saol keanu sende olmasan bı haberız :D
ağaçlara hasta oldum ya bide karakter haraketleri artacakmış süper ya çıkarçıkmaz alacağım.

*ağacın gölgesinde uyuya kalır*
grafikler cok tatlı hasta oldum gayet muthıs ama sole sorunlar yaratabılır bu yenı cıkıcak uo

1-eski bilgisayarlarda calısmayabılır.
2-sölenmiyor ama orjinal c.d. key gibi bişey aldırabılınır mıllete (server kurmayı yasallastırmak amacı ıle)
3-açılan serverlar takip edilebilir ve haksız kazanc sağlayan serverlar kapatılabılır yada haksız kazanc sağlayan playerlere ceza gelebilir.

not: bunlar sadece duyumlarım... gerçekmi değilmi bekleyip görüceğiz...
Uo 3D mi olacak Beyler Ve olursa hiç İyi Olmaz
sen git sphere 55i 2.0.3 cliente oyna. bence bu harika bir sürüm
cıkar yakında uonun bu sururmu calısmalar var baksanıza :p
Ben klasik (2d) uo kadar zevk verecegını sanmıyorum ama ...
Ultima nın yeni versiyonu daha gerçekçi olacak sanırım :D bence 2d den daha da zevkli olacak, bir çok grafiği düzeltmiş ve az yaratığın arasından kolayca atla sıyrılır tipten değil gibi gözüküyo...
bence sadece hayal kırıklığı.. 3rd person görünümlü olsaydı keşke.. ama ea gibi bir firmadan bahsediyoruz.. hangi oyuna bi kaç aydan fazla süre ayırmış ki uo da o kadar detaya girsin..
Uonun Grafikleri Düşük Hali gerçekten beni baymıştı artık.Bu sürümün Yapılması iyi oldu şahsen.Grafikler güzel.Bu Grafikle ve oyun açısıyla hareketler olsun player hareketleri olsun,Yüksek Bir kitleye ulaşılabilir.Ancak keşke World of warcraftttan daha güzel birşey yapılabilse ve yarıştırılabilseydi
efectleri yapıldığı zamana göre bence bi hayli iyidi beğenildi ve değişilmeden buralara kadar geldi Uo Bence Eski uo daha Güzel. Lakin Bi Güzel Server tutturamadılar
UO nun muhabbeti zaten 2D Isometric olmasından kaynaklanıyo. Ekrandaki herkes görünebildiği için ordan oraya muhabbet edebiliyon yazılar çıkabiliyo. EA games de belki bu Isometric görüntüden yararlanarak değiştirmiştir bazı şeyleri. Knight da kutu dan kutuya konuşulmuyo ki neden FPS oyunu gibi olsun uo ?
Reborn UO yu tekrardan canlandıracağğa benziyor... Inşallah'ta öyle olacak ama tabii şahsen beni ilgilendirmemekte ama bir çok kişi için iyi olacak ...

@Dybray
Orj. istediğin kadar dene hiçbir şekilde engel olamazsın elinde sonunda bir yol bulunup server açılır ... + biz Chernobel ile sphere açma olaylarına çok güzel fikirler bulduk ve bunu sphere yapımcılarıyla günlerce konuşup tartıştık ama buna rağmen adamlar tabii halimizden anlamayıp, bizim yaşadığımız sorunları yaşamadıkları için bulduğumuz fikirleri uygulamadılar...
Bunlar Dogal Bişey Çünkü Herşey Onların Elinde Adamlar Kurmuşlar Birdaha Kuruyorla Kafalarına Göre Yani Kendi Aralarında Anlaşıyorlar O Kadar Böle Forumlarda Gezmiyorlar :)
Bu başladığı zaman sikroad knight online gibi tutacana %100 eminim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.