Bırakalım çoğu kişi, hatta her önüne gelen sunucu açsın. Belki o zaman var olan köklü sunucuların kiymeti anlaşılır.
firehellsly : Bırakalım çoğu kişi, hatta her önüne gelen sunucu açsın. Belki o zaman var olan köklü sunucuların kiymeti anlaşılır.
katılıyorum ama bu konuda asla biz olamadık.yabancı sunuculara bakıyoruz,oyuncu sayıları malum.
tek farkımız,
onlar player olmak ıcın can atıyor,bizler gm olmak ıcın.
firehellsly : Bırakalım çoğu kişi, hatta her önüne gelen sunucu açsın. Belki o zaman var olan köklü sunucuların kiymeti anlaşılır.

Zaten öyle değil mi :D.Önüne gelen sunucu açıyor.
Aldarson : Bu işten para kazananlar var azda olsa ücret koymalısın,birsürü fırsatçı hazıra konmak isteyen var,ilk örnek belli oldu bile.

Çok yanlış bir düşünce, microsoft windowstan para kazansın diye diğer işletim sistemleri çıkmasamıydı?

O zaman bir işletim sistemini 1000$ satarlardı.

Rekabet ucuzluğu ve kaliteli işi getirir.Ücretsiz programlar ise ücretlilerin daha ileri seviye gelişmesini sağlar.
Şöyle düşün bir market sahibisin,para karşılığında bir şey satıyorsun,başka bir market ücretsiz olarak veriyor sence hangisine giderler ?

+Diyelimki connector kırıldı sürekli güncellemeler yapacaksın vs vs. Ücret almadan işin zevki nasıl çıkar bilmiyorum,bilgin varsa satacaksın.
Bu yanlış bir örnek;

Sonuç olarak bir bağlantı programı yazmak için para harcamıyorum, sadece boşta kalan zamanımı harcıyorum ki buda benim işime geliyor kendimi geliştiriyorum.
Market sahibini bu işi parayla yapanlar gibi düşün ne biliyim.Neyse daha fazla uzatmayacağım.
Expert
34.0001
Aldarson : Şöyle düşün bir market sahibisin,para karşılığında bir şey satıyorsun,başka bir market ücretsiz olarak veriyor sence hangisine giderler ?

+Diyelimki connector kırıldı sürekli güncellemeler yapacaksın vs vs. Ücret almadan işin zevki nasıl çıkar bilmiyorum,bilgin varsa satacaksın.

Yanlış düşünüyorsun, senin verdiğin örneğe göre; işletim sistemi olarak linux sürümlerinden kullanıyor olmalısın. Ücretsizi varken niye Windows kullanılsın ki?
bizim için windows ta ücretsiz be abi :)

not:bu arada demek istediğimi pek anlatamadım galiba örneklerin üstüne fazla gitmeyin :D

Bu konu Aldarson tarafından düzenlendi(2011-04-13 19:19, 13 yıl önce)
Aldarson : Bu işten para kazananlar var azda olsa ücret koymalısın,birsürü fırsatçı hazıra konmak isteyen var,ilk örnek belli oldu bile.
Aynen öyle ve daha niceleri olacak.
Bende şöyle bir örnekte bulunayım birçok program demo,lite vs gibi ücretsiz şekillerde limitli yada bazı özellikleri eskik dağıtılıyor programı beğenenler daha fazlası için para verip satın alıyorlar. bu program ücretsiz dağıtıldıktan sonra bu işi ücretli yapanlar tercih edilmek için işlerini daha iyi yapmalılarki insanlar daha iyisi için para versinler.
Silindi
Members
1
Aldarson : bizim için windows ta ücretsiz be abi :)

not:bu arada demek istediğimi pek anlatamadım galiba örneklerin üstüne fazla gitmeyin :D

gayet iyi anladim Git biyerden cakma windows cd si al at format bu herkesin işine gelior ama
bedava connector olunca gelmiyor neden cunki adam bi connectoru 100 200 tl ye yapıyor
ben olsam bende karsı cıkarım :D
Güzel proje , tebrik ederim.Connector ile uğraşan ve para kazananlar bundan sonra işlerine daha iyi sarılacaklarını tahmın edıyorum.
100 200 lira.Arkadaşlar araba taksidi ödüyolar her sene sanırım.

Mantığım almıyor.Connector ne Ya ! :S
Silindi
Banned
0
Rhinehart : Güzel proje , tebrik ederim.Connector ile uğraşan ve para kazananlar bundan sonra işlerine daha iyi sarılacaklarını tahmın edıyorum.

+1

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.