tamam saol
up
ya benim movie gearın suresi bitti ne yapcam :(

Arkadasım Marlock Ve Ben Ates Duellosu Yaptık Tabiki Ben Kazandım Cok Zevkli Size Bi Ss Cekelim Dedik Buyrun

Bu konu TxC tarafından düzenlendi(2008-09-23 22:19, 15 yıl önce)
cumartesi giricem ve bayramda ful online olucam. o arada yaparız birlkte. gif movie gear ı da ayarlıycam. her zamn giremediim iiçn kusura bakamyın :D bide ateş duellosu = Agna Kai
Bu arada hepiniz favori bükme yeteneğinizi de yazın gorelim :D bn başlıyım. Ben toprağı sewiyorm :D
Fire Forever :D
Novice
-0.500001
Vlla Dizide fire yi Cok Guclu Yapmıslar Bna Gore O yusden Fire
toprak her zaman.
nese işte bayramda yardım etcekelr bu bşalıa yazsınalkr bu başlığa b aşlayalım çalışmaya :D (bu arada favori elementinizi yazmaya dewam edin :D )
ben yardım ederim her türlü konuda elimden geleni yaparım Hala Fire Forever:yes:yes

Ama Önce Bi Cs Atam :utangac1
toprak tabikide...

avatar roku ve savaş ı başlatan ateş kral ının minik bir duello sahnesi var orda toprağın üstünlüğü belli oluyor toprak en iyisi
Avatar final bölümde aangın toprak ile yaptığı müthiş bir gösteri var en son kısımlarda. Ozainin elleri kilitliyor ve o duvarları aşağı doğru alıyor ve Ozai'yi 2 büklüm bırakıyor. Toprak ile adamı kıvrandırabilirsin. Toph metal bükmeyi de öğrenmişti insanları metallerin arasına kıstırıyordu , toprak ile Aang kendini robocop gibi yapıyordu kaya adama bağlıyordu :D O durumlar da çok güzel ayrıca Sozins comette Ozai düellosunda kendini kayadan bir kürenin içine sokarak uzun süre dayandı.
Novice
-0.500001
Ama Havanın da Ayrı Bi Karizması Var
Toprak Forever (: Son Bolumu Bende Cok Heyecanlı ızledım
Bende Size Yardımcı Olabilirim Scriptler Konusunda Tabi Kabul Ederseniz ;-)
Bu Arada Favori Toprak ;-)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.