Arkadaslar birisi lütfen Kingdom Reborn da Nasıl serverlara baglanabilecegimizi yazabilirmi ?
biri bana uo yu nasıl indire bilcem haknında yardımcı olabilirmi?
olursanız çok makbule geçer
Verdigim Bilgi Neden Silindi Acaba ?
UOKR Oynayan varmı? resimlere bakıp fal bakmak bişey ifade etmiyor deneyen arkadaşların yorumlarını alalım birazda?

https://www.kingdomreborn.eu

Bu bildiğim tek UOKR free server başka server varmı?
Birde bu serverda oynayan varmı?
Kingdom Reborn'un Türkiye'de sunucusu varmı ?
türkiye sunucusu yok ama ben bi ara evden kindom reborn serveri kurmuştum runuo emolatör çıkarmıştı :D baya bir hatalar vardı
Override : türkiye sunucusu yok ama ben bi ara evden kindom reborn serveri kurmuştum runuo emolatör çıkarmıştı :D baya bir hatalar vardı

Eski bir konu hortlattım biliyorum .İncelerken gözüme carptı.Neden yalan söylüyoruzki ne gerek var.KR nin emilatörü yok dünyada EA izin vermiyor.YAsak yapması.yapalırsa yaptırım uyguluyor.KR ile herhangi bir bilgi yayınlamak code yayınlamak kesinlikle yasak nerden mi cıkartıyorum.RUNUO nun sahibinin RYAN ın uyarısından.ÖZellikle Runuo Com sitesinden KR ile ilgili Code script Bilgi yayınlamak Runuo dan uzaklaştırılmak icin yeterli ve gerekli bir sebebdir Diye Not düşmüş.KR ile ilgili ne olrusa olsun Runuo forumlarından Veya bu forumun adını kullanarak yayınlamayın diyor.benmi yanlış cevirdim acaba. Bu linki Ryan ın acıklaması https://runuo.com/forums/announcements/81181-ultima-online-kingdom-reborn-support.html

Buda buraya Alıntısı linke tıklamya üşenen arkadaslar icin..Atarken Araştırarak atın.İnsanları yalan dolanla yanıltan .Gercek dısı bilgi veren,Bunu kendini yer etmek icin kullanmayın.Dogru olmak Oldugun gibi olmak varken böyle komik durumlara Düşmeyin....

"This post will serve as an advanced notice that RunUO will not attempt to reverse engineer Ultima Online: Kingdom Reborn. Over the years RunUO has rebuilt everything OSI did for Ultima Online and then followed up the patches EA Games has put out for the game. However Ultima Online: Kingdom Reborn is a different beast... we all love Ultima Online and the RunUO Team has decided we shall respect the work done to revitalize this game.

We also ask that you respect the NDA that is currently in place for UO:KR and not post any screen shots or game data. This should be considered a rule violation on the forum if you do post this data and will result in a termination of your account. You are welcome to link to remote information from an official UO site but do not use this site to disseminate any information you receive while participating in either the Alpha or Beta."

My personal feeling on the matter is that this attempt to revitalize an already 10 year old game will fail. The game will never again be what it once was but we should definitely give them the chance to prove us wrong. If they pull it off good for them and congratulations.

Deep in my gut something about UO:KR really bothers me... it seems as though this is EA's attempt to shut down RunUO and Free Shards.

We appreciate your support in this and we look forward to completing RunUO 100% up to where EA breaks off for UO:KR.

Thanks,
Ryan

Özellikle Son cümle KR yüzünden EA nin yapotrımları Runuo comun kapatırmaya akdar yönelecegini Ve Runuo comun sahibini bu konu cok rahatsız ettigini acıkca beyan ediyor

Deep in my gut something about UO:KR really bothers me... it seems as though this is EA's attempt to shut down RunUO and Free Shards.

We appreciate your support in this and we look forward to completing RunUO 100% up to where EA breaks off for UO:KR.

Thanks,
Ryan

Bu cümleye dikkat cekerim...Evet SEn nasıl Runuo nun KR clientini Emilötürünü indirdin ve kurdun oynadın.Güldürme beni.Olmuyan bişiyi NAsıl becerdin ?
hadi bee.Bizde Kr üzerinden kurarız diye düşünüyorduk neyse kısmet :(
Ryuuzaki : hadi bee.Bizde Kr üzerinden kurarız diye düşünüyorduk neyse kısmet :(

İRİS 2 yi inceleyin. KR enchanced Client sürümüne cok benziyor.KR clientini destekliyen emulatör maalesef yok.İRİS 2 üstünde calısırsanız belki basarı saglarsınız.Size linkini atıyım

https://www.iris2.de/index.php/Main_Page
iris modeller falan kötüymüş 2d uo yu tercih etmekteyim :)
Ryuuzaki : iris modeller falan kötüymüş 2d uo yu tercih etmekteyim :)

iris2 tamamen amatör bir çalışma.Bir kaç alman yazılımcı eski ultima oyuncusunun ortaya cıkardıgı bişi.Bence takdir etmek gerekir.ben basarılı buluyorum.Tabikide eksiklikleri var ,daha oturmamıs bir girişim.Fakat bakıyorsun gercekten düşünmüşler,gercekten emek vermişler.ben boyle kişileri takdir etmişimdir hep,Bişiler üretmek ortaya cıkartmak amacları kopyalamamışlar.Bambaşka bir 3d client yaratmışlar.Ve bence basarılı olmuslar.her gecen gün geliştiriyorlar.İris2 yi Runuo comda yakından takip ediyor gelişmelerini.yanılmıyorsam runuo cular zaten.ÖZellikle World çalışmalarını cok basarılı buluyorum.Şu anda tam hazır degilller fakat ilerisi icin cok fazla ümit veriyorlar.Işık var bence.Başka bir başlıkda görüyorum orta dünya istiyorlar.iris2 üstünden haritalar yapabiliyorsunuz.İris 2 ile yapılmıs bir orta dünya geliştirin derim.Asıl yazılımcılık budur bence.
yapılmış olanı yapmakmıdır başarı yoksa Yapılmamış olanı yapmakmadır ?..
Tamamda Kadromuz 2 kişi.Neyle ilgilenelim ki? Uo nun sağladığı bazı nimetlerden yararlanmak lazım.Açıkcası kimseyede güvenemediğim için, kadroya başka kişi almak istemiyorum şuan için bilmem ilerde ne olur.Yanlış anlaşılma olmuş sanırım Adamların yaptıklarını takdir ediyorum ama, 2d client daha stabil durumda bizim açımızdan.UO:KR düşünüyorduk youtube dan biraz inceledim iyi hoş güzel ama modeller yürürken kayıyor.2d deki yere basma hissini yaşayamadım uo:kr 3d de.Sanki adam havada boşlukta koşuyormuş gibi sevmedim aos 3d bile daha iyi gibi.Onun dışında haklısın sonuna kadar knightsofwind
Açıkcası artık Türkiye'de bu tarz sunucuların açılması lazım yada en iyisi iris gibi 3 boyutlu sunucu açmak lazım fakat uğraşacak adamlar nerdeeee***
Ryuuzaki : Tamamda Kadromuz 2 kişi.Neyle ilgilenelim ki? Uo nun sağladığı bazı nimetlerden yararlanmak lazım.Açıkcası kimseyede güvenemediğim için, kadroya başka kişi almak istemiyorum şuan için bilmem ilerde ne olur.Yanlış anlaşılma olmuş sanırım Adamların yaptıklarını takdir ediyorum ama, 2d client daha stabil durumda bizim açımızdan.UO:KR düşünüyorduk youtube dan biraz inceledim iyi hoş güzel ama modeller yürürken kayıyor.2d deki yere basma hissini yaşayamadım uo:kr 3d de.Sanki adam havada boşlukta koşuyormuş gibi sevmedim aos 3d bile daha iyi gibi.Onun dışında haklısın sonuna kadar knightsofwind

:) haklısın.misal bir örnek veriyim.Bu konuda demise e hayranım.herkese acık demise in forumunda scripting bölümü var.yazılımdan anlıyan oyuncuların yada merak salmış oyuncuların kendilerini ispatlaması icin bölüm koymuslar.yazdıkları scriptlri yayınlıyorlar orda.tamamen amatörce.Bir develop takımları var.inceleyip kontrol edip begendikleri scriptleri serverda kullanıyorlar.yetenekli gördükleri kişileri bünyelerine alıyorlar.demise bu sekilde kadrosunu kalabalık tutuyor.cok kalabalık bir kadrosu olmasına keza hic bir edit olayı olmuyor.Ryan ve mark gercekten cok karekterli kişilikli insanlar.Bu duruşları ilede oto controlu sagladıkalrını düşünüyorum.onlarla calısanlar gayet mutlu işini biliyorlar ve runuo sonucuda donate ile ayakda duruyor.Ama duruyorlar kazancları farklı yerlerden.

Burda anlattıgım sey su.2 kişi baslarsınız.kalabalıkşırsınız gittikce.Mühim olan server kurmakdan önce sistem kurmak.ben türkiye'de nitelikli kişilikli çok yetenekli gençlerin olduguna inanıyorum.hepside bozuk güvenilmez değiller ya.Sadece bu kişilikli insanları bulmak gerekli.Fırsat bekliyorlar belki.Bakıyorum etrafa açıkcası gercekten kalitesiz yalancı dolandırıcı kültürsüz kişilere kaldı ultima ortamı.Ama seven nitelikli kişiler gözükmesede etrafdalar göstermiyorlar kendilerini.Elle tutulur bişi yapılmıyor.yabancı serverlara bakıyorum gerek sphere gerek runuo olsun.İnanın Türkiyede kilerden cok daha ilerdeler.Edit gibi şeyler cok az.adam kayırma zart zurt abidik gubidik işler cok az.Bizde ise 10 senedir hala akıllanamadık dahada kötüye gidiyoruz.Uo olarak degil Davranış Kişilik üretim olarak.Bunlara birileri karşı cıkmalı duruşunu sergilemeli diyorum.

İlk önce inanmak lazım.Siz inanırsanız.Karsınızdakilerde inanır.Atatürk Tek kişi olarak indigi samsun'dan bir ülke olarak cıktı.Bu bir hobi evet ama Amaç bişiler yapmak ise en iyisine oynamak lazım diye düşünüyorum.Sayının pek önemi yok İnancınızın gücü önemli.
Tabiki doğru diyorsun.Bakalım ne görecez.Şu an için proje askıda 2 aylık bir duraklama olucak sonra çok güzel bir şekilde devam edicez diğer arkadasım ile.Daha sonra ne olur bilemiyorum yetkili sayısı genişleyebilir :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.