Ben bayagi uzun bi suredir oynamiyodum ultima, buraya en son postumu atali da yillar olmus galiba :) simdi tekrar ultima'ya donmek istiyorum ama bakiniyorum da guzel bir sunucu yok gibi. 250 player ceken iki sunucu onerildi ikisi de birbirinden beter, actionu baltalayacak her turlu sey var.

ben snn, biraz nebula, slayertr falan gibi milyon tane sunucuda oynadim en iyilerini yazdim sadece burda, en son slayertr'dan zevk almistim delice o yuzden. bu tipte sunuculardan haberdarsaniz lutfen bana PM ile ulasin, minnettar kalirim.

(edit falan actionu etkilemeyecegi surece onemli degil, +15 spear vermisler adama falan umrumda degil. keser alirim ben onu heralde :))
Slayertr de oynadıysan sen bence başka bi oyun bul yoksa o tadı alamazsın :D
Olsa da bende oynasam keşke..
İllaki oynayacağım diyorsan.
Nebula
Revo
Sivana
Soa
falan var ama eskisi gibi en az 150 falan player istiyorsan geçmiş olsun derim :D
Nebula 100+ üzeri gören bir sunucu niye haksızlık ediyorsun :P
Tymaron : Nebula 100+ üzeri gören bir sunucu niye haksızlık ediyorsun :P
Tamam ha 150- ha 100+ ne farkeder :D
Toprağından fazla uzaklaşma; www.nebula.gen.tr
250 player çeken sunucu hangisiymiş o banada önersenize ben senelerdir görmedim öyle bir sunucu artık nebula bile o kadar player görmüyor.

Cidden nebuladan şaşma gerisi hakikaten cırtt
Bencede sen Nebula'da oyna. hem eskisin bilirsin.Kaliteli sunucu.Playeri Fazla
Duruma bak ya ne üdügü belli olmuyan metin2 bile daha fazla oynuyan var vah vah vah ultimanın düştügü durum icler acısı valla..MEtin2 ya sudoko daha iyi bir oyun metin2 den..gülesim geliyor cidden...Benden sana tavsiye Git demisede oyna yabancı server.Mükemmel diyebilirim orjina ultima online a en yakın server..Osi ye paralel gidiyor dünyanın en iyi serverı 800 online oluyor en az 400 500 kişi var en ölü saatte..Türklerde var bayagı..git takıl orda .ne edit sorunu var ne kapanma derdi var ..Sabahdan akşama akdar savas var..Rp var..Rp sel savaslar var rehine falan alıyorlar.gayet güzel ortam..Aklı olan demise de oynar...
Alper konuşmuştuk zaten biz ama yazam yinede şuanda oynancak server yok bundan sonrada olmaz. en son dönemlerde bi kaç deneme yapıldı skill dummysiz falan serverlar açıldı onlara hevesle başlamiştim ama onlarda yok şimdi artık biz zevk alamayız bu oyundan 2 mizde eski oyuncularız bizim için bitti nebula diyorlar aman diyim nebula acınası durumda brit e gir pk charla sağlam çıkarsın o derece bomboş heal anatomy sunucuda bi işe yaramıyor falan bi sürü saçmalık dolu nebula arkadaşlar char verdi oynuyorum arada dedim bunun neden heal i yok lan ben ne yapcam böle olm heal anatomy bi işe yaramıyor diyorlar :S

nebulada char veriyim gir bak isitosan hiç bişiye benzemiyor

bizde yazın sıkıntıdan saçma bi online oyuna başlıcaz galiba maksat yaz geçsin malum yazlığımız yok :P evde sıkılıyorum karahan online falan öle bi saçmalığa başlıcam maksat vakit öldürmek private wow server ına başlamayıda düşünüyorum :P
Uo-anka açılacak ondan umutluyum yoksa yaz bitmez :D
-Sidious- : Alper konuşmuştuk zaten biz ama yazam yinede şuanda oynancak server yok bundan sonrada olmaz. en son dönemlerde bi kaç deneme yapıldı skill dummysiz falan serverlar açıldı onlara hevesle başlamiştim ama onlarda yok şimdi artık biz zevk alamayız bu oyundan 2 mizde eski oyuncularız bizim için bitti nebula diyorlar aman diyim nebula acınası durumda brit e gir pk charla sağlam çıkarsın o derece bomboş heal anatomy sunucuda bi işe yaramıyor falan bi sürü saçmalık dolu nebula arkadaşlar char verdi oynuyorum arada dedim bunun neden heal i yok lan ben ne yapcam böle olm heal anatomy bi işe yaramıyor diyorlar :S

nebulada char veriyim gir bak isitosan hiç bişiye benzemiyor

bizde yazın sıkıntıdan saçma bi online oyuna başlıcaz galiba maksat yaz geçsin malum yazlığımız yok :P evde sıkılıyorum karahan online falan öle bi saçmalığa başlıcam maksat vakit öldürmek private wow server ına başlamayıda düşünüyorum :P

Valla bir kaç gün sonra Dark age of camelot türkiye acılıyor Tavsiye ederim..Gelmiş gecmiş en iyi 3 mmorg dan birisidir.oyuncuyuz bünyesinde acılıyor..Cidden tavsiye ederim..
Türkse bide daha hoş olur tabi inceliyelim =) Senden yardım alırım pm atar =) Başlarsak
o 250 çeken sunucuların bir çoğunda ne kadar + var onuda biliyormusunuz yok öyle birşey. Şu anda Nebula ve revo hariç player sayılarına pek aldanma..

Nebula'nın ilkinde oynamıştım taa o zamanlar güzeldi herkez çok şey bilmediğinden güzeldi tabiki, bide ilk slayer tr çok hoşuma giderdi herşeyi yapmak için uğraşırdık şimdkiler gibi yok boya alıyon sınırsız oluyo kolay düşüyo vsvs böyle şeyler yok 5 kullanımlık boya zar zor yapılırdı ondan pek harcamazdı kımse cıkaramazdıda destard heryerde acti vardı çünkü :) keserdık dragonları lootlıyamadan acti kovalardılar şimdi öyle suncular yok tek balron kes boyada düşüyo, silahda, robede bir hazine sistemi yapıyorlar tek kasada herşey alıyorsun maşallah...

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.