorum vanq blacksmith ve halberd vurdumu vuruyor tek atan bile gördüm nasıl olduğunu anlamıyor insan.

3- 70m para kasan oyuncu nightmare aldımı oyunda ondan iyisi yok birde arcene seti unutmamak lazım.

4- Oyuncuların birbirine olan yaklaşımını hiç anlamadım ama bu sizin sucunuz değil.

5- Zaten sunucuya ilk girdiğimde minimum 80 oyuncu varken şimdi 30 oyuncu var.

Not: Her ne kadar pvp sunucusu olsa da 3 vuruşa seri bir şekilde öldüren binek oyunda ki action'ı bitirir. Eğer biraz gözlemlerseniz, taş spawnlarında oyuncuların birbirlerine sadece binekle atak verdiğini görebilirsiniz. Sunucunuzun mantalitesini biraz değiştirseniz iyi olur.
Ultio : @Anemon
Hayret ettim herkez de tam tersi siteyi beyenirdi .)

Ultima-Online ile uzaktan ve yakından alakası olmayan bir site bence.
Ayrıca hazır bir template olduğunu belirteyim.

Böyle bir sunucunun web sitesiyle hazır template ile değilde biraz daha çaba sarfedilip iyi birşey yapılabilirdi.
İşi bilmeyen genç arkadaşlara cazip gelebilir dostum ama benim işim web olduğu için yorumumda bu şekilde.
sunuca oynuyordum fakat yetkilinin birisi gelip elimdeki cutlass ı almaya çalıştı mazereti de tek atıyormuş,

üzerinde elbise olmayan ve flam vs atmayan 40 hp li bir adama +15 cutlass ile tek atmam garip olmaması gerekir fakat hala inandıramadım o arkadaşı sanırım hiç player olarak oynamamış kendisi. devam edersek tymarona kesinlikle katılıyorum adam halberd ile tek atıyor full giyinmiş büyülerimi atmış halimle, ayrıca speed olayını engellemelisniz 2 kişi speed açıyor 1 sinin elinde cutlass, birisinin elinde halberd ben cure içene kadar, adamların ikisi birden bir anda yanımda bitip ölüyorum bu toplam 7 saniye sürdü :)
Silindi
Neophyte
1.6
Kısa bu topicte herşey anlatılmış. yazık daha 1 ay olmadı bile..

https://www.uo-palme.net/forum/showthread.php?152-Bu-ne-ilgisizliktir-yahu
Şikayet kısmında akıl almayacak buglar var.Efsane olmak için daha çok uğraşmak lazım.
Silindi
Novice
2.1
Syntax : Şikayet kısmında akıl almayacak buglar var.Efsane olmak için daha çok uğraşmak lazım.

Haklısın.. Efsaneyiz demekle Efsane olunmadığını birkez daha gördük .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.