oka
Bending ne ya ne saçma bir projedir bu :D
@Bending ne ya ne saçma bir projedir bu :D

Herkesin düşüncesi farklı farklı çoğu kişi güsel buluyo =)
chackie , ezik pvp sunucularından daha farklı bir deneyim olucağı kesin
olmicak bu iş traşa bağlar aslında başlarda ilgimi çekti ama şimdiden baydı aman aman allah korusun
benim anladığım kadaryıla , tortuganın grubu kendilerine yetmiyor bence. yardım etmicem diyince bi sie cevabı alıyorsam o gruptan profesyonellik beklemem
ben sana itafen yazmadım ki yazımı zaten hiç bi grupta değilim bi ara web için yardımcı olıyım diye düşündüm ki oda sana teklif etmiştim zaten benim demek istediğim çok komplike bi iş bu mevzu yapılır ama uo ile alakası kalmaz olayın ayrıca skiller bitince rutine bağlar , bağnazlaşır gerer adamı ben daralırım kardeşim yok yok aman aman
sana dememiştim.

ya bu grubun napıcağını bilmiyorum ama daralıcak bir sistem kurmadım. açıklamak istemiyorum.
herkes yapsın yapıcağını bakar görürüz değerlendiririz işte
2 vidyo daha
Ejder aleviyle skeleton katliamı :
https://rapidshare.com/files/148728327/clip0020.rar.html

Buz küresi & Diken yağmuru skeleton katliamı :
https://rapidshare.com/files/148728328/clip0021.rar.html
Skeletonlardan 2 tanesi yırtmış yanlız :)) ayrıca 2. dosyada problem var sanırım çalıştırmadı bide dikkatimi çekti o büyüyle 100 kişiyi öldürürüm ben britte alışveriş yapan bi gruba üfütttümmü alevi kim ne yapıcak alayı mefta haha :d

* iyice karamsarlaşır *
Öyle bir olayda her vuruş 2 damage , saniye/10 sürede bir vuruyor.

Ejder alevi fikri , Iroh amcanın bir bölümde ejderleri katlettiğini söyleyerek aslında onları koruduğunu ve daha sonra yakalandığında kahvesini yudumlayıp ben batı ejderiyim gibi bişeyler dedikten sonra içtiği sıcak kahveyle alev üflemişti.
binek olarak ne olcak neydi o abbaydı galiba adı onu nasıl yapcaksın :d
haa ucan bizon ne olcak kos koca bizonu görmezden geLinmezki :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.