Merhabalar ;

Türkiye genelinde kendini yetiştirmiş ancak maddi durumlar nedeni ile sunucu açamayan arkadaşlar için çok güzel bir projemiz var. Bu proje kapsamında şartlara uyan her sunucuya sponsorluk vericeğimizi bildirmek isterim. Bir çok sunucuyu tek bir alan adı altında toplayıp oyuncunun dağılmasını önleyeceğiz. Ilgilenicek arkadaşlar için şartları yazıyorum ;

- Sunucunuzu diğerlerinden ayıracak en az 5 farklı elle tutulabilir sisteminiz olması
- Sunucunun sahibinin 18 yaşını geçmiş olması ( TC Kimlik NO Sorgulanıcaktır. )
- Kendinize ait kaliteli bir web sitesi ve sunucunuzun içeriğini anlatabilecek bir ismi olması
- Scriptlerle 7/24 uğraşabilecek bir Scripter olması
- Sunucu Sphere Server 56b tabanlı olması
- Profesyonel yetkili kadrosu olması
- Edit , Parayla item satış ve benzeri şeylerin olmaması gerekmektedir.
- En ufak hatada sponsorluğun geriçekileceğini bildirmek isterim.

Bizimle iş yapmak isteyen arkadaşlara kapım 7/24 açıktır.

Ulaşım : 0555 870 48 13 / [email protected]
Berk Badem

İlla +18 Sebebi ne ?

+16 Sarmiyor Galiba Sizi :) Nese Devam Edin
@Axuare

Babanı karıştırabileceksen işin içine - 10 a kadar inebilirsin ama 18 olmadan imza yetkin olmuyor.
@Nemesis[Berk]

Babani Falan Derke Kötü Bisi İma Etmedigini Sahsen Düsünüyorum Hatta Düsünmek İstiyorum..
Tamam Ben yanlis Okumusum Hosting İcin Yardim Edecekmissiniz.Ben Staff'lık İcim Baktim..

Tamam ? Adam Gibide Söylesen Daha İyi Olurdu Ama....

:no

+
Adamlarin Emeklerini Calmayacagin Ne Malum?
[
Hömm güzel Bişi ama Scpterler ROBOT diyil 7/24 scplerle uraşamaz Kimse üstelik iyi bi scpter sistemi bi kere oturttummu ndn bidaha urassınki kafama estikçe sistem yazar korum hazır calısan sistemim bidaha bozulmaz bnm xD Alıntı scp yapmadıktan sonra zaten kimsennki bozulmaz üstelik siz Sponsor oluyonuzda siz kimsinizki Koşullara bak
En ufak hatada sponsorluğun geriçekileceğini bildirmek isterim.
Spherede EROR:binek.scp 440 addo
Haaaaaaa hata var Sponsoru cektim hade kaybolun
AZUHAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHA Diyorum :gorme
:huh Şirket Adi Vs belirtirmisin her onune gelen diyemezki sponsor olabilirim vs belirtmen lazım
BENDE SPONSOR OLACAGIM
koşullarım

HERTÜRLÜ EDİT BASACAKSINIZ
Sphere 55i olcak
BRitte Minareli cami olcak
Pk lara günde 3 tane nightmare verilcek
ZEKİ MÜRENDE BİZİ GÖRECEK
Her scpte en az 1 hata olcak
scpterler ayda 1 kere bakacak

Koşulları kabul eden ykp_yandan-üsten^^''!%&@zitoxmail.com bunu eklesin
asf9afuqwıoakldhfnasljkdfmsnadlqwmj şr waazughaahahahahahahahahahaha :gorme:gorme:gorme:gorme:gorme
Bende sponsor olucam destek cıkacam herkeze ama uo da mapa turkiye haritasi gibi yapacaksiniz world' u

Iletisim = [email protected] telefon = 02234546646
Novice
-0.500001
+18 Demissin Ama Burda Herkes 15-16-17 Yaslarında Bu Forum Sana Uygun deil istersen Okullar Acılıor Bolumune Bak
Sponsor oldun diye birde imzalı kağıt mı istiyorsun :)

Adamla nasıl buluşacaksın imzalı kağıt alıcaksın ? Faks desen gene olmaz. Uzaktan bu işler olmaz eğer imza istiyorsan. Yok ben gelirim diyorsan o başka :D
Novice
-0.500001
Bende Sponsor Olcam Kosullarım Cok Basit:
1.Oynayan , staff,siteye Bakan Herkes Nufus Kagıtlarını Gndercek
Deneyimhosting.net - Masterssoftsmith Ortaklığı ile giriyoruz bu işin içine. Eğer bir sorunu olan varsa istanbul çekmeköydeki şubemize bekleriz.

Şu anda forumda yorum yapan arkadaşlar zaten yaşlarını kimliklerini , bir projeye nekadar ciddi baktıklarını belli ediyorlar. Bu arada insanların emeği ile ilgili bölümde ise sanırım hala yazamayacağım bir script yok piyasada ( emülatörün izin verdiğince ) ki referanslarımda en büyük reklamımdır.
Novice
-0.500001
Heh Bunu Yazdıın ii Oldu Kendime Sole Ei Bi Tuvalet Scp si istiorum Yazabilirmisin
@Nowanka
Fiyatını ödersen yaşam simulasyonu bile yazarım.
İlgilenmeyenler niye boşuna forumu kirletiyorlar.Uzun soluklu projeler isteyenler bence sponsorlara başvurmalıdır ki buda bir fırsattır başarılar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.