Düşün britain köprüye troller baskın yapıyor ! topları getirin :D
Silindi
Master
8.5
En önemlisi Eski uodaki gibimi chat penceresi olcak [nasıl tanımlıcamı bulajmadım]yani uodaki gibimi yazcaz?
Chat Sistemi Ko Daki Gibi Olursa Çok Kötü Olur ... Bence Ben Sevmiorum Ugraştırıo Adamı :D
evet abi yazıcaksın kafanın üstünde çıkıcak isteyen okusun :D
Silindi
Novice
0
Oo knightdeki gibi olursa o muhabbet olayı olmucak oynamam ben walla : )
Aslında şöyle birşeyi çok isterim imkansız böyle olması çünkü ultimada öyle bir kavram yok blizzarre gibi uoyu sahiplenen biri olması gerekiyo wowda mantık nasıl wow diye bir oyun var orda belli server dışarıdan açılan server var ama oynayan yok şöyle birşeyi çok isterdim wowdaki gibi bir server olucak gerekirse parasını vericez o serverda 10000lerce ''0'' lara dikkat edin 10000 lerce player olacak warrior, pure mage, warlock bunları barındırabileek bu kadar playerı barındırabilecek world of ultima online gibi bir oyun isterdim bunun gibi uoyu 3d oynamak saçma geliyor makinalar kaldırır mı bunun için herkesin evinde makinası var ama üst düzey olması gerekir ciddi anlamanda kasmadan oynamak için yapamayan cafeye gidicek ki orijinal olur bunun içinde para verilecek vs vs zor gibi ama imkansız değil...
Ultimada da bu var zaten OSI ultimanın yaratıcısı ve resmi sunucusudur....
Hatta sadece oside değil bazı kaliteli shardlardada binli playerlara ulaşılıyor, hatta bir serverda 7500 denemesi yapılmıştı, aslında uo bu alanda diğer türlerden daha yetenekli ama bu türkiyeye yansımıyor, türkiyede server açanları az çok biliyoruz durum belli....
Bunun sonunda Olucaklar artık belli Ko,Mu,Wow İs Down Suscanız.Ultima Online Come Back !! O kadar D:
Turkiyede Bir İnternet cafeye Gidip Abi Ultima varmı Dediğin zaman adam anamamı sövdü acaba diye söle bi süzüo fakat git en dandik cafeye abi Ko var mı var aslanım geç bi makineye diyo.Turkiyede Uo Yoq
Unutmayin ki hersey grafik degil arkadaslar... UO'yu tekrar canlandiracak olan bizleriz ama boyle seviyesiz insanlar, herseyi somuren insanlar oldugu surece UO eski haline donmesi biraz zor bana gore...

Ama tabii kide yeni UO nun gelmesine bende seviniyorum ama gercekler boyle...
Scriptsel hicbir sey olmaz merak etme. Yeni Emulator'lerde oyle bir sey nasil olmuyorsa bunda da olmaz... Hersey ayni olacak ki neyi degisicek...

Netten indiririz, gene bir kacak yolu bulunur zaten...
Akillis : Scriptsel hicbir sey olmaz merak etme. Yeni Emulator'lerde oyle bir sey nasil olmuyorsa bunda da olmaz... Hersey ayni olacak ki neyi degisicek...

Netten indiririz, gene bir kacak yolu bulunur zaten...

+1
Herkese Merhabalar..

Bir süredir yoğun olmam sebebiyle gerek nete gerekse Ultima Strike'a vakit ayıramamaktaydım. Daha önce bu başlık altında sizlere duyurduğum EA Games çatısı altındaki Ultima Online'ın gelişim projesi Kingdom Reborn'de yaşanan son gelişmeleri sizlere sunuyorum.

Bu ay yayınlanan bu 3 screen shot, bize EA Games Ultima Online ekibinin uzun yıllardır Offical sunucuların çatısı altında bu oyunu oynayanların yapmış olduğu önerileri ve değerlendirmeleri dikkate alarak bazı düzenlemeler yapmakta olduğunu gösteriyor. İlk görüntülerden bu yana geçen süre içerisinde herkes tarafından yadırganan insan animasyonlarının üzerinde yeni çizim çalışmaları yapıldığı ve eskiye oranla daha fazla yol katedildiği görülmekte. Özellikle kafa kısımlarında daha önce gözlemlenen rahatsız edici orantısızlık ortadan kalkarak insan grafiği daha estetik bir hal almış durumda. İlerleyen zaman diliminde dahada büyük gelişmeler yaşanacağını hesaba katacak olursak bizleri iyi bir proje bekliyor diyebilirim.

EA Games, Ultima Online ile özdeşleşen izometrik kamera açısından vazgeçmeyip mevcut grafiklerin sahip olduğu havayı bozmadan güncelleme amacında. Bu yüzden şuanda sahip olduğu 8 milyon oyuncuyla MMORPG türünün en popüler oyunu olan World of Warcraft ile grafiksel bir savaş yapmayacak. Grafiksel açıdan yapacağımız değerlendirme neticesinde Ultima Online hanesine bir eksi yazabiliriz. Bu eksiye rağmen EA Games'in esas amacı grafiksel bir savaşın içerisine girmekten ziyade oynanabilirliği olabildiğince geliştirip, sistem gereksinimlerini mümkün olduğu kadar düşük düzeye indirip geniş bir kitleye hitap edecek kavramlara sahip olmak böylece Ultima Online yenilenen yüzüyle eski popülaritesini yeniden kazanabilir. Oyunun mevcut haliyle bile offical sunucularında milyonlarca kişi tarafından oynandığını hesaba katacak olursak EA Games'in bu düşünceyle pekde hata ettiğini söyleyemeyiz.

Yeni client, profil görüntüleri, çantalar ve daha birçok konuyla ilgili merak edilen oldukça çok detay olduğunu bilen EA Games bizlere bunlarla ilgili görüntüleri 2007 yılına girdikten sonra sunmayı planlıyor. Yeni clientta bizleri bekleyen en güzel yeniliklerden biriyse günümüz MMORPG'lerinde sıkça görmeye alıştığımız kısa yol tuşları atamaya yarayan; dinamik eşyaların (iksir vs ), yeteneklerin ya da büyülerin atanabildiği macro barları olacak. Bunun yanı sıra role play için daha iyi bir ortam sunma gayesiyle karakterlerin eskiden sadece diz çökmek ve selamlamakla kısıtlı olan animasyonlarını artırarak geliştirmeyi planlıyor. Böylece Kingdom Reborn sayesinde temel kavramları içerecek davranışların animasyonlara aktarılmış olmasıyla beraber daha akıcı bir rol yapma imkanına sahip olunacak.

Müziklerinin günümüz MMORPG türlerinde ve diğer oyunlarda farklı bir yerinin olduğunu hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Atmosferi yansıtan yerinde seçimler kullanıcıyı oyuna dahada çok bağlayan etkenlerden biri konumundadır. Bu eksikliğin bilincinde olan EA Games Kingdom Reborn ile beraber bizlere yeni oyun müzikleri daha gerçekçi ortam sesleri sunma amacıyla kapsamlı şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Kingdom Reborn projesiyle ilgili yaşanan gelişmeler şimdilik bu kadar yeni haberleri yine bu başlık altında sunmaya devam edeceğim.

Saygılarımla..

Bu konu Keanu tarafından düzenlendi(2006-12-27 17:25, 17 yıl önce)
Çıktığı zaman şuan oynayan kişilerle beraber büyük bir kitleye ulaşabilir..Ama güzel birşeye benzediği kesin.
hehe eşşek de var

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.