acece2 : Bu başladığı zaman sikroad knight online gibi tutacana %100 eminim

aç amele sınıfı harici oynyan tanımıyorum.. ekran kartları 32 mb ı geçmeyen tipler oynuyor o oyunları.. bir oyunun tutması demek gerçek oyuncular tarafından oynanmasını gerektirir.. bu tür oyuncuların sadece ekran kartları 1000 doları geçer..
Silindi
Neophyte
0
2d gibisi var mı ya.
3d uo oynucağıma wow oynarım daha ii bence..
bence cok gzl oluyor inş da ole olur , butun birakan arkadaslarim yenidsen baslıyorlar hayırlısı...
Stream-ex:
Ben klasik (2d) uo kadar zevk verecegını sanmıyorum ama ...

Kesinlikle katılıyorum..
bu uo nun clentini nasıl bulabiceceğim konusunda biligi sahibi olan var mı acaba?
Adept
4.3
Ben şahsen 2D'yi destekliyorum. RolePlay için en iyi atmosferi ve şansı o veriyordu. Ayrıca, biz FreeShard'çılar için de birkaç sakat yanı var; yani artık eminim ki, 2 boyutlu grafikler çizip de ekleyemeyeceğiz, animasyonlarda da öyle.
DoomSword Sosaria dışında kendilerine yeni map yapanlar hariç release edilmiş bir kaç harita daha var. Orta dünya ve Noir gibi..
Master
59.2997
Güzele benzio çıkınca denemek lazım
Maalesef senin dediğin gibi :) Şuanda bir çok kişi KO'da olan sistemleri UO'ya taşımaya çalışıyor :S
Hem Orta Dünya Map'i Yüzüklerin Efendisinden çalınma maptir

ben orda dunya mapini yuzukler efendisi filminden once oldugunu biliyordum
Adept
4.3
Ehh kitap da var sonuçta. :)

Ayrıca hayır, DoomSword, bu konuda kesinlikle katılamayacağım. Ultima Online'ın avatajı her şeyi değiştirme şansımızın olması. Oyunu istediğimiz kadar geliştirebiliyoruz! Kendimize yeni diyarlar yaratabiliyoruz. Istersek oyunu sürekli bir şekilde değiştirebilir, geliştirebiliriz. Map'i büyütürüz, deprem olur bunu bile yansıtabiliriz. Sosaria bence güzel değil, bu nedenle daha güzel diyarlar yaratılıyor. WoW oynadım, RP yapma şansı yok neredeyse, zaten PvP ağırlıklı olduğu için rahat bir ortam yaratmıyor RolePlay için.

Ultima Online'ın asıl değeri anlaşılamamıştır, çünkü hiçbir zaman RolePlay için oynanmamıştır...
Adept
4.3
Doğru, ancak bence Orta Dünya'nın UO'da uygulanması çalıntı değil. Sonuç olarak birçok Yüzüklerin Efendisi seveni var ve de Middle Earth Online hala çıkmadı.

Benim bu noktada karşı çıktığım, başka sunucuların, özellikler yurtdışındaki sunuculardan çalıntı harita ile sunucu açmak. En azından kendi haritalarını yapmaları lazım. Wow öğeleri kullanılacaksa da Wow senaryo ve haritası yapılsın, karma olayların hepsi saçma.
@neran :

Wow da rp yapma şansın yok ????

OHAAAAAAAAA YUH ARTIK ...

rp serverına bir gir bakalım.. rp var mı yok mu??
Adept
4.3
Şahsen Ultima'daki oyun perspektifini, WoW'dakine tercih ederim...
Expert
34.0001
eger 3 boyutlu online oyun oynamak istesem nie uo oynuyim wow oynardım knight oynardım silkroad oynarım.Uo bole gusel yeni version cıksa bile uzun sure 2d ye devam ederiz gibi gelio :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.