Pvp yapman için gerekli bir kaç madde sayayım.

1.Zeka
2.Klavye kullanımı
3.ultima online oyununun freze ve delaylarından tut tüm combat skilllerinin vuruş sürelerini fizzle sürelerini iyi bilip anlamak
4.Açılıyorsa easyuo açmak tek tuşla silah çekmek pot içmek vs vs(çoğu serverda kullanılıyor)Yani illegal programları scriptleri iyice anlamak.
5.Klavye başında panik atack olmamak hepimiz iyi biliyoruzki kaabiliyetli bir playere ucsuz bucaksız map'de kimse kovalayarak kesemez.
6.Makro ile uyumlu karakter yaratmak haybeye bilmiyorum ama warior açayım diye işin içine sıçmamak.
7.Yada en iyisi bir büyüğe danışmak.
Some_one : +Marlock

Bugün biraz tadım kaçıktı... Doğal olarakta birine çatmak istedim o da bu oldu sanırım...

Öyle diyorsan öyledir dostum.
Sphere bazlı serverlarda pvp kalabalıksa seçtiğin kişi iyi takip et ve uzaktan energy bolt ve flame strike büyülerini atmaya çalış. Bu tür büyülerin hem zamanlaması hemde mesafesini öğrenmek adına güzel bir taktik ben bu şekilde başlamıştım. Adam takip ederken çapraz gidersen eğer yanlış hatırlamıyorsam düz giden birinden daha hızlı hareket etmiş oluyordun(Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin). Diğer bir şey oyundan seninle takılacak birini bulabilirsen bire bir pvp denemeleri yapman çok etkili olur. Umarım yardımcı olur bu söylediklerim.
Faradrim : Sphere bazlı serverlarda pvp kalabalıksa seçtiğin kişi iyi takip et ve uzaktan energy bolt ve flame strike büyülerini atmaya çalış. Bu tür büyülerin hem zamanlaması hemde mesafesini öğrenmek adına güzel bir taktik ben bu şekilde başlamıştım. Adam takip ederken çapraz gidersen eğer yanlış hatırlamıyorsam düz giden birinden daha hızlı hareket etmiş oluyordun(Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin). Diğer bir şey oyundan seninle takılacak birini bulabilirsen bire bir pvp denemeleri yapman çok etkili olur. Umarım yardımcı olur bu söylediklerim.

Çok teşekkür ederim.Fakat energy bolt ve flame strike büyüleri zaten atılırken uzun zaman gerektiren büyüler.Birde bunları uzaktan atmak gerçekten çok zor değil mi?
Speed i aciyorsun easy vsvs acıyorsun nicki frank yapiyorsun ölünce stafa sövüyorsun yazık yazık :D
Anzadria arkadaşımızz tamm anlatamamışş benn ögretiyimm pvp

1.şimdii googleye speed gear yazıyosun en son sürümü indiriyosun
2.Easyuo acıyosun silahları itemleri makroya alıyosun
3.uo loop acıyosun anmaniyi ayarlıyosun delayını
4.nickin Frank olacakk bunu unutma!
5.pm oynucaksın ve karsındakı adam sana sersem ve paradarbe verdigi sürece küfür ediceksin
6.pvp boyunca adam fazla sersem verirse gm tarafından banlatıcaksın
7.ama olurda gm banlamazsa pvpyi kaybedersen ana avrat küfür ediceksin

bunların hepsini yapıcaksınn tek tek sıra ile 1vs1de büyük ihtimal 1.olursunn bana güvenn
tabi bunları yapma !!!

sonra ağlarsın uo ölüyor bi el atın kurtaralım diye
ersin : Anzadria arkadaşımızz tamm anlatamamışş benn ögretiyimm pvp

1.şimdii googleye speed gear yazıyosun en son sürümü indiriyosun
2.Easyuo acıyosun silahları itemleri makroya alıyosun
3.uo loop acıyosun anmaniyi ayarlıyosun delayını
4.nickin Frank olacakk bunu unutma!
5.pm oynucaksın ve karsındakı adam sana sersem ve paradarbe verdigi sürece küfür ediceksin
6.pvp boyunca adam fazla sersem verirse gm tarafından banlatıcaksın
7.ama olurda gm banlamazsa pvpyi kaybedersen ana avrat küfür ediceksin

bunların hepsini yapıcaksınn tek tek sıra ile 1vs1de büyük ihtimal 1.olursunn bana güvenn

Ama arkadaşın anlattıkları gerçekten serverın hep gündemde olan insanlarının yaptığı şeyler,doğru :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.