Şimdilik PM ile ulaşabilirsiniz.

Connector giriş penceresi

Yapmayı düşünmüyordum ancak çok istek oldu , giriş ekranı değiştirilmiştir buton eklenmiştir.Güncelleme sistemi değiştirişlmiştir.
trina pm attım ilgilenirsen sevinirim
[email protected] mail atarsanız sevinirim her zaman online olamıyorum.
benden sölemesi ben suan intensede player'im adamlar easy patı patı acıyor haberiniz olsun şak şuk pot içip catı catı silahları alıp deyiştiriyolar vede attanda eşşek gibi inip biniyolar... pc başına geçmişler uo oynuyolar sonra anne bana neden easy almıyorsun easyim yokkk diye bağırıyolar... v.b v.b
Banned
-3
Başarılar Trina.
zel4ever : benden sölemesi ben suan intensede player'im adamlar easy patı patı acıyor haberiniz olsun şak şuk pot içip catı catı silahları alıp deyiştiriyolar vede attanda eşşek gibi inip biniyolar... pc başına geçmişler uo oynuyolar sonra anne bana neden easy almıyorsun easyim yokkk diye bağırıyolar... v.b v.b

14 yaşındaki karalama amaçlı yazı yazan, oyunu oynayamayıp millete suç bulan insanları takmayın derim. Alıp almamaya karar vermeden önce zaten bi servera girip kendiniz görün.
ok tamam
Sende yön tuşlarına walk macrosu yap sende iç kardeşim.
f0rever : Sende yön tuşlarına walk macrosu yap sende iç kardeşim.

Yön tuşlarına walk macrosu diye birşey yok. Always run'ı açtıktan sonra yön tuşlarıyla direk koşabiliyorsun zaten. Yön tuşlarıyla koşarken mouse ile ne istiyorsan yaparsın.
Always run'u kullanmadan direk macroda yapabiliyorsun.Optionsda macro yaparken Walk'ı kullan fark ediceksin.
Fiyat tek pakettir ve 50TL'dir.

Pakette:
Program Fixleri.
Speed Fix.
PC-BAN / sphere tabanlı, ayrıca ftp gibi acaip işlerle uğraşmanıza gerek yok.
Oto-Güncelleme bulunmaktadır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.