merhaba arkadaşlar bilidğiniz Ücretli yerli yabancı fark etmez ücretli sunucu varsa bildiğiniz bana mesaj atabilirmi acaba
Ücretten kastın nedir donate olan mı yoksa başka bir şekilde mi ücret
Kayıt olabilmek için ücret vericek yani ücretli sunucu her ay para vs vericek yada yıllık
ne içtin
Hybrid-Demise tarzı run uo sunucuları öneririm donate ile item alabilirsin eğer illa para vermek istiyorsan :).
sonuçta daha kaliteli olacağı aşikar bir şey içmesine gerek yok. bende mmorpg'e yeniden başlarsam ücretli bir sunucu veya oyun oynarım.
paralı olursa server daha sağlam olur gibime geliyor çoğu server para sıkıntısı yüzünden kapanmıyor ben kapanmayan sağlam bi shard istiyorum. Diğer serverler hep zaman kaybı akıllı olan bence ücretlide oynar gerçekten oynamak istiyorsa. Hevesini gidermek için var zaten pvp falan gerek yok. Varsa bildiğiniz ücretli sunucu varsa oynamak isterim Herkeze tşkler
Para çokmu geldi :D
sanırım cok gelmiş d:
hiç bişi aylık 20 30 tl ultima içn bence bedava
Lucretius : sonuçta daha kaliteli olacağı aşikar bir şey içmesine gerek yok.

Bende katılıyorum. Ücretli bir oyunda oynamak en azından güven verici oluyor. Kalite ön safhada oluyor ki "ha kapanacak ha kapandı" mantığına girmeye gerek kalmıyor.
Banned
-3
Ea.clip :

Bende katılıyorum. Ücretli bir oyunda oynamak en azından güven verici oluyor. Kalite ön safhada oluyor ki "ha kapanacak ha kapandı" mantığına girmeye gerek kalmıyor.

+1
En iyisi mmorpg oyunkarı 15 lira ödüyorsun 100 tane online mmorpg oyunlar var gerçekten güzel ve kaliteli araştırma yaptığında istemediğin kadar oyun bulabilirsin diğer arkadaşlar oyuna paramı verilir diye düşünüyorlar ama yalnış bir mantık free oynayıpta 1 yıl sonra kapanacak ise para verip kolay kolay kapanmayaçak sunucuda oynamak daha mantıklı ve bu mmorpg olunca daha iyi mesela World of Warcraft oynayabilirsin veya s4League
Ea.clip :

Paran varmı boşver ultima yı gel rappelz baila yardımcı olurum zost +katana setin benden söz yanıma yandas lazım :p

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.