bu başlıtka kitlenemsn lutfen bi kavga etmeyn fearome + zabaros =)
orası bitti şimdide burayamı başladınız ?
eet batiyomu :D
o başlık onların kavgasından kapandı bi kere ... !
Benim anladığım doğrumu.Birisi açıklarsa sevinirim.Şimdi Tortuga ve Txc bu proje için çalışmalara başladı.Sonra Bycomrade'de projeye ortak oldu.Siz proje üstünde çalışırken bu Bycomrade,sizleri banladı.Doğrumu,olay böylemi?
olay aynen şöle

Tortu fln omashuyu yaptı
sora dc-game bunlara artislenmiş tortunun dedine göre
dc-game bişi yapmıs ama banladımı ne yaptı bilmiom
toxic hala bizle
tortu xantierle
tortuga : o başlık onların kavgasından kapandı bi kere ... !

tortu ben o başlıkta kimseyle tartışmadım ki " lapinin biri " bi laf atmış cevap yazma fırsatımda olmadı o başlığın kapanma sebebi muhtemelen başlıkta yazanların saçmalamalasıdır
5 World Builder
3 Scripter İle Yolumuza Devam Ediyoruz Arkadaşlar Merak Edenler İçin
Baktim cok umutlandim ama sanirim olmuyacak :)
mundar olcak yani :x
ya comrade

ban açmayı bilmiyor bi adam sormuştu burda ban nasıl açarım oyundan die comrade öle bi komut yok demişti şimdi bu adam server açabilir mi
Sorun o degil scriptler konusuyla alakasi yok ama baktim ki kelebek midir hangi böcekse o karismis isin icine xl gibi ezik ve fatalwar özentisi bir server girmiş işin içine o servr zten bastan kaybetmiş :)
-Sidious- : ya comrade

ban açmayı bilmiyor bi adam sormuştu burda ban nasıl açarım oyundan die comrade öle bi komut yok demişti şimdi bu adam server açabilir mi

Bugüne Kadar Hiç Banladım Kişilerin Banını Açmadım

Sizinde Bilmedikleriniz oluyor Biz Bişi Diyoruzmu Sonucta Ne Oldunu Örendik Bi Ban Açamadım Die Scripterlığımı Bırakıyım Onu İstiyorsunuz Heralde
Scripterligi tabikide birakma da su Xl işini duydum ya , serveri birak bnce:)
O Scriptler Bnim Deil Kelebek die birinin Dc-Gamenin isteği üzerine geldi o olmasada ben gayet güzel ayarlardım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.