yardım larınız için saolun bayramda başlarız :D
Bu arada blood bendingi ve sağlık vermesyile düşünürsek su da gusel :D
hızlı dalmayı ve yıldırım bükmeyi düşünürsek fire
dayanıklılık ve metal bükmeyi düşündüğümüzde ve insanların toprak üstünde yaşadıını düşünürsek toprak
hafifliği,hızlılığı ve püskürtücülüğüyle düşünürsek te hava gusel :D
beyler bana son mbolumun videosunu yollarmısınız izleyemedimde
Tortuga Bayramın kaçınçıgunu bide pm le msn yollarsan güzel olur walla :)
haftasonu baslarız heralde :con
okey msni nasil halletcez ?
Bükmeler ve gelişmişleri (böyle biyerde okumuştum)

Bükücüler - Gelişmiş halledi
Su -> Kan bükücü
Ateş -> Yıldırım bükücü
Toprak -> Metal bükücü
Hava -> Mevsimleri yönetme
Fire Forever Her Zaman :D

Ben Ateş Bükücü Olsam Süpernova Bile Yapardım :D

Bu Arada Ne Zaman Başlıcaksınız Bende Yardım Ederim
Quinton pm den attım sana msn imi ve zaten geri sayfalarda yazıyo msn im :D bayramda mesaj yaam bu başlığa . o zamn b aşlıcas :D
Mevsim Yönetmeyi Uoda Nasıl Yapcanız Nasıl Bir Damage Verir Mrk Ediorum
ben gelişmişlerini yapmamıştım çünkü gerek yok. yıldırım bükmek güzel ama diğerleri uo da mümkün olsa bile saçmalık yaratır
Ne Zaman Başlıcaksınız
iste haftasonu baslarız sanırım :karısık
mevsim yoentme pek gusel deilde air bender lara bayaı bişey eklenir ya :D mesela adam atıyorum sıkıştı 5 kiş iyanına geldi onalrı 5 kare geriye püskürteblr :D hatta uçuşumsu bieşy de ekleyebilrs ağaçlara fln takılams :D verdatadan uçmasını sağlıcak ama ucarken dalamıcak bieşy yapmayı düünüyorum :D hava topu da gusel olru ama adamı sürekli nudgeup da tutmak zor olur nudegeup tan sora move komutalrıyla gider :D

cumartesi giricem :D bayramda başlcıas :D
5 kişinin eli armut toplamıyorki :D
gusel fikirler geliyo aklıma ya verdataya cizdiim itemelri eklemeyide orencme cuamrtesi daha dorusu biliyom biras :D dertayınıda orenmem lasım onu yaaprsam uo yu manyak uyarlarız :D hem onu yaaprsam biçok büyü efektide ekelriz gusel olur mesela water bender da sadece su topu ve su kırbacı yapılabiliyo şuanda uo nun içnidekilerle 2 buyuylede olmaski :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.