0.1
Başarılar tavsiyem yabancı sunucuları bulundurmamanız ve herhangi bir sunucuya ayrıcalıklı bir kısım düzenlememeniz tabii sponsor olunursa ayrı işi maddiyata dökebilirsiniz.Çok tıklanırsa para dahii kazanabilirsiniz.
Pek bir maliyeti yok aslında sponsorluğa gerek yok ha anca karşılıklı reklam alınarak bir şeyler sağlanabilir.Yurtdışı serverlarını kaldırmayı düşünmüyor değilim aslında sadece TR bazlıda yapılabilir ama aramızda yurtdışı serverları arayanlarda oluyor.
bitmiş ultima online. üzüldüm ha
Uocuyuz.biz : Pek bir maliyeti yok aslında sponsorluğa gerek yok ha anca karşılıklı reklam alınarak bir şeyler sağlanabilir.Yurtdışı serverlarını kaldırmayı düşünmüyor değilim aslında sadece TR bazlıda yapılabilir ama aramızda yurtdışı serverları arayanlarda oluyor.

Kaldırma dostum yurt içi yurt dışı ayrımcılık olmasın ben misal yurtdışı yurtiçi bütün serverlara giriyorum oynancak bi server bulana kadarda girmeye devam edicem sitenin takipcisiyim :)
Cocy :
Uocuyuz.biz : Pek bir maliyeti yok aslında sponsorluğa gerek yok ha anca karşılıklı reklam alınarak bir şeyler sağlanabilir.Yurtdışı serverlarını kaldırmayı düşünmüyor değilim aslında sadece TR bazlıda yapılabilir ama aramızda yurtdışı serverları arayanlarda oluyor.

Kaldırma dostum yurt içi yurt dışı ayrımcılık olmasın ben misal yurtdışı yurtiçi bütün serverlara giriyorum oynancak bi server bulana kadarda girmeye devam edicem sitenin takipcisiyim :)

Zaten filtreleme seçeneği var sadece türkiye - sadece yurtdışı olarak filtreleme yapabiliyorsunuz.Önerileriniz için teşekkür ederiz.
Silindi
Members
0
bi sunucu istatistigi gonderdim haftalardir onay bekliyor :no
Merhabalar. Öncelikle bu tarz bir istatistik sitesi çok güzel olmuş fakat ben internet explorer 10 kullanıyorum. Link olan yerlere geldiğimde Mouse kayıyor tam üstünde tıklayamıyorsunuz. Bu düzeltilirse güzel olur :)
An itibarıyla son restarttan beri 24 saate yakındır online olan ve 214 player seviyesini gören Elmoth ultima online nın istatistiklerini anasayfanızda server kapalıymış gibi göstermenizi kınıyorum. Eğer bir hata varsa açıklanmasını ve düzeltilmesini umuyorum. :((
kınamadan önce adamın en son ne zaman mesaj attığına baksaydın ya
@Anjo!en

Başka bir acc ile yazılarına devam ediyordur muhtemelen o bakımdan görecektir yazılanı. Kendi başlığı neticede.
Bize bildirilen ip adresinde bir yanlışlık olabilir ip adresini doğrulayıp tarafımıza tekrar gönderin.
Aslında üyelik sistemi gelse, sunucu sahipleri dilediği gibi ip ve portları degistirme imkanı olsa ve eskiden oldugu gibi günlük ve aylık oyuncu sayılarını iframe ile kendi sitelerine ekliyebilseler? Hem sizinde reklamınız olur.

Birde tasarımınız artık değiştirip bunu bir proje haline getirseniz, bir blog kurup sürekli sunucular hakkında haberler girilse eminim ki tutulur.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.