appa nın olmas ı her halikarde imaknsıız ki zaten koskoca avatar ın içinde tek bi appa var nası çoalsın ki :D at la mı şeetsin :D tobe tobe :D :D
zaten onun animlerini fln bulmak lasım. Da dragon map editoru tam tamıyla bilip map yapamyı oreticke biri varsa öretebilr mi bana acaba. Çünkü bizim işe başlayamamızın sebebi bu. Düz UO map inde başlamadık. Avatar map i olsun dedik. Ama avatar map i yokki. Yapayaım dedim. Öreten yok. Dökümanlardada çok karışık anlatmış hangi versionda anlamadım :D
çok güzel olmus bende sizler için bir tane yayınlıcam yarın:)
poufff. deniz başlığımı da çaldın ya :D
Ya dragon map editoru çok iyi kullanan biri lasım bana static map yapamyı goster cek biri
len tortu bırak şu server işini
Tortu Cok Inatcısın warya :D Bırak Bu Islerı Sidious doru Soluo :utangac1
MİLLET HARİTAMIZI YAPMAYA BAŞLADIK EĞLENCELİ GİDİYO :D bide şu landscape zemnilerini kullanablsek super olcak :D Omashu yu yapmayla başladık :D
xantier ssler güzel olmuş

gene kendini aşmışsın la :D
@xantier ssler güzel olmuş

gene kendini aşmışsın la

bunu bzm başlık yerine xantiere solsesen sdierkt =)
Silindi
Members
2
Kolay gelsin arkadaşlar inşallah istediğiniz yerlere ulaşirsiniz

@xantier
tebrik ederim güzel olmuş
doğru ya benim terk etmem lazım la burayı pardon
bending uo başlıını kitlediniz de biz bize yapılan haksızlıı savunuyoruz ki burda .. :D
bu arada başlık eski. Artık xantiyle fln aynı taraftayız :D
bırakın ya bıraktık serverı değmez değmez değemz değmezzzzzz
bi alayı amele toplanmış
zabaros : bırakın ya bıraktık serverı değmez değmez değemz değmezzzzzz

demin benide alın 7/24 köle lazım olur diyordun komiksin

bu adamı aranıza almayacağınızı temenni ediyorum xantier ve tortu öncelikle bilgiden önemli olan saygıdır ve bu arkadaşta o duygu malefes yok
arkadaşım kapa çeneni otur emziğini yala sen 7/24 den zevk aliorum kölelik yapmiorum hem herkezin işi varken birileriyle ilgilenicek biri lasim deilmi?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.