Uzun Zamandır İş yüzünden ne u-s nede uo oynuyamıyordum bu gun msn mi actım herkez tr.gg veya tr.cx le baslayan shard isimleri vermiş

neyse dedim kafayı salladım u-s girem dedim

ama benim en son gordum u-s baya gediymiş

eskilerden kimseleri goremedim

ne oluyor boyle uo nun gidisine diye soracaktım

uzun zamandır girmedim benim veya benim gibi iş yüzünden giremenlerden habersiz olaylarmı oldu ?
www.bisiolduguyokPVP.tr.cx.gg.yy.cc.zz.aa.com.net.org.... Ne olabilir ki önüne gelen server aciyor..
gerçi bu .tr.xc.s.ad.zxc.as.da.sda.sd.ads.z.xcz. uzantılı serverlar genelde pvp serveri olduğu için , kapandıklarında küfür yemiyolar :P emek verilmiyor ya.
Giren varmi ki? ^^
wallaha bilmiyorum ama giren oldugunu biliyorum da bu degişikliligin sebebi nedir beyler u-s'de ?
Evden veya no ip ile açılan serverlar bunlar ömürleri max. 2 hafta sonra ücretli domain alıyorlar onla olan ömürleri 1 ay adamlar aynı serverda 6 owner oluyor :D :D harçlıklarını biriktirip açıyorlar :D
Harçlıklar la mı acıyorlar :D

birisi de benim gibi saglam bir shard acsında yok edelim su pislikleri :D
sen hangi sağlam serverı açtın Gececi?
Gerçekten u-s değişmiş,eskisi kadar yardım yapılmıyo mesela,biri çıkıp yardım istiyor
cevaplar :
''arkadaşım arama motorundan arama yap bu konu paylaşıldı gereksiz konu açma''
"şunu böyle yap şunu şurdan check ettir olması lazım"
"ya kardeşim bilmiyosanız uğraşmayın şunlarla"

ver adama istediği scripti ne olur yani,sanki hepsi kendi elleriyle yazıyo da paylaşmaya sıra gelince hiçbirinden bi kod çıkmıyo.

konuyu saptırmalar felan,hiç u-s'e yakışan şeyler değil bunlar.
ahaha ayline katılıyorum açtığı sanırm NovaWorld 1 ay dayandı :D sonra dream pvp açtılar 1 ay dayandı :D:D
Cylunsar bu adamların yüzüne tükürsen sırıtırlar adam dedim pardon çocukların diyecektim:)

:bagirma
Çevresi Geniş Olupda Siteleri Bedava Domain Olanların Genellikle Giren Olior :)
Arkadaşım tr.cx'li serverlara laf etme :) Onlar genellikle 8-13 yaş arası oldugu için maddi durumları yetmiyor :) Hem ayrıca tr.cx olsun ne olcak ? Mesela bir serverin domaini kaliteli oldugunumu gösterir ? Mesela bak ben gen.tr kullanıyorum,çok kaliteli ve uzun ömürlü oldugumumu anlıyorsunuz oradan ?
Nexima : Yinede bir nebzede olsa sunucusuna verdiği önemi göstermez mi? 16 YTL olan bir domaini almıyorsa herşey açıktır.

manyaxserver.tr.gg bir örnek.

sitesine girdim herneyse bakayım dedim ne war ne yok clienti dosyalar bölümünden indirebilirsiniz diyor fakat dosyalar bölümü yok muhhaha
Sunucuya baktım gayet güzel :) İleri düzey bir shard.Anlatılamaz yaşanabilir =) Zaten reklama girceginide sanmıyorum manyaxserver'İn :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.