Arkadaşlar Oncelıkle Bu Topici Açarken Komple U-S'yi Kullanan Arkadaşlara Hitap Edilmektedir ...
U-S Hepiniz Bildigi Gibi Tek Olarak Ultima Online'a Hizmet Vermemektedir...
Tabiki Hepiniz Yardım Etmek Veya Yardım Almak Amacı İle Buradasınız Biliyoruzki Tek Amacımız Budur...
Herkes Bu Platformda Kontrol Etmeksizin Topic Açıyorlar Ve Bir Kullanıcı Topic Açıyor Ardından Bir Süre Sonra Aynı Topic Ile Devam Ediyor Oncelikle Bu Saçmalıklardan Kurtulup U-S'nin Güzel Bir Platform Oldugunu Hatırlarsak Çok Daha İyi Olucak Ve Boş Topiclerde Zaman Geçirip Yardım Bekleyecegimize Oncelikle U-S de Araştırlaralım Daha Once Aynı Konu Açılmışmı Yada Benzer Bir Konu Varmı ? Diye Bakmamız Daha Iyi Olur Ve Buda U-S nin Kalitesini Belli Eder Biliyoruzki Zaten Çok Kaliteli Bir Platform Gereksiz Topic Ve Saçmalıklardan Kurtulup Araştırarak Topic Açalım Bakın Sadece Yazanlara Soylemıyorum Bu Hem Sizin Hemde Benim Için Geçerli Sizlerden Yardım Bekliyoruz İnanıyorumki Sizlerde Aynı Görüştesiniz Sizlere Teşekkur Ederim ...

Gerçekten Kaliteli Bir Platform Bunun Degerini Bilelim...
Butür topicler halan mevcud.Kimsenin iplediği yok o ayrı.
@Creteoun.
biraderim zaten senin yaptığın duyuruyuda birçok topicde yapılmış olarak hatırlıyorum ama yinede turk insanına hatırlatmakda fayda var diyorsan eyvallah .
Ozaman Yetkililer Birşey Yapacak Gereksiz Topic Açan Arkadaşlara Ban Atabilirler Aynı İpten Giren Kişi Aynı Hareketi Yapıyorsa Aynı Şekilde Bu Sefer İp Ban Atmak Mümkün Sanırım ...
Her gereksiz topic açan banlansa ohov.
Novice
-14.8
Creteoun : Ozaman Yetkililer Birşey Yapacak Gereksiz Topic Açan Arkadaşlara Ban Atabilirler Aynı İpten Giren Kişi Aynı Hareketi Yapıyorsa Aynı Şekilde Bu Sefer İp Ban Atmak Mümkün Sanırım ...

Modemin fişini tak çıkar ? :)
İyi Ozaman İşte Bildiginizi Okuyun Bu Platformu Dusunup Topic Açanda Kabahat Zaten Türk İnsanına Birşey Begendirmeye Gelmez Türk İnsanı Dunyadakı Butun Insanlardan Daha Lanet Insan Galıba Ama Hepsı Deıldır Sızın Gıbılerı Cıkar Arada Bole
@Createoun
yorma sen güzel kafanı sen ne kadar dil döksende herkez bildiğini okur tabiki istense her türlü block atılır modem çıkart tak yöntemleri cocukca şeyler haklısın kirletmemek lazım demıyorsunuz modem çıkart tak dıyorsun komik.
Genelde Bu Topıgı Terslıyenler Forumlarda Once Arama Butonunu Kullan Bosunamı Koymuslar Gıbı Seyler Kullanıyorlar Ama..Bu Konuyla Ilgılı Topık Acıldıgında Nedense 180 Derece Donuverıyolar..Anlamıs Degılım..Createoun Kardes Sen Gorevını Yapmısın Gordugun Rahatsızlıkları Dıle Getırmıssın..Bı Kac Kendını Bılmezı Umursama..
Görüşlerinizi, düşüncelerinizi dışarı vurduğunuz zaman her türlü olumlu, olumsuz tepkilere maruz kalabiliceğinizi aklınızdan çıkartmayın.
Topic kirliliği, post kirliliği hepsini görüyoruz temizliyoruzda. Belli süreler dahilinde eski topic'ler siliniyor.
Zaten platform'umuzda bulunan ve devamlılık gösteren üyelerimizin %95'lik bir bölümü aramayı gerçekleştiriyor. Yada aradığını bulamadan hata ile açıyor veya aramayı unutuyor.
Geri kalan %5'lik kısım'ı bazen görmemesizlikten gelebiliriz.
Geriye kalan üyeler platform'umuzda devamlılık süreci haricinde, sırf yardım amaçlı topic açıp, almak istediği bilgiye kısa yoldan ulaşıp, yorulmadan iş görmeye çalışan, kısaca ''beleşcilik'' tabirinde bulunabildiğimiz kişilerdir.
Şimdi bu %95 bölümü tüm ultima-strike platform'u üyeleri sanmayin dediğim gibi devamlılık bulunduran yani sürekli platform'da online olan üyelerimizin %95'i.
Umarım açıklayıcı olabilmişimdir...
Bütün bunlar zaten bi kaç on topic te belirtildi defalarca bence U-S için gerken şey temizlik..

Bütün forum 0 lanırsa yeni paylaşımlar olur, eski zevki tekrar verebileceğini düşünüyorum.
Evet Ama Gerçekten Bu Topic i Açtıgıma Uzuldum Cunku Kendını Bılmez 2 Arkadaş Çıkıp Canımı Sıktı Yıllardan Beri Ultima Oynuyorum 1997 de Abim Dedigim İnsanlar Sayesinde Başladım Ama Hiçbir Forum Beni Bu Kadar İlgilendirmedi ve İlgilendireceginide Sanmazdım Sıkıcı Yerler Derdim Hiçbir Zevki Yok Derdim Ama Gerek İnsan Gerek Arkadaşlık İçin Bole Sitelerin Gerektigini Düşünüp Bole Gereksiz Topic Açan Arkadaşlara Sadece Düzgün Bir Dille Kırıcı Olmadan Anlatmaya Çalıştım Yanlış Yaptıgımı SanmıyoruM Ama Üzüldüm Gerçektende Arkadaşın Biri Modem Fişi Tak Çek Demiş Ne Gerek Var Hayatımda Kendı Modemımın Fişini Sadece 2 Kere Çektim Oda Ban Vs Sorunlardan Dolayı Deil İnternet Explorer'ımda Sorun Vardı Bırı Benı Bır Sıteden Banlasa Birdaha Girmeye Yüzüm Olmaz Yüzüm Olsa Bile Yaptıgım Olaydan Ders Alır Adam Gibi Forum Kullanırdım ... Diger Destek Veren Arkadaşlara Teşekkur Ederim...
+1
Kanglaoo : Görüşlerinizi, düşüncelerinizi dışarı vurduğunuz zaman her türlü olumlu, olumsuz tepkilere maruz kalabiliceğinizi aklınızdan çıkartmayın.
Topic kirliliği, post kirliliği hepsini görüyoruz temizliyoruzda. Belli süreler dahilinde eski topic'ler siliniyor.
Zaten platform'umuzda bulunan ve devamlılık gösteren üyelerimizin %95'lik bir bölümü aramayı gerçekleştiriyor. Yada aradığını bulamadan hata ile açıyor veya aramayı unutuyor.
Geri kalan %5'lik kısım'ı bazen görmemesizlikten gelebiliriz.
Geriye kalan üyeler platform'umuzda devamlılık süreci haricinde, sırf yardım amaçlı topic açıp, almak istediği bilgiye kısa yoldan ulaşıp, yorulmadan iş görmeye çalışan, kısaca ''beleşcilik'' tabirinde bulunabildiğimiz kişilerdir.
Şimdi bu %95 bölümü tüm ultima-strike platform'u üyeleri sanmayin dediğim gibi devamlılık bulunduran yani sürekli platform'da online olan üyelerimizin %95'i.
Umarım açıklayıcı olabilmişimdir...

Belli Bir Sürede Siliniyor Diyorsun Topicler Ama Ben Gordugum Kadarıyla 190 Günlük Topicler Halen Barındırılmaktadır Tabiki Bu Benım Sorunum Deil Ve Sorunum OLAMAZ Ben Sadece Sizi Düşünüp Açmıştım Bu Topic'i Ama Sende Yalan Soyleme Be Guzel Kardeşım Daha Yeni Baktım 190 Gunluk Topicler 120 Gunluk Topicler Var Herneyse Bu Konuyu Tartışmayacagım Herkes Goruyor Zaten Bu Kadar Kırletılmese U-s Suan Daha Iyı Yerlerde Olurdu Ama Olsun Genede Iyı Bır Yerde Sızlerın Ve Bızlerın Cabalarıyla Dahada Iyı Yerlere Gelıcek Insallah...
Creteoun 1997 mi ? fazla uyduruyorsun onlinesi 1998 eylüldemine çıktıydı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.