Hazırlanmak ta olan yeni ve profesyonel bir server icin desteklerini esirgemeyecek arkadaslar aranmaktadir.

Öncelikle tum sistem 56b-n üzerine kurulmaktadir, sunucu ücreti 2 yıllık peşin olarak ödenmiştir.
Vps yada cloud sistem değildir, 10 gb hat üzerine yerleştirilmiş dedicated sunucusudur.

Ekibimizde 2 adet profesyonel yazılım arkadaşı bulunmaktadır.

Ekibimiz 25 yasından küçükleri arasına almayacaktır.

Scriptler ve grafik destegi konusunda herkeze açığız.

(not: sistem yurt dısı playerlari icin dizayn edilmektedir, hemşehrilerimiz de oynayabilecekler )

İlginiz icin teşekkürler...
yine çok iddialı bir giriş ve sonu hüsran olacak bir BİRŞEY
Zannetmiyorum, umarım sizin dediğiniz gibi sonu hüsran olmaz. Nebula yıllardır hüsrana uğramadı, sebebi sıkı bir kadro...
Yine de destek verecek ve desteğini esirgemeyecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
Banned
-3
afronola : yine çok iddialı bir giriş ve sonu hüsran olacak bir BİRŞEY

Senin becerilerin gibi :)
ben geleyimde benim bilgi birikimimde insanlar mısınız siz ?
25 yaş fln denmişte 25 yaşınıza kadar ne yaptınız yoksa bizim harun var halkalının tinercisi oda 30 yaşına geldi ama bi bok bilmez yaşamış sadece

kaç dil biliyorsunuz ?
kaç kitap okuyorsunuz şu anda ?
şimdiye kadar kaç kitap okudunuz ?
hangi müzik enstrumanlarını çalıyorsunuz ?
programlama bilginiz var mı gibi şeyleri yazsanız iyi olurdu ?

yoksa bizim tinerci harun olmayasınız siz, kendisi tinercidir ama yanında vasıflı insanlar arar hep işlerini yaptırabilmek için.
Yaş kompleksinmi var la ? :D Tinerciyle takılma sen fazla adam ister 25 yaş der ister 15.Akşam anne baba zoruyla bilgisayar kapatanlarla çalışmak istemiyor işte adam açıkça böylemi söylesin ? Yürü git dershanene...
aynen açıkca öle desin
ne yani 25 yaşında olupta anne zoru olmasada eş zoru ile yatağa gitmek zorunda olmayanlar yok mu ?

dersaneye gitmiyorum, milyon dolarlık bir şirketin patronunun oğlu mevkiğindeyim
Master
59.2997
Saçmalamayı bırakın. Adam yardımcı birisini arıyor. Zorla gel bizimle çalış demiyor kimseye. Ne bu asabiyet?

@afronola

Yine çok iddialı bir yorum, yine hüsran. Erdin mi naptın? Önceden olacakları gördüğüne göre. Kendiniz sunucu açında über, efsane, uzun süreli olacak vs. deyip, oyundan eli ayağı çektiğinizde başkasının başlığına, yaptıklarına laf atmak son moda sanırım. Başkası sana, senin yaptıklarına, yapmak istediklerine aynı yorumu yapsa ne düşünürsün? Kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma diye güzel demişler.

@enesevercan

2 yıllık ödemenin teminatını gösterebilirsen işi bilen insanların sana ulaşması daha kolay olur. Önüne gelen herkes 2 yıllık, 5 yıllık ödeme yaptım diye diye kimsede güven kalmadı. Gerçekse bile inandırmak için efor sarfetmek lazım.

25 yaş çok iddialı olmuş. Aklın yaşta değil, başta olduğu farklı farklı ortamlarda, farklı şartlarla denenip her zaman kanıtlandı. Burada bulabileceğin 17-20 yaş arası bir scripter sana, belkide 25 yaşında bulabileceğinden daha fazlasını verebilir. Kişiliği oturmuş insan arıyorsan da bunu da basit bir kişisel görüşmeyle anlayabilirsin. Askerlik vb. sıkıntıları olmasın, sürekli gelsin bizle çalışsın gibi bir düşüncen varsa yine yalnızca bu kriterleri arayabilirsin.

Nebula da her ortam gibi çok kez hüsrana uğradı. Bu günlere kadar açık olabilmesinin nedeni kadro değil. Zamanında oyunun bilinmemesi, bunu en iyi ve fırsatçı şekilde kullanabilen kişilere sahip olmaları sayesinde popüler oldu. O popülerliğin getirdiği reklam ve tanıtım ile akıllıca uygulunan politikalar sayesinde bu günlere geldiler.

@none

Okumuşsun, ama o tinerci dediğin adam kadar adam olamamışsın. Okuyarak adam olunamayacağını bilememişsin, aksine bunu kanıtlamışsın. Herkesten aynı kriterleri beklemeyi, herkesin bazı konuları bilerek, bazı niteliklere sahip olarak bir şeyler yapması gerektiğini, bunlara sahip olmadan bir iş yapılamayacağını düşünebilecek kadar cahilsin.
ben bıktım yemin ediyorum ya konu ne olursan olsun direk saldırıyorlar arkadaş bu nedir ya
Banned
-3
Slothere :

@afronola

Yine çok iddialı bir yorum, yine hüsran. Erdin mi naptın? Önceden olacakları gördüğüne göre. Kendiniz sunucu açında über, efsane, uzun süreli olacak vs. deyip, oyundan eli ayağı çektiğinizde başkasının başlığına, yaptıklarına laf atmak son moda sanırım. Başkası sana, senin yaptıklarına, yapmak istediklerine aynı yorumu yapsa ne düşünürsün? Kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma diye güzel demişler.

Çok güzel laf söylemissin seni tebrik ediyorum böyle kişilere bu cevap yakışır tebrik ederim.
Hakaret etmek serbest oldu galiba. Biri tinerci demiş, biri adam olamamışsın demiş, cahil demiş.

Bence de " yine çok iddialı bir giriş ve sonu hüsran olacak bir BİRŞEY "
hüsran veya değil o kısmı onları ve o sunucuda oynayacakları ilgilendirir. çözüm üretecek cevaplar yerine sorun çıkaracak cevaplar nedir yani? sözlerim bireysel değil genel anlamda söylüyorum.

@enesevercan
sana gelince dostum Slothere'in dediği gibi insanlara bu iddaalarını sözde değilde gözle görülcek şekilde gösterirsen eminim kısa sürede bulursun aradıklarını.
Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkürler tek tek sorularınıza cevaplarımı sunmak benim için bir zevk...

Nebulayı örnek vermişin ancak burada bu platformda böyle başlıklar açıp yetkili almıyorlar , heleki ultima online camiasında hiç kimseye güvenme fazla her an herşeyi yapabilirler. Ayrıca 2 yıllık ödedim demişiniz 10 gb hat üzerine yerleştirilmiş yazmısınız tahminimce en aşşa 175 TL sayıyorum ( en az) toplamda 4200 tl düz hesap 4 bin tl , hiç bir kimse açılmamış bir sunucu için bukadar para vermez. Umarım hüsran olmaz başarılar.
Evet, bu konuda haklısınız, cevremdeki insanlar genel olarak sürekli network, yazılım üzerine uzman kişiler Ultima Online üzerine bir deneyimleri yok.
4,200,00 TL dediğiniz rakam ortalama olarak yaklaşık bir rakam, var olmayan bir oyun sunucusu için ödenmiş bir rakam değil. Elimde sürekli dedicated sunucu bulunmaktadır. Sebebine gelirsek yaptığım(ız) iş dolayısı ile gerek müşteriler gerekse ihtiyac üzerine elimde olan hizmetlerdir.
Hüsran olmaması için temennilerinize çok teşekkür ederim.

ben geleyimde benim bilgi birikimimde insanlar mısınız siz ?
25 yaş fln denmişte 25 yaşınıza kadar ne yaptınız yoksa bizim harun var halkalının tinercisi oda 30 yaşına geldi ama bi bok bilmez yaşamış sadece

kaç dil biliyorsunuz ?
kaç kitap okuyorsunuz şu anda ?
şimdiye kadar kaç kitap okudunuz ?
hangi müzik enstrumanlarını çalıyorsunuz ?
programlama bilginiz var mı gibi şeyleri yazsanız iyi olurdu ?

yoksa bizim tinerci harun olmayasınız siz, kendisi tinercidir ama yanında vasıflı insanlar arar hep işlerini yaptırabilmek için.
Sizin bilgi birikiminizi bilmiyorum umarım sizin bu bilgi birikimlerinizden faydalanabiliriz.
Kitap okumaya vakit bulamıyoruz. Ancak gün içerisinde yazıp çizdiklerimiz inanın fazlası ile yerini tutuyor.
Toplam okuduğum kitap sayısı 50 adeti geçmeyecektir.
Kendim yaklaşık olarak 12 senedir müzikle uğraşan birisiyim. Nacizane elimden geldiğince vurmalı çalgılar üzerine vakit harcıyorum.
Programlama bilginiz demişsiniz, c# ile yaklaşık olarak 7 yıldır ilgileniyorum. Faal halde Yazılım firmamız bulunmaktadır. Dilerseniz çay içmeyede beklerim.

Emin olun bizim firmamız da harun bey'e verebileceğimiz işlerde vardır. Çalışmak isterse yada isteyen arkadaşlar var ise cv'leri ile başvuruda bulunabilirler...

Yaş kompleksinmi var la ? Tinerciyle takılma sen fazla adam ister 25 yaş der ister 15.Akşam anne baba zoruyla bilgisayar kapatanlarla çalışmak istemiyor işte adam açıkça böylemi söylesin ? Yürü git dershanene...

Zerox arkadaşımda zannedersem söylemek istediklerimizi gayet net bir şekilde anlamış. Kendisine teşekkürü borç bilmekteyim.

2 yıllık ödemenin teminatını gösterebilirsen işi bilen insanların sana ulaşması daha kolay olur. Önüne gelen herkes 2 yıllık, 5 yıllık ödeme yaptım diye diye kimsede güven kalmadı. Gerçekse bile inandırmak için efor sarfetmek lazım.
25 yaş çok iddialı olmuş. Aklın yaşta değil, başta olduğu farklı farklı ortamlarda, farklı şartlarla denenip her zaman kanıtlandı. Burada bulabileceğin 17-20 yaş arası bir scripter sana, belkide 25 yaşında bulabileceğinden daha fazlasını verebilir. Kişiliği oturmuş insan arıyorsan da bunu da basit bir kişisel görüşmeyle anlayabilirsin. Askerlik vb. sıkıntıları olmasın, sürekli gelsin bizle çalışsın gibi bir düşüncen varsa yine yalnızca bu kriterleri arayabilirsin.

Nebula da her ortam gibi çok kez hüsrana uğradı. Bu günlere kadar açık olabilmesinin nedeni kadro değil. Zamanında oyunun bilinmemesi, bunu en iyi ve fırsatçı şekilde kullanabilen kişilere sahip olmaları sayesinde popüler oldu. O popülerliğin getirdiği reklam ve tanıtım ile akıllıca uygulunan politikalar sayesinde bu günlere geldiler.

Ödemenin teminatını tabiki de gösterebilirim. Yanı sıra İstanbul AVR. yakasında ikamet eden arkadaşlar var ise irtibata geçip çay içerek bu konuyu yüz yüze de görüşebiliriz.

25 Yaş iddialı evet, sebebini yukarıda arkadaşlarım kısmen tanımlamış durumda ve genellikle bu sebep aslında iş kaynaklarımızın çok olmasından dolayı! Sadece oyun içi bir görüşme değil. Diğer projelerimize destek ve birbirimize sağlayabileceği kazançlardır...

ben bıktım yemin ediyorum ya konu ne olursan olsun direk saldırıyorlar arkadaş bu nedir ya

Bu siteye ben sanırım 5 yıl önce üye olmuştum. O zamanda bu şekildeydi. Şuanda da pek farkı yok. Sanırım biraz sosyal ortamlardan kaynaklanıyor. İnsanların yaşadıkları ve yapamadıkları bu tarz tepkilere yol açıyor.

Genel olarak tekrar söylüyorum. İmkanlarımız da herhangi bir kısıtlama yada kötü bir düşünce yok, oyun üzerinden sağlayacağımız bir çok şey var.
Eğer bizimle olmak isteyenler, konu altından bizlere ulaşabilirler...
Bunu bilmek için ermiş olmaya ihtiyaç yok.

-- 25 yaşından büyük birilerini arıyor -ki bu oyunu geliştirenlerin çoğu şuan 20 li yaşlarında .
-- örnek verdiğini sunucudan dem vuruyor -ki kendini örneklik sunucunun ilk zamanlarındaki ownerlarından biri sanıyor.

enesevercan :
Öncelikle tum sistem 56b-n üzerine kurulmaktadir, sunucu ücreti 2 yıllık peşin olarak ödenmiştir.
Vps yada cloud sistem değildir, 10 gb hat üzerine yerleştirilmiş dedicated sunucusudur.

enesevercan : (not: sistem yurt dısı playerlari icin dizayn edilmektedir, hemşehrilerimiz de oynayabilecekler )

bu alıntılar da ne kadar ciddiye aldıklarını gösterir işlerini.

@slothere
ciddi manada bu başlıkta geçen olaylar gülünecek şeyler değil mi? adam hemşehrilerimiz diye ifade edebilmiş :D
ayrıca serverımı da açtım kaliteliydi oynayan olmadı o başka . zekafazlası olan biri çıkıp "kaliyeliydi de neden oynayan olmadı" diye soracak olursa da bu başlık sahibiyle eşdeğerdir bence. son moda dediğin şey benım serverım kapanalı da sene oluyor. son birşey cümlelerimi süsleyemedim kusura bakma

@enesevercan
kusura bakma ama öyle bir giriş yapmışsın ki atomuparçalayıp önyargıları yıkmaktan daha kolay geldi sana böyle birşey yazmak.

Bu konu afronola tarafından düzenlendi(2012-03-15 02:06, 12 yıl önce)
@enesevercan
Gaytet aklıselim bir insanın yaklaşması gerektiği şekilde yaklaşmış kendisini tebrik ederim. Aradığını bulmanı temenni ederim.
Önyargılı arkadaşlar için, önyargılarını yıkmalarını tavsiye ediyorum platform içerisinde bu tip olaylardan inanın gerek yönetim, gerekse u-ser'ler çok sıkılmış durumda. Insanlar başlık açmaya korkar oldu ne tepki alacağım diye.
Slothere aslında gerekli açıklamayı'da yapmış güzel bir şekilde.
Saygılarımla..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.