Merhaba arkadaşlar,
Daha öncede bu başlığa benzer bir başlık açmıştım fakat tekrar açmam gerekti. (PP & RP) karışımı çok güzel bir hikayemiz var.
Bu projeyi sonunda hayata geçirmemize sadece sayılı günler kaldı ancak bir eksiğimiz var ki oda kendi dalında oldukça iyi bir "web master" aramaktayız. Kendine güvenen veya "ben bu işi üstlenebilirim" diyen yetenekli arkadaşlar aramaktayız.

- Alınacak olan bu webmaster'dan istenilenler neler mi?
Aramıza katılmaya uygun görünen kişi "18 ve üstü yaş ortalamasına sahip olmalıdır, türkçeyi güzel kullanabilmeli, siteye girilecek yeniliklerden vb. bu arkadaş sorumlu tutulacaktır. Son olarak belirtmek isterim ki istenilen site dizayn'ı kesinlikle çok cafcaflı bir site değil, daha çok RP & PP bir sunucuya hitap edebilecek bir tasarım demem en uygunu olur diye düşünüyorum.

İlgilenen kişiler benimle Ö.M atarak irtibata geçebilir veya imzamda bulunan "msn/mail" adresimden bana ulaşabilirler. Daha fazla detayları ordan konuşulacaktır.

Saygılarımla..
18 ve üstü yaş ortalamasına sahip olmalıdır

anlamıyorum. heralde ömrümün sonuna kadarda anlamıycam :D

inşallah bulursunuz...
Teoman'ın dediği gibi 17 olmaz mı ?

Ne insanlar tanıdım, 14 yaşında fakat 20 yaşındaki adam ile aynı düşüncelere sahip
Ne insanlar tanıdım, 20 yaşında fakat 14 yaşındaki çocuk ile aynı düşüncelere sahip
ne bu böyle +18 sansür gibi 18 yaş üstü.. bence size katılacak kişinin işini ne ciddiyetle yaptığı önemli yaşı isterse 12 olsun..
Basic : 18 ve üstü yaş ortalamasına sahip olmalıdır

anlamıyorum. heralde ömrümün sonuna kadarda anlamıycam :D

inşallah bulursunuz...

Berkay bende anlamıyorum merak etme yalnız değilsin.

Tavsiyem işinde ustalaşmış bizler tarafından takdir edilen ve bu işi ciddiye alan kişilerle SİZİN iletişime geçmenizdir. Size site yaparım diyen çok az güvenilir ve işinde usta bir insan bulabilirsiniz. Bence maddi olarak biraz harcama yaparak hakları saklı size ait bir site yaptırmanızdır.
oley biliyordum :))
Öncelikle hepinize yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim ancak,
+18 taş üstü dememdeki amaç 14-15 yaşındaki çocukta vardır bizim çağımızda "genç yetenek" diyebiliriz fakat ne bileyim sonuçta yaşları ufaktır akılları büyüktür ama olurda bir çocuksu harekette biz mahçup oluruz anlatabiliyormuyum. Bu yüzden +18 ve üstü demek istemiştim.

Ayrıca Tymaron varsa önerebileceğin kişi veya kişiler Ö.M atarsan bende iletişime geçebilirim tabii ki.
:utangac1
Adept
4.3
Maddi bir kaynak ayiracaksaniz, seve seve anlasabiliriz.
Neran önerebileceğim en iyi kişilerden biridir.
Silindi
Moderators
21.9001
Neran : Maddi bir kaynak ayiracaksaniz, seve seve anlasabiliriz.
Benimde web master konusunda bazı ihtiyaclarım var bunu özelden konuşursak anlaşabiliriz
Aynı şekilde maddi bir kaynağa bende her konuda destek verebilirim.
Adept
4.3
Isteyen kisiler bana özel mesaj atabilirler.
İlginizden ötürü saolun arkadaşlar,
Dilerseniz msn/messenger adresim profilimde mevcut eklerseniz görüşebiliriz. Her halukarda anlaşmanın sağlanıcağına inanıyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.