Slyrian : Eger Gercekten Cıkarsa Gercekten Ama Gercekten Cok Guzel Bisi Olucak Gibi Gozukuyor Sıkılmıstık 2d Ekrandan :)
güzel hoşta zaten 2 d ki tepeni görebiliomusun yada arkanı yada önünü :) sadece üstten bakış
Arkadaslar bu dallamalar benım uyelıgımı kabul ettıler sımdı ne yapmam gerklı
adamların yolladıgı linkten indir oyunu oyna :D
Paralımı?
pff adamlar sanki çok iyi halt yemiş gibi youtube'a video koyup duruyolar...ne yazıkki yukardada yazdıım temennilerden hiçbiri gerçekleşmemiş...Adamlar yeni koydukları videoda(yaklaşık 2dk) sıralamışlar şu değitşi bu değişti...Sonra yazmış 'ama bazı şeyler asla değişmez:KLASİK ULTİMA ONLİNE ACTİON'U'...

YA KARDEŞİM BEN KLASİK ULTİMA ONLİNE ACTİONU FALAN İSTEMİYORUM YAW.Tamam 10 sene önce birinin üstüne çift tıklayıp kovalayarak yada in nox an mani döngüsünde adam kesmek süperdi çok zevkliydi..Ama uo actionu artık gelişmek zorunda tabi olmadı...

Öte yandan oyun içindede bazı düzenlemler yapmak gerekti...Ne biliyim sklill düzeni bile geri kaldı...Tama craft sikllerin çokluğu konusunda laf yok uo o konuda hala rakipsiz...Ama dengesizlikler var...Bi adam hem eli nazik bi terzi hemde kaslı güçlü demirci olabiliyor...Öyle bi skill cap varki bazen 'oha bune ya bişeye yetmiyo' bazende 'bune ya bu kadar skillmi olur' dedirtiyo...

Oyunda sırf yer kaplasın diye yapılmş skiller var...Tactic,Hiding&stealth'ten biri vs...Tüm bunların düzenlenmesi gerekiyordu...Ama ne yazıkki Ea games hiçbirini yapmamış anca görüntüde ufak bi yenilik yapmşlar...

Tahminimce ea games çok iyi bişey yaptığını playerlarının ihtiyaçlarınmı karşıladığını düşünüyo..Eh bu da 3-4 sene yeniliği unutun demek..Ki zannımca o zamana kadar uo finish....

Yazık yazık...En kral online oyunun ne hale getirdiler...

Bide başka topiclerde falan bazı arkadaşlar sormuşlar 'biz bunda nasıl sphere server açıcaz' diye...Niçin arkadaşlar zaten berbat olan oyunun 99999x 90000 statlı pvp serverları açarak dahadamı beter hale getireceniz öncedende olduğu gibi...
Ultima Online Kingdom Reborn BETA şimdilik bu kadar keskin cümleler kurmaya gerek yok bence. Ayrıca server açamayacaksınız betadan çıkmadan yeni bir emulator oluşturmaları gerekiyor. çünkü bu clientte yok öyle mullar login.cfg ler verdatalar fln :) ha ayrıca sphereserver da bu konuda şöyle diyor zaten "Beta aşamasında olan bir clientın emulatorunu yapmak mantıklımı ?"
SPLabs : Ultima Online Kingdom Reborn BETA şimdilik bu kadar keskin cümleler kurmaya gerek yok bence. Ayrıca server açamayacaksınız betadan çıkmadan yeni bir emulator oluşturmaları gerekiyor. çünkü bu clientte yok öyle mullar login.cfg ler verdatalar fln :) ha ayrıca sphereserver da bu konuda şöyle diyor zaten "Beta aşamasında olan bir clientın emulatorunu yapmak mantıklımı ?"

Eh en azından herkez kafasına göre server açmazsa var olan az uo oyuncusu bir araya gelir hemde uonun özünü oynar millet saçmasapan pvp serverlarında değil..Ama yinede...
Off neyse :(
Benim anlamadığım birşey var bizim burda oyunu satılıyor oyununu alırsam nsl oynıcam ayrıca paralımı biri yardımcı olabilrmi yoksa bizim burdaki baska sürümmü:utangac
Ben bugün gittim internet kafeye kurdum flash geti indirdim 2 saatte. Cd alma bence eski sürümde olablir. Yeni sürüm daha iyi.
Silindi
Journeyman
1.3
eski sürüm yeni sürüm ? eskiyi alsada güncelleştirerek en son sürümüne ulaşabilir
Bu sürümü gerçekten grafikleri süper, Yapan kişileri tebrik ederiz. :alkis
yani bence daha iyi olabilirdi üstten gostermesi ultimada lazım ama isteyen istedigi gibi yapabilseydi gorünüşü daha iyi olurdu üsten bakınca grafikler pek belli olmuyor
YA BU PARALIMI OYNAMASI WOW GİBİMİ??
Hiçbirinizi Anlamiyorum Siz Ultima Online 2D Olarak Başladınız Ve Birçoğunuz Zevk Aldınız Ultima Online LeveLli Bir Server Deilki Birşeyler Bittinde Zor Tarafına Geçesiniz. 3D'ye Karşıyım... 2D'nin Degeri Düşer. Effectlere Aldanmayın.. British den Şaşmayın..
1.2 GHZ Celeron işlemci
256 MB Ram
256 MB GPU FX5500 Sorun çıkarırmı acep?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.