Arkadaslar son yasanan narderia olayından sonra ben dahil bir çok kısıde artık guvenıp yeni acılan bir rp serverınde kasmayacıgnı biliyorum bosuna zaman kaybına gerek yok pyramid nebula gerisi yalan :)
Oynadığınız sunucu "Role Play" sunucusu değildi bilginiz olsun.
Narderia'da oynamış olmak sunucu sahiplerinin değil oynayan oyuncuların hatasıdır.
Bir sunucunun kalitesini girdiğiniz anda anlayamıyorsanız bu sizin ile alakalı bir problemdir bununla ilgili diğer sunucuları günah keçisi yapmanız çok gereksiz bir davranış.
Eğer gerçekten bir "Role Play" sunucusu ile ilgileniyorsanız. "Uo Dio" veya "Rest of Abyss" sunucularında oynamanızı öneririm.
Senin nebula ve pyramid dediğin sunucularda bile hala ilerleme kaydedilemedi biliyormusun ?
Git bakalım oraya ayda 1 item res yediğin zaman görürüm ben seni.
Marlock : Oynadığınız sunucu "Role Play" sunucusu değildi bilginiz olsun.
Narderia'da oynamış olmak sunucu sahiplerinin değil oynayan oyuncuların hatasıdır.
Bir sunucunun kalitesini girdiğiniz anda anlayamıyorsanız bu sizin ile alakalı bir problemdir bununla ilgili diğer sunucuları günah keçisi yapmanız çok gereksiz bir davranış.
Eğer gerçekten bir "Role Play" sunucusu ile ilgileniyorsanız. "Uo Dio" veya "Rest of Abyss" sunucularında oynamanızı öneririm.

Söyledigin serverların emulatörleri sphere degil sanırım bi baktımda baya farklı alışması güç ama bi ara girip denemek lazım.
pyramid en son 2012 de item res atıldı söz konusuda degimiş :)
@Serkan159
Iyi o zaman git 2 tane hazine kasası açta oyuna ortak ol !

@Cesaj
Resty of Abyss sunucusunun emülatörü tamamen sphere'dir. Normal bildiğiniz oyun durumundan farklı değildir.
yahu ben pyramıdde oynuyorum demıyorum ben zaten uo oynamıyordm narderirayı gördm falan filan girdim kasmıstık ama eger düzgün bir sunucu ıstyıyorlarsa nebula pyramid en azından kapanma dusuncesı yok akıllarda
heryer edit her sunucu acan payram harclıgı oturdugu yerden ay bi kac bin kovalayan insan . bu zamana kadar ne gördükte bundan sonra ne olsun . hele ki güzel zamanları yıllar önce geride kalmış bir oyun bu . yapcak bişey yok
serkan159 : yahu ben pyramıdde oynuyorum demıyorum ben zaten uo oynamıyordm narderirayı gördm falan filan girdim kasmıstık ama eger düzgün bir sunucu ıstyıyorlarsa nebula pyramid en azından kapanma dusuncesı yok akıllarda
Dostum her ne kadar ikna olabilirsin bilmiyorum ama bi www.renewuo.com'u dene derim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.