Valla sizi bayadır takip ediyorumda bişey sorucam siz bu geliştirdiğiniz sistemin Ultima Online daki orjinal pvp sistemi kadar hızlı olucağına inanıyormusunuz ? Yani bir adam Clumsy büyüsünü attığı hızda büyü atabilecekmi serverda ? Yada öyle demiyimde hızlı bir pvp yapılabilecekmi ? Çünkü hiç silah olmamamsı lazım bu durumdada ben sana buz küresi o bana ateş topu derkene sabahı bulmayalım :D :D :D :D

Ama şaka biyana başarılar ...
ya eski clientler yavaş çalışıyo onuy bnde tavsiye etmiyorum. Ama 56b yle çalışan 5x clientler gusel calışıyo. Ama o zamnda 5x clientte verdatalarda sorun oluyo. Ama 203 tede gusel çalışabilir :D mesela kayayı nudgeup nudgeup kaldırıtııyosa scp yle artık nası yapılıy oyuksletme bilmiyom ama işte kaldırma komutu tek tek oluyosa (nudgeup 1 yani) onu nudgeup 2 gibi de kaldırabilr nese onu deneriz işte serwerda :D ama bi ayar olcak .D
cumartes gunu toplanıp herkezin guzel fikirlerini alıp ole ise konmalı vede 56b 2x,4x,5x olsun :)
5x lerde eklencek verdatalrda sorun cıkablr ondna düşnümüoyrum. Ama en hızlı çalışan client ta o :D nesse bakarız da. bu arada sphere ı başkası acsın bnde bazen sorun olabiliyo. Alamadıım oluyo. Zaten ayrı ayrı yappcas dosyaları mecburen. Adam static leri deitşridi mapi ayarladı dyelim ki static dosyasını almadan bizler goremiycs. bn verdata eklicem dosyasını sizlere atmadan gorulmuecek :D Ama itşe ilkini yapıp yollucas birbirimize. MSn den de yaptıkarlımızı yazıcaaz toplu konuşma içersidne :D daha sorna yaptıkça guncellices onu bi şeklde gusel olcak :D bide kalabalk olcas gibi gorunuyoruz :D hızlı olur. Deniz yardım etcen mi bize bu arada bize (karşılıksız :D hhehe)
kimin spheresinde yapıcas _?(Deniz Ve Karsılıksız Cok Uzak Gbi :D)
eet dier başlıkta deniz in yardm etmicenii yeni gordm :D olsn koskoca US D:
sora bide elementlerin resislerini ayarlıcaksınız o mesela bir toprakçı dierine kaya attı bunu geri fıtlatabilmeli adama in jux gibi bişi bunlarında ayarlanması lazım
ayarlarız. :D detayları cuamrtesi konuşcas :D bayaı kalabalık bi şeklde
hadi bakalım konuşuruz :D
msn im: [email protected] :D lutfen konuşmadan once US den eklediinizi söleyn karıştırmym yeni ekleyen arkalrla :D
benimki imzamda yazıyo zati :D
ya sizce kaç scripter a ihtiyacımız var :D çnuku çou kişi scp yle başvurcak. bu iyi bişey :D bide resim olarak verdiim haritayı yapabilcek biri lasım sidious yaparım yazmış :D dier başlıtka.verdataylada bn uraşçm :D iyi gusel olck gibi. :D
2 tane yeter scripter en fazla 3

Msnde Sorun Var Düzeltebilsem Girecem de Girmio işte :D
ok önmli diel cumartesi onlineol yeter :D
comrade myspace sayfana girilmior xD:p

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.